Re: Epes 3.0

#11
Já se chlubil PSC obchodama ? Chlapce kolik, ze ti je? Koukam, ze nemáš dostatek rozumu na to to cely pochopit... Lide se vyptavali kolik jsem si na Epesu videlal... Tak jsem jim to napsal.. To není žádný chlubeni... A ted jsem se nehorázne zasmal nad tím, ze jsi pro server něco udělal... Bonzujes lidi? Buzerujes všechny? Máš totálně zbytečný kecy? Takhle jsi pomohl serveru? Btw já a být pod zámkem? Od kdy? Na server přístup mám.. Na forum taky.. Hmm.. Wow. To ze jsi mi vybrucel ban za něco co jsem ani v ty době neudělal ? Ani se nedivim, že tam pomalu nikdo nehraje.. Mrk.

Re: Epes 3.0

#13
Bionicsabre píše:
05 lis 2017 15:33
\n
sverrirCZ píše:
05 lis 2017 14:48
\nstrašně mě těší že jsem mohl potopit člověka jako ty :)))) \n
\n\nTy ? haha pobavil si ma :DDDDDDDDDDD strasne moc\n
\n\nty mě taky nejdřív dojemná žádost o unban kde komponuješ svého fotra a potom si od někoho seženeš účet a radši ničíš něčí práci :) měl by jsi dostat PB na forům, bud rád že ho nemáš :)

Re: Epes 3.0

#14
Kluci, upozornim vas s predstihem nez dostanete pripadny trest (nebudu jmenovat kdo, domyslete si to)\n
Za nadávky, hádky, nesmyslné a útočné příspěvky, rejpání do ostatních a tak dále - Vše bude trestáno, zvlášť těm, kteří měli ban na starém foru, ale zde ne. Berte to jako šanci, nepromarněte ji. Jestli vám to příjde nespravedlivý, napište, ban dostanete ihned, aby jste na tom byli stejně jak předtím. Tento důraz je kladen HLAVNĚ na staré zabanované hráče, kteří dělali rozsáhlé problémy. Jen aby bylo jasno.
\n
\nUrčitě se budeme snažit, aby toto forko bylo přehledné bez offtopiců a lidí, kteří dělají problémy. Nebude se tolik zanedbávat jako to staré.
\nTak se chovejte

Re: Epes 3.0

#16
Já svoje názory měním to ano.. Ale to je schopnost každého člověka... Měl jsem v plánu se od wipe začít chovat jako jsem se dřív choval.. Což bylo jít vstříc ostatním.. Ale místo wipe je epes 3.0 tím lépe. Ale s někým jako je sverrir se nemá cenu udobrovat.. ;) z mého věčného omlouvaní a lítosti se stala hádka s někým kdo ví prd... Na Epesu 1.0 jsem byl taková myška mezi ostatníma.. Na Epesu 2.0 jsem potkal X lidí a jejich charakter, snažil jsem se pomáhat ostatním.. Občas jsem mel šanci pomoct s nerfama/questama/bossema a různými pomůcky pro server... Za což vděčím samotnýmu Epesovi. Už tu nechci vidět žádný sverrirovi kecy.. Nestojim o ně.. Díky.

Re: Epes 3.0

#18
Můžeš si za to sám walrocku :) vtip je v tom že jsem ti chtěl příště dát Pro ale když vidím že se tu do mě obouváš za to že ty jsi udělal chybu a já tě nechtěl nechat dal ničit server a ty se za to do mě obuješ to fakt ne, sorry jak jsem řekl wingsovi a khazadu já bych byl strašně moc rád kdyby jsme tu mohli všichni hrát ale s tím jak se tu mají někteří jedinci vůči hráčům a vůbec serveru jako celku se mi hnusí :)

Re: Epes 3.0

#19
Abych sem trošku zveřejnil to, co psal Chris a vy dva ukončili tuto bezvýchodnou situaci -
\nJsi ve stejné situaci jako Bio a Netra - nemáš nárok na unban.
\nSice se poslední dobou na ten Black List moc nehraje, ale stanovuje se toto do nového serveru -
\n
\nPo přečtení tohoto by to mělo být jasný, ne? -> http://epesuj.cz/banany/index.php?actio ... 3&server=0
\nAle i tak -
\nVšichni hráči na Blacklistu, který bude kompletně zveřejněn s dalšími informacemi co se pokynů unbanu na Epesu 3.0 týče, nebude v žádném případě umožněn přístup na server. Od posledního zveřejnění blacklistu bude seznam aktualizován o nemálo lidí, včetně zmiňovaných Bia, Netry a Walrocka.
\n
\nAsi tím nemusím vysvětlovat to, na co teď tímto poukazuji.
\n
\nPak to Chrisi lockni. Myslím, že pár dalších zbytečných argumentů a názorů v podání Walrocka a sverrira si můžeme ušetřit, dík.

Re: Epes 3.0

#20
Well, ještě jednou:
\nLidi klidně mohou měnit názory, ale sakra, když je někdo mění pořád, těžko se ho dá brát vážně.
\nNerad bych byl vyloženě zatíženej na minulost, jako jeden anonymní člen admin teamu, ale nebylo by špatné si krapet ustálit názory a pak podle toho jednat.
\n
\n#MaláRada