Re: epes 3

#142
kaemon_ píše:
15 lis 2017 15:16
\n
gamemaCZ_LP píše:
15 lis 2017 14:36
\n
Bossyk píše:
15 lis 2017 14:17
\n
\n
\nBan list a tresty je trošku rozdíl.\n
\n\nVše co je zavedené v momentálním banlistu se bude převádět, takže i tresty (očekávám).\n
\nTresty bych fakt neprevadel, jen bany. Přijde mi to absurdní.\n
\n+1

Re: epes 3

#143
kaemon_ píše:
15 lis 2017 15:16
\n
gamemaCZ_LP píše:
15 lis 2017 14:36
\n
Bossyk píše:
15 lis 2017 14:17
\n
\n
\nBan list a tresty je trošku rozdíl.\n
\n\nVše co je zavedené v momentálním banlistu se bude převádět, takže i tresty (očekávám).\n
\nTresty bych fakt neprevadel, jen bany. Přijde mi to absurdní.\n
\n\nSouhlasím tresty nepřevádět! :D

Re: epes 3

#144
kaemon_ píše:\n
gamemaCZ_LP píše:
15 lis 2017 14:36
\n
Bossyk píše:
15 lis 2017 14:17
\n
\n
\nBan list a tresty je trošku rozdíl.\n
\n\nVše co je zavedené v momentálním banlistu se bude převádět, takže i tresty (očekávám).\n
\nTresty bych fakt neprevadel, jen bany. Přijde mi to absurdní.\n
\nAbych tu mojí absurdnost odůvodnil -
\nBany převedeme, bezevšeho, jak bylo známo "banován před wipem" na začátku E2 - žádosti o unban na starem forku, ale nepřeváděly se tresty.
\nTresty u hráčů jsou dosti chaotické, Ten kdo měl na epesu ban a napsal žádost, měl poté v rejstříku 3x Unban v jednom dni, nebo i víc jako je třeba u Walrocka, Rady a dalších - Vzniká tím chaos v trestech. Navíc, všem je ukradený, jaký tresty měl daný člověk minulý nebo předminulý rok, ledaže by šlo o banhunting, nebo prostě záminku. Jediný co bych do banlistu možná poznamenal u některých případů (zejména asi komunitu) je počet banů na Epesu 2 v žádosti jako nepočítaný záznam, jen aby byl člověk v obrazu třeba jako "2x zabanovan na Epesu 2", či tak nějak.

Re: epes 3

#147
Tyhle otázky si nechte na spuštění ale je pravda že mi víc praktičtější příjd tabulka napravo jako je u bouří, dá se tam hodit postup, aktivní questy či peníze. Prakticky dost věcí jen na dosah očí, schválně zkuste (Epesi) nad tím popřemýšlet ;) ten bar nahoře je zajímavý ale takový "nudný" samozřejmě nic proti tomu, jen se mi zdá lepší varianta. Rozhodně to najde lepší využití.

Re: epes 3

#149
Bude někdy před E3 vytvořen seznam. Kde by hráč napsal že by chtěl změnit nick a aby se mu popřípadě na ten učet převedlo vip? nebo se to bude řešit ve hře?