Re: epes 3

#131
Prozradím vám něco nového...
\nJednou z velkých novinek, která má být pro hráče pohodlnější a zároveň odlehčí serveru bude kopání s automatickým skákání bloků do inventáře a s hlídačem pro plný inventář. :)

Re: epes 3

#132
Epes píše:
14 lis 2017 00:20
\nProzradím vám něco nového...
\nJednou z velkých novinek, která má být pro hráče pohodlnější a zároveň odlehčí serveru bude kopání s automatickým skákání bloků do inventáře a s hlídačem pro plný inventář. :)\n
\n\n
\nTo je docela super věc, sice nesnasim, když mám celej inv cobblu a zadnej diamant ale hej.. To je život..
\n
\n+1

Re: epes 3

#133
Walrock_123 píše:
14 lis 2017 06:53
\n
Epes píše:
14 lis 2017 00:20
\nProzradím vám něco nového...
\nJednou z velkých novinek, která má být pro hráče pohodlnější a zároveň odlehčí serveru bude kopání s automatickým skákání bloků do inventáře a s hlídačem pro plný inventář. :)\n
\n\n
\nTo je docela super věc, sice nesnasim, když mám celej inv cobblu a zadnej diamant ale hej.. To je život..
\n
\n+1\n
\nI na to se pokusíme myslet a do pár VIP výhod přidáme i možnost, že se vám inventář nebude plnit cobblem/pískem/netherrackem... podle toho co si VIP hráč zapne :)

Re: epes 3

#134
Epes píše:
14 lis 2017 15:52
\n
Walrock_123 píše:
14 lis 2017 06:53
\n
Epes píše:
14 lis 2017 00:20
\nProzradím vám něco nového...
\nJednou z velkých novinek, která má být pro hráče pohodlnější a zároveň odlehčí serveru bude kopání s automatickým skákání bloků do inventáře a s hlídačem pro plný inventář. :)\n
\n\n
\nTo je docela super věc, sice nesnasim, když mám celej inv cobblu a zadnej diamant ale hej.. To je život..
\n
\n+1\n
\nI na to se pokusíme myslet a do pár VIP výhod přidáme i možnost, že se vám inventář nebude plnit cobblem/pískem/netherrackem... podle toho co si VIP hráč zapne :)\n
\n\nPfff, nemám rád hráče co furt vyhazují cobbl,hlínu,písek a šterk. Tak užitečné materiály a hráči je jen tak vyhazují :cry: :cry:.

Re: epes 3

#138
gamemaCZ_LP píše:
15 lis 2017 13:00
\n
Col píše:
14 lis 2017 16:20
\nRád bych se zeptal jak to bude s tresty. Převádí se ban list budou se tedy převádět i tresty které hráči dostali na Epesu 2 ?\n
\n\nBan list se kompletně převádí\n
\n\nBan list a tresty je trošku rozdíl.

Re: epes 3

#139
Bossyk píše:
15 lis 2017 14:17
\n
gamemaCZ_LP píše:
15 lis 2017 13:00
\n
Col píše:
14 lis 2017 16:20
\nRád bych se zeptal jak to bude s tresty. Převádí se ban list budou se tedy převádět i tresty které hráči dostali na Epesu 2 ?\n
\n\nBan list se kompletně převádí\n
\n\nBan list a tresty je trošku rozdíl.\n
\n\nVše co je zavedené v momentálním banlistu se bude převádět, takže i tresty (očekávám).

Re: epes 3

#140
gamemaCZ_LP píše:
15 lis 2017 14:36
\n
Bossyk píše:
15 lis 2017 14:17
\n
gamemaCZ_LP píše:
15 lis 2017 13:00
\n
\n
\nBan list se kompletně převádí\n
\n\nBan list a tresty je trošku rozdíl.\n
\n\nVše co je zavedené v momentálním banlistu se bude převádět, takže i tresty (očekávám).\n
\nTresty bych fakt neprevadel, jen bany. Přijde mi to absurdní.