Epes3.0 - pomoc s predkladmi ❓

#1
Ahojte,
\nuž je na 100% potvrdené, že Epes 3.0 bude :-)
\nKeďže sa na projekte podieľam aj ja, tak nastal menší problém - nie so Čech. Texty by preto pôsobili rušivo, ak by časť bola v češtine a časť v slovenčine.
\n
\nPreto zháňam pár pomocníkov, ktorí by boli ochotní pomôcť s prekladom.
\nPožadujem hráčov s výbornou znalosťou českého jazyka (skloňovanie, časovanie, formulácia viet,...) a bezproblémová minulosť.
\nPôjde o preklad pluginov a Wikipédie. Preklad bude prebiehať cez online tabuľku (aby sa predišlo chybám vo formátovaní textu pre pluginy / wiki).
\n
\nUpozorňujem, že nebudete nijak zvýhodnení prístupom k informáciám ohľadom Epes 3.0 - t.j. žiadne informácie o questoch, bossoch, itemoch,...
\n
\nPrečo pomôcť s prekladom?
\nAk by sme pluginy nepreložili mi, tak by preklad zabral čas Adminom. Namiesto toho sa budú môcť naplno venovať tvorbe servera. A tým pádom ho spustiť o pár dní skôr.
\nWikipédia je kapitola sama o sebe. Chcem aby sa nej nachádzali všetky potrebné návody a informácie, ktoré bežne poskytuje AT, čím sa opäť uvoľní tlak na adminov.
\n
\nTakže, kto má záujem sa pridať? Dajte o sebe vedieť a spoločne s adminmi vyberiem pár vhodných hráčov.

Re: Epes3.0 - pomoc s predkladmi ❓

#4
Se slovenským jazykem nemám problémy. Rád se budu podílet na překladu tvých slovenských schopností.
\n
\nSo slovenským jazykom nemám problémy. Rád sa budem podieľať na preklade tvojich slovenských schopností.
\n
\nKdybys měl zájem tak mi napiš na forum či na e-mail : ***cenzúra zo strany AT***
\n
\nKeby si mal záujem tak mi napíš na forum či na e-mail : ***cenzúra zo strany AT***
\n
\nDěkuji předem za odpověd
\n
\nĎakujem vopred za odpoveď
\n
\nAplleTree

Re: Epes3.0 - pomoc s predkladmi ❓

#5
AplleTree píše:
08 lis 2017 09:22
\nSe slovenským jazykem nemám problémy. Rád se budu podílet na překladu tvých slovenských schopností.
\n
\nSo slovenským jazykom nemám problémy. Rád sa budem podieľať na preklade tvojich slovenských schopností.
\n
\nKdybys měl zájem tak mi napiš na forum či na e-mail : ***cenzúra zo strany AT***
\n
\nKeby si mal záujem tak mi napíš na forum či na e-mail : ***cenzúra zo strany AT***
\n
\nDěkuji předem za odpověd
\n
\nĎakujem vopred za odpoveď
\n
\nAplleTree\n
\nAž na ten slovosled :D
\n"So slovenským jazykom nemám problém."
\n"Ak máš záujem, tak mi napíš na fórum alebo na e-mail:"
\n"Za odpoveď vopred ďakujem" :D
\nP.S.: počkám na vyjadrenie Adminov a dám ti vedieť :-)

Re: Epes3.0 - pomoc s predkladmi ❓

#6
Krtko_SVK píše:
08 lis 2017 12:01
\n
AplleTree píše:
08 lis 2017 09:22
\nSe slovenským jazykem nemám problémy. Rád se budu podílet na překladu tvých slovenských schopností.
\n
\nSo slovenským jazykom nemám problémy. Rád sa budem podieľať na preklade tvojich slovenských schopností.
\n
\nKdybys měl zájem tak mi napiš na forum či na e-mail : ***cenzúra zo strany AT***
\n
\nKeby si mal záujem tak mi napíš na forum či na e-mail : ***cenzúra zo strany AT***
\n
\nDěkuji předem za odpověd
\n
\nĎakujem vopred za odpoveď
\n
\nAplleTree\n
\nAž na ten slovosled :D
\n"So slovenským jazykom nemám problém."
\n"Ak máš záujem, tak mi napíš na fórum alebo na e-mail:"
\n"Za odpoveď vopred ďakujem" :D
\nP.S.: počkám na vyjadrenie Adminov a dám ti vedieť :-)\n
\nNo tak to sem rád že ses zasmál na mým překrásným slovosledem :)

Re: Epes3.0 - pomoc s predkladmi ❓

#9
phiwings99 píše:
08 lis 2017 17:45
\nVampire měl by jsi si to prvně pořádně přečíst...Krtko je Slovák a nepotřebuje žádného dalšího Slováka,ale nějakého Čecha co umí trochu češtinu....\n
\n(y)\n
HunterVampire píše:\nNo som slovák tak sa hlásim dobrovoľne preto lebo slovenský jazyk dobre ovládam.
\n+ nevadí ked to bude mať niekedy aj gramaticke chyby ?\n
\n :idea:
cron