Epes 3.0

#1
Zdravím... Přece jenom jsem mel důvěryhodné zdroje... Konečně začne epes od začátku.. Hale lujah. Moje přání a ne jen moje, bylo vyplněno.. Tímto pádem chci začít od začátku se všemi hraci a hlavně A-T. Plno starých hráčů se vrátí... A snad to bude komunita Epesu 3.0 stejna jako Epes 1.0... Takže k věci... Omlouvam se všem členům A-T, ke kterým jsem se moc dobře nechoval a neměl úctu k tomu co a jak dělají.... To, že jsem udělal chybu tím, ze jako heller jsem porušil pravidla.. To, že jsem na většinu nadával... Ačkoliv to byla blbost.. Ale nebudeme si hrát na city... Prostě chci začít od začátku.... Na Epesu 3.0 se budu snažit se všemi hráči a především AT vycházet v dobrem. Udělali jste velkou oporu v CZ/SK scéně svoji těžkou práci ačkoliv si toho spousta hráčů nevazilo.. Toho si cennim. Tak rychle to utíká... Epes 3.0 za chvilku tady... Děkujeme. Omlouvam se všem.

Re: Epes 3.0

#4
Jasné kae.. Zadní vrátka.. :D já to myslím vážně.. A ty by jsi to měl vědět, když jsi byl jeden z tech co mi pomohlo nejvíc a už mě pres 2 roky znáš.. Možná víc.. :D a babiše nenavidím, k čertu s ním. ;)

Re: Epes 3.0

#5
Udělali jste velkou oporu v CZ/SK scéně svoji těžkou práci ačkoliv si toho spousta hráčů nevazilo.. - udělal jsi to samé co bio, pomáhal si ten server potápět :) tohle je doslova smání se do ksichtu AT ty kráso.

Re: Epes 3.0

#6
Jasně.. Potápěl jsem server tím, že jsem X let pomáhal nováčkům na serveru... To, že jsem až na jednu blbou věc porušil jedno pravidlo.. Tak jsem potopil server? Že to zrovna někdo jako ty říká.. Ten co patří do trash komunity a myslí si, že je pán.. Tobě bych se vysmál tak do obličeje.. Jsem na epesu už 3-4 roky... A někdo jako ty, me tady bude urážet? Udělal jsi někdy ty něco pro server než jen buzerovani ostatních ? Aspoň vím, s kým se udobrovat nemusím.. Zůstaň si na Epesu 2.0 kde ta komunita je o ničem.. A na 3.0 nelze.. Díky.

Re: Epes 3.0

#8
sverrir ty si ani sajnu o serveri nemal kedy my sme tam hrali :) chlapecek co hraje server 3 mesiace mi tu bude rozpravat co sme robili pred 2/3 rokmi. :) - hraju tu rok aktivně + 3 roky tu mám registrovaný jiný acc na kterém jsem hrál neaktivně to že o tom nevíš a mluvíš o tom jen potvrzuje hodnotu tvojí inteligence - strašně mě těší že jsem mohl potopit člověka jako ty :)))) ne nemyslím si že jsem pán, myslím si to že jsem přišel udělat server lepším a daří se mi to když jsou lidi jako ty pod zámkem a stejně tak tobě podobní ty , netra a to je teprve začátek :))
\n
\nWalrocku s tím jak jsi se chlubil na serveru určitě nešlo o jeden obchod ale ok :))) budeme všichni dělat že jo :)))
\n
\nUž se nad sebou zamyslete já jsem sem nepřišel z toho důvodu abych si tu na něco hrál to si myslíte jenom vy já jsem sem přišel hrát a pomoct s chodem serveru konkrétně s tím chytat lidi kteří ho devastují :) a jak říkám úspěch se prostě nezapře :)))
\n
\n:))))
\n
\nBio to že vás někdo nenechá dělat špínu na serveru neznamená že si o sobě myslí že je pán, nemelte kraviny , dík puso :)) ale chápu že ty si budeš myslet že to je strašná kampaň :))) https://www.youtube.com/watch?v=U1CtvgsuAFg

Re: Epes 3.0

#9
Ježiši bio.... už tu zase nebulíkuj, sverira i tebe nesnášim, ale musim se sverira zastat v jedné věci.... prostě tě tu setřel a porazil tě ve hře, je lepší než ty, smiř se s tím.
cron