Re: epes 3

#161
jita32 píše:
29 pro 2017 13:54
\nProsím vás, víte někdo kde se dá stáhnout ten Texture Pack?
\nHra mě navedla na stránky, ale nikde to nemůžu najít.\n
\n\ntexturepack se stahuje sam. Hra dava odkaz na anticheat. Pokud jsi stahovani TP nejak zrušila je nutne dat v seznamu serveru edit nebo nejake nastaveni a tam je treba to povolit

Re: epes 3

#162
ChrisC07 píše:
29 pro 2017 14:56
\n
jita32 píše:
29 pro 2017 13:54
\nProsím vás, víte někdo kde se dá stáhnout ten Texture Pack?
\nHra mě navedla na stránky, ale nikde to nemůžu najít.\n
\n\ntexturepack se stahuje sam. Hra dava odkaz na anticheat. Pokud jsi stahovani TP nejak zrušila je nutne dat v seznamu serveru edit nebo nejake nastaveni a tam je treba to povolit\n
\n\nNo, připojila jsem se na server, přihlásila se, Text. Pack se začal stahovat a pak mě to vykoplo s tím, že mám jít na stránky. Server Resource Pack mám Enabled. Zkoušela jsem i po loginu zapnout rychle FPMC, ten mi vždy přestane fungovat a spadne.

Re: epes 3

#163
Tak, využila jsem toho, že zatím není moc lidí, zda se mi nepovede připojit. Kdykoliv jsem se však snažila zapnout Anticheat, hnedka mi spadl a objevil se tenhle Error. FPMC jsem měla přendán na plochu, takže jsem to pak zkusila nainstalovat a nechat ve Stažených souborech. No, dopadlo to stejně -
\nhttp://jyxo.info/uploads/41/41c3a9f1b24 ... 923e1c.png
\nDoopravdy jsem to zkoušela "načasovat" hned po loginu, ale vždy mi program spadl, MC mě vyhodil a poslal mě znovu pro Anticheat.