Re: epes 3

#125
Kormo, kdyz chces, hlasujes kazde 2h + jeste kupujes od hracu, mas to tak +- do 2 tydnu (ja to mel za tyden :D), mas jeste vyhodu v tom ze orby tedka nemaji cenu 10K+, prvni 3 dny to byla cena snad i 25K za orb, a co tek, max 2K, kdyz obetujes trosku sveho casu, tak si myslim ze to s klidem nasbiras ;)

Re: epes 3

#127
ja by som tie orby nezbieral chcel by som zacat akoze je to ,,uplne novy server´´ :D a nemyslim ze by to mala byt velka vyhoda by to bolo dost nefer pre tích ktory začnu hrat na epese 3 :?

Re: epes 3

#128
AlexNeo píše:
11 lis 2017 15:07
\nja by som tie orby nezbieral chcel by som zacat akoze je to ,,uplne novy server´´ :D a nemyslim ze by to mala byt velka vyhoda by to bolo dost nefer pre tích ktory začnu hrat na epese 3 :?\n
\n\nVelká výhoda to nebude ale nějaká menší výhoda tam bude ;)

Re: epes 3

#130
Prodix píše:
11 lis 2017 10:43
\nKormo, kdyz chces, hlasujes kazde 2h + jeste kupujes od hracu, mas to tak +- do 2 tydnu (ja to mel za tyden :D), mas jeste vyhodu v tom ze orby tedka nemaji cenu 10K+, prvni 3 dny to byla cena snad i 25K za orb, a co tek, max 2K, kdyz obetujes trosku sveho casu, tak si myslim ze to s klidem nasbiras ;)\n
\n\nNeříkám že to nejde ovšem,jestli to stojí třeba 2K jeden orb tak bych na to stejně neměl :D,musel bych to dosbírat.