Re: Epes 3.0

#21
Bossyk píše:\n
1T0S_ píše:
05 lis 2017 16:38
\nNejvíce mě baví to, jak rychle měníte své názory a postoje :D :D
\nJe škoda, že nemáme zálohu minulého fóra, protože to by bylo dosti vtipné\n
\n\n+1\n
\n+1 tesář

Re: Epes 3.0

#22
Z mého úhlu pohledu mi přijde logičtější banlist ani blacklist do Epesu 3 nepřenášet a to ze dvou důvodů:
\n
\n1. Epes 3 je prezentován jako úplně nový server. Z několika prohlášení hlavně Epese jsem nabyl dojmu, že jde opravdu o něco revolučního -> nového -> příliš nesouvisejícího s tím starým. Navíc se například nepřenášejí ani VIP navždy a i PP pouze s nějakým poměrem. (S těma PP se možná pletu, do podrobností jsem to úplně nestudoval).
\n
\n2. Zabanovaní hráči si stejně mohou založit účet, akorát pod jiným nickem a případně na jiné IP adrese, takže v důsledku bude pro AT akorát těžší předvídat chování hráčů, protože nebudou přesně vědět, kdo je kdo. Navíc v případě obcházení banu na Epesu 2 hráči ztrácejí svůj dosavadní herní postup, taková možnost s novým serverem padá.
\n
\nToť můj pohled. Jasně, že váš postup je taky naprosto legitimní, jen jsem se na to chtěl podívat z trochu jiné perspektivy.

Re: Epes 3.0

#23
Deamon píše:
08 lis 2017 18:30
\nZ mého úhlu pohledu mi přijde logičtější banlist ani blacklist do Epesu 3 nepřenášet a to ze dvou důvodů:
\n
\n1. Epes 3 je prezentován jako úplně nový server. Z několika prohlášení hlavně Epese jsem nabyl dojmu, že jde opravdu o něco revolučního -> nového -> příliš nesouvisejícího s tím starým. Navíc se například nepřenášejí ani VIP navždy a i PP pouze s nějakým poměrem. (S těma PP se možná pletu, do podrobností jsem to úplně nestudoval).
\n
\n2. Zabanovaní hráči si stejně mohou založit účet, akorát pod jiným nickem a případně na jiné IP adrese, takže v důsledku bude pro AT akorát těžší předvídat chování hráčů, protože nebudou přesně vědět, kdo je kdo. Navíc v případě obcházení banu na Epesu 2 hráči ztrácejí svůj dosavadní herní postup, taková možnost s novým serverem padá.
\n
\nToť můj pohled. Jasně, že váš postup je taky naprosto legitimní, jen jsem se na to chtěl podívat z trochu jiné perspektivy.\n
\n\nLogičtější to bude, ale bude to jako při starém Epesu - Banován před wipem, banlist se z části přesouval. Určitě víš, že lidi jsou nepoučitelní a z 95% se nenapraví. Banlist se přesune s tím, že budou podmínky unbanu trochu jiné a umožní se unban i cheaterům. Ze starého Epesu se pár extrémních případů taky přesunulo, kteří doteď ban nemají, nebo si o něj ani nezažádají. Tobě to je asi fuk, nehraješ, ale asi by se ti líbilo mít na Epesu vše, být na vrcholu ekonomiku a pak příjde nějaký Lukas, začne ti ve velikém duplikovat věci, nebo třeba jiný hráč, který duplikoval herní měnu a v podstatě tím "obíral hráče". Nechal by jsi je upřímně hrát, když cíleně ničí tu hru a chtějí z toho vydělávat?
\nLogicky máš pravdu, ale i logicky by nikdo nevítal hráče zpět, kteří ničili co se dalo.. Opakovaně. Šance furt dávat nemůžeme, většina hráčů na BL jich měla až moc.

Re: Epes 3.0

#24
To, co jsi napsal, je pravda. Ale každý, i ten nejhorší bugger, si může pohodlně založit nový účet. Ve změti nových hráčů na novém serveru bude podle mě mnohem těžší rozpoznat tyhle buggery, než když v rozběhnutém serveru se najednou nějaký nováček dostane během krátké chvíle mezi elitu. Myslím si, že byste měli jednodušší dovolit těmto hráčům hrát za jejich standartní nicky a mít je pod drobnohledem, než když nebudete přesně vědět, kdo je kdo.
\n
\nAle být to tak nemusí, tohle je více než cokoliv jiného můj pocit, než popis něčeho přesného.