Nejasnost pravidla + založení nového účtu

#1
Zdravím,

Dnes jsem si po dlouhe době rozhodl jít zahrát Epes, asi po roce a půl, ale už si nepamatuji jaké jsem měl jméno a chci začít odznova, proto si zakládám nový účet se jménem "Rhaegar". Píšu to tady abych se nedopustil multiaccountingu. Můj první účet měl ve jméně "Warper" bylo to nejspíše něco jako "WarperCZE" "WarperCZ" nebo tak něco už nevím. Pokud ten účet najdete podle me ip adresy tak se může smazat. V pravidlech je že mužu mít 2 účty ale nesmím je používat naráz, takže by to ani neměl být problém, ale radší to zde píšu abych se vyvaroval zbytečným problémům.

Jelikož chci hrát podle pravidel tak jsem si je přečetl a jedno pravidlo mi není úplně jasné. Konkrétně:
pravidlo: " C) Stavby a residence "
" 1. Na serveru je přísně zakázáno: stavět XP farmy, redstone obvody nebo klasické farmy nepřiměřených rozměrů, "
nevím jak to mám chápat jestli tak že mužu stavět XP farmy, redstone obvody a klasické farmy ale nic z toho nesmí být nějak velké, a nebo tak že nemužu stavět xp farmy, ale mohu stavět menší redstone obvody a menší farmy. Omlouvám se pokud to je jasné a mě to jen nějak nedochází, ale chci se zeptat abych to neporušil. Byl bych rád kdyby se k tomu pravidlu vyjádřil někdo z admin teamu, a ne nějáky obyčejný hráč který píše pouze to co si myslí a neni to potvrzené.

Dekuji za případnou odpověd, přeji hezký den.

Re: Nejasnost pravidla + založení nového účtu

#2
Ahoj,

Co se týče těch účtů, pokud jsi měl nějaký historický účet, který už nepoužíváš, není to pro nás problém a z tohoto účtu mít problém nebudeš.

Co se týče těch farem a obvodů, skutečně nelze stavět žádné. Ostatně ingame nejde redstone z bezpečnostích důvodů ani položit.
cron