Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#11
Tvé herní jméno: CzechMinerCZ

Jak dlouho už náš server hraješ?
Začínal jsem na e2 ještě před přidáním RPG levelů. Pak jsem udělal pár blbostí, na rok skončil na banlistu a poté se na epes vrátil.

Jak jsi ho odhalil? (od kámoše, přes czech-craft, video?) Co tě tenkrát zaujalo, že jsi tu začal hrát?
Už je to nějaká doba.. Hledal jsem server kterej by měl nějak "uchvátil", něco kde bych vydržel hrát. V tu dobu jsem neměl origo, takže takový ty minihry typu
hypixel, mineplex nepřipadaly v úvahu. Vystřídal jsem spoustu serverů. Nakonec jsem našel epes s tím, že jsem se připojil a ono to bylo trochu jiný? Žádný velký lobby,
nic co bych viděl někde jinde. Tak jsem to zkusil, procházel jsem tunelem a nacházel bedny s jablky nebo uhlím. Už v tu chvíli mě to dostalo, bylo to "něco jiného". Ještě si pamatuju jak jsem skákal parkour, vůbec jsem nevěděl k čemu byl.. a na konci čekaly nekro boty. Měl jsem nahráno pár desítek hodin, v tu dobu jsem potkal _cola_ kterej mě vzal do frakce a asi někde tam začalo pořádný hraní. Můžu říct že mě na epesu udržela především frakce.

Co myslíš, že ti hraní na serveru dalo? (např. seznámil jsem se s kámošema atd.)
Spoustu přátel i nepřátel, pořádný nervy ale především zábavu na stovky hodin.

Co se vám na serveru nejvíce líbí? (napiš alespoň 5 věcí)
Vlastní resource pack - Úžasná věc bez který bych si už server nedokázal představit.
Admin team (Pro mě osobně především Epes) - Epes je super člověk, spravedlivej a ochotnej. Je schopnej si vyslechnout názory a připomínky hráčů, často jim taky
vyhovět. Spoustu serverů má neochotný AT kterej jede podle sebe.


Napiš v čem si myslíš, že jsme jiní než jiné servery (napiš alespoň 5 věcí př. máme zde vlastní Resourcepack):
WB - Můžete namítat že jsou bossové i na jiných serverech, ale zcela nejsou takto propracovaní.
Mining - Vlastní orečka, skilly hornictví
Epmmo - Vlastní verze známého mcmmo
Propracovaný systém frakcí
Udělování UB nepoučitelným hráčům.


Co na našem serveru není a jinde většinou je? (např. chybí možnost redstone atd.)
Tak určitě zmiňovanej redstone. V jednu chvíli jsem přemýšlel, zda vůbec na e3 hrát, když už tu není ani taková základní věc..
Mapy. Určitě si chci v baráku vytvořit obrovskou mapu na zdi složenou z menších.
Armorstandy. V kombinaci s redstonem jdou postavit poměrně zajímavý věci.
Trestání za porušování pravidel.

Co si myslíš, že je nejunikátnější věc na našem serveru, která stojí za zmínku?
Křídla a prsteny, více druhů zbraní.

Proč bys doporučil hrát jiným lidem na našem serveru?
Pokud chtějí poznat minecraft RPG servery i z jiné strany, se spoustou unikátních prvků a poměrně fajn komunitou..

Co bys řekl kamarádovi, kdybys ho chtěl přesvědčit, aby se připojil na náš server? (slušně prosím :D)
"Pojď, znám jeden server s fajn přístupem, questy, WB a resourcepackem"

Je něco co si myslíš, že by pomohlo nováčkům se lépe zapojit do hry? (např. větší tutorial zona ?)
Se mi tak zdá, že lidi degradujou. Nováčci nejsou schopní přemýšlet vlastní hlavou, vynaložit trochu snahy. Někde tu zaznělo - umožnit lehčí získávání
"základního gearu" jako pt V, sh V což pro mě osobně je nesmysl. Nemá to být o "přijdu a vše mám".

Co si myslíš, že bysme měli zlepšit?
Rozšířit řady AT. Většinu věcí dělá Epes sám a takhle to dál nejde. Na update se čeká x měsíců, questy splním za den a lokace prolezu za hodinu. Pak už jsou to jen
týdny dropování.

Co si myslíte o našem dojmu v celkovém světě českého minecraftu?
Zkoušel jsem hrát na více RPG serverech. Vždy jsem se setkal s jistým "hatem" co se epesu týče.
Vypíšu tu pár věcí od jednoho hráče na takovém serveru...
- P2W
- zastaralé pluginy
- stará verze
- bossové bez nápadu
- nejsou zde classy

Jak si myslíte, že je nejlepší způsob dostat server do povědomí?
Propagace přes známější lidi. Streameři, youtubeři..
Vlastní upoutávky na youtube, facebook.
Co já vím, třeba polepit autobus "Máte hyperaktivní, hloupý děti a nevíte co s nimi? Svěřte je strýčku wingsovi!"

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#12
Tvé herní jméno: (pro jistotu, někdy máte jména, že nevíme o koho jde) :D
RADA123

Jak dlouho už náš server hraješ?
Od začátku E2

Jak jsi ho odhalil? (od kámoše, přes czech-craft, video?)
Na fotbale mi kámoš řekl že našel skvělej rpg server

Co tě tenkrát zaujalo, že jsi tu začal hrát?
Mám rád dobrodružné rpg hry, kde jsou všelijaké speciální itemy a líbíl se mi i příběh serveru.

Co myslíš, že ti hraní na serveru dalo? (např. seznámil jsem se s kámošema atd.)
Potkal jsem spoustu nových lidí a s hrstkou se bavím i do dnes, určitě i týmovou práci a komunikaci v ní.

Co se vám na serveru nejvíce líbí? (napiš alespoň 5 věcí)
Questy, rpg itemy, dungeony, wb každý den, krásně postavené lokace a města

Napiš v čem si myslíš, že jsme jiní než jiné servery (napiš alespoň 5 věcí př. máme zde vlastní Resourcepack):
Hlavně to budou asi ty monstra jako jsou třeba vlkodlaci, piraně, ethan (e2 draci), taky ta hudba v určitých místech není vůbec k zahození a jestě se nesmí zapomenoua pp předměty jako jsou křídla a pp helmy což je super.

Co na našem serveru není a jinde většinou je? (např. chybí možnost redstone atd.)
Tak tady to bude určitě ten redstone, pěstování nether wardů a xp farmy přes mob spawner, ale myslím si, že se bez toho dá obejít.

Co si myslíš, že je nejunikátnější věc na našem serveru, která stojí za zmínku?
Podlě mě to bude ten postup získávání tech ''nejlepších'' itemů, to dlouhé farmení, chození každý den na wb, už jenom to že to stojí čas a vše není hnedka.

Proč bys doporučil hrát jiným lidem na našem serveru?
Protože každý z nás si zde najde určitou věc, která ho baví a je to server, kde se delší aktivita vyplácí.

Co bys řekl kamarádovi, kdybys ho chtěl přesvědčit, aby se připojil na náš server? (slušně prosím :D)
Eškeré, nechtěl by sis zahrát na jednom super mc serveru, kde jsou rpg itemy, dungeony a questy, za který dostáváš odměny, kdybys i chtěl tak ti můžu pomáhat.

Je něco co si myslíš, že by pomohlo nováčkům se lépe zapojit do hry? (např. větší tutorial zona ?)
Určitě více YouTube videí od lidí co dělají ty základní questy.

Co si myslíš, že bysme měli zlepšit?
Zvětšit AdminTeam, aby na serveru bylo více frakcí a nebylo to spíše pouze o dvou frakcích, prostě nejak trochu změnit systém

Co si myslíte o našem dojmu v celkovém světě českého minecraftu?
Epes je podle mého nejlepší cz/sk server, ale je to pay to win což je trochu smutné.

Jak si myslíte, že je nejlepší způsob dostat server do povědomí?
Více videí na YouTube, třeba i od více známějších youtuberů

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#14
Jak dlouho už náš server hraješ?
- E3 aktivne asi pol roka ale davam si prestávky, teraz tam nehrám vôbec.
Jak jsi ho odhalil? (od kámoše, přes czech-craft, video?)
- Ani si uz nepamätam lebo to bolo dávno ale asi cez czech-craft
Moje meno na serveri: Craksyy
Co tě tenkrát zaujalo, že jsi tu začal hrát?
- Chcel som vyskúšať niečo nové a RPG server v Minecrafte sa mi zdal byt strašne cool
Co myslíš, že ti hraní na serveru dalo? (např. seznámil jsem se s kámošema atd.)
- Strašne veľa zábavy a dobrých momentov.
Co se vám na serveru nejvíce líbí? (napiš alespoň 5 věcí)
- Originalita, questy,mapa, celkový system bojovania, celkový system expenia a helperi.
Napiš v čem si myslíš, že jsme jiní než jiné servery (napiš alespoň 5 věcí př. máme zde vlastní Resourcepack):
- Nemám s čím porovnať lebo okrem Epesu som žiadny RPG server nehral lebo na CZ/SK ste jediní ktorí majú tak dobrý server :D
Co na našem serveru není a jinde většinou je? (např. chybí možnost redstone atd.)
- To iste čo v predošlej odpovedi.
Co si myslíš, že je nejunikátnější věc na našem serveru, která stojí za zmínku?
- RPG Skilly na meče, sekery atď...
Proč bys doporučil hrát jiným lidem na našem serveru?
- Robit questy s pomocou svojich kamarátov je sranda, ak by tam chceli hrať solo tak by som to nedoporučil.
Co bys řekl kamarádovi, kdybys ho chtěl přesvědčit, aby se připojil na náš server? (slušně prosím :D)
- Uz som ho presvedčil
Je něco co si myslíš, že by pomohlo nováčkům se lépe zapojit do hry? (např. větší tutorial zona ?)
- Tak ako to je teraz to je v pohode, ale niektorí novacikovia po prejdeni toho uvodneho questu nEvedia ze co maju zrobiť takze nejaka pomoc k tomuto by bola super.
Co si myslíš, že bysme měli zlepšit?
- Bez VIP alebo Sponzora sa tam hraje odosť horšie, takze asi by som dal aby sa to VIP dalo získať ľahšie.
Co si myslíte o našem dojmu v celkovém světě českého minecraftu?
- Unikatný server do ktoreho sa dalo veľa času a žiadny iný RPG cz/sk server sa tomu nevyrovná.
Jak si myslíte, že je nejlepší způsob dostat server do povědomí?
- Zo začiatku to malo veľký hype ale kvôli tomu, že ten celý server sekal tak to bolo hrozné a po mesiaci to ludi prestalo baviť. Asi najlepšie by bolo upozorniť na server všade kde to je možné.

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#15
Tvé herní jméno: skung4

Jak dlouho už náš server hraješ?
od začátku E1

Jak jsi ho odhalil?
od kámoše, následně jsem si ho našel i na czech-craftu

Co tě tenkrát zaujalo, že jsi tu začal hrát?
na tu dobu to byl dost dobrý server a s kamarádem nás dost zaujal, hlavně proto, že byl pro nás dost příběhový, aspoň tak se nám to zdálo

Co myslíš, že ti hraní na serveru dalo?
zábavu a odreagování, abych aspoň nějak zabil čas :D

Co se vám na serveru nejvíce líbí?
questy, skilly, propracovanost, možnost stát se vampírem nebo vlkodlakem, hlavně i to RPG to je za mě výborný a klanové války

Napiš v čem si myslíš, že jsme jiní než jiné servery
Resourcepack, propracovanost, originalita, svět mining a nether, lepší RPG než na ostatních serverech

Co na našem serveru není a jinde většinou je?
chybí možnost redstone, chybí možnost zakoupit si VIP nebo sponzor navždy (asi by to stálo dardu peněz ale i tak by to tohle chtělo)

Co si myslíš, že je nejunikátnější věc na našem serveru, která stojí za zmínku?
E2 - nejunikátnější věcí pro mě byla Spectra a Asian.
Momentálně si myslím, že nejunikátnější věcí jsou "skiny" zbraní a možnost solo-play

Proč bys doporučil hrát jiným lidem na našem serveru?
Hodně dobře propracovaný server s příběhem

Co bys řekl kamarádovi, kdybys ho chtěl přesvědčit, aby se připojil na náš server? (slušně prosím :D)
k tomuhle se moc nechci vyjadřovat, jelikož nejsem moc přesvědčivý člověk

Je něco co si myslíš, že by pomohlo nováčkům se lépe zapojit do hry? (např. větší tutorial zona ?)
víc začátečnických questů, které by je lépe naučily poznat server a ukázali by jim nějaké začátečnické lokace, popřípadně i pokročilejší lokace
i možná větší tutorial zona, ta by taky neuškodila.

Co si myslíš, že bysme měli zlepšit?
Více server vybalancovat, což se týká skillů a hlavně zbraní.
Co si myslíte o našem dojmu v celkovém světě českého minecraftu?

Jak si myslíte, že je nejlepší způsob dostat server do povědomí?
více server zdokonalit, zveřejnit, třeba nějaký reklamy, upoutávky. Stálo by to sice dost, ale i tak by to moc dobrý nápad nebyl, jelikož si myslím, že kdyby to například upoutalo většinu lidí co hrajou taky minecraft, tak by to server moc nezvládal a navíc max lidí je 100 , zatím co na většině serveru je max lidí třeba 500 nebo i více.

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#16
TheDarkLord173 píše:
11 črc 2020 12:03
Ahoj, jelikož se zde párkrát objevilo že zde je málo frakci, tak si myslím že by AT mohly zajímat nějaké nápady a postřehy, jak by se toho mohlo dosáhnout nebo vyhovět co nejvíce lidem, které tento systém irituje.
Tak podle mě je nedostatek frakcí vina toho, že být ve frakci je téměř nutnost na pořádné hraní, i přes to, že se to zdá na první pohled paradoxní, tak každý chce jít do frakce, která mu toho dá nejvíce a tak samozřejmě půjde do největších frakcí (DG, anocra, možná WC), aby získal alespoň něco z WB atd... kdyby na frakcích nezáviselo tolik (již pevnosti nejsou tak potřeba, takže všichni chodí do frakcí asi jen kvůli WB... což by podle mě neměla být frakční věc), spousta lidí by podle mě zkusilo hrát chvilku na vlastní pěst, založili vlastní frakce, do nich by se přidalo pár jiných lidí a takto by ty frakce se pomaličku vrátili a snima i pestrost, která tu bývala dříve.

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#17
Eskaron píše:
12 črc 2020 20:05
TheDarkLord173 píše:
11 črc 2020 12:03
Ahoj, jelikož se zde párkrát objevilo že zde je málo frakci, tak si myslím že by AT mohly zajímat nějaké nápady a postřehy, jak by se toho mohlo dosáhnout nebo vyhovět co nejvíce lidem, které tento systém irituje.
Tak podle mě je nedostatek frakcí vina toho, že být ve frakci je téměř nutnost na pořádné hraní, i přes to, že se to zdá na první pohled paradoxní, tak každý chce jít do frakce, která mu toho dá nejvíce a tak samozřejmě půjde do největších frakcí (DG, anocra, možná WC), aby získal alespoň něco z WB atd... kdyby na frakcích nezáviselo tolik (již pevnosti nejsou tak potřeba, takže všichni chodí do frakcí asi jen kvůli WB... což by podle mě neměla být frakční věc), spousta lidí by podle mě zkusilo hrát chvilku na vlastní pěst, založili vlastní frakce, do nich by se přidalo pár jiných lidí a takto by ty frakce se pomaličku vrátili a snima i pestrost, která tu bývala dříve.
Souhlasím, v tuhle chvíli mají DarkGods 11/12 wb každý večer, za 2 měsíce, budou mít takového lootu, že nebudou mít ani motivaci se odpojovat.

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#18
TheDarkLord173 píše:
13 črc 2020 06:16
Eskaron píše:
12 črc 2020 20:05
TheDarkLord173 píše:
11 črc 2020 12:03
Ahoj, jelikož se zde párkrát objevilo že zde je málo frakci, tak si myslím že by AT mohly zajímat nějaké nápady a postřehy, jak by se toho mohlo dosáhnout nebo vyhovět co nejvíce lidem, které tento systém irituje.
Tak podle mě je nedostatek frakcí vina toho, že být ve frakci je téměř nutnost na pořádné hraní, i přes to, že se to zdá na první pohled paradoxní, tak každý chce jít do frakce, která mu toho dá nejvíce a tak samozřejmě půjde do největších frakcí (DG, anocra, možná WC), aby získal alespoň něco z WB atd... kdyby na frakcích nezáviselo tolik (již pevnosti nejsou tak potřeba, takže všichni chodí do frakcí asi jen kvůli WB... což by podle mě neměla být frakční věc), spousta lidí by podle mě zkusilo hrát chvilku na vlastní pěst, založili vlastní frakce, do nich by se přidalo pár jiných lidí a takto by ty frakce se pomaličku vrátili a snima i pestrost, která tu bývala dříve.
Souhlasím, v tuhle chvíli mají DarkGods 11/12 wb každý večer, za 2 měsíce, budou mít takového lootu, že nebudou mít ani motivaci se odpojovat.
Souhlasím, jediná možnost jak přivést zpět rozmanitost frakce je opět umožnit vyžírání (nepleťte si to prosím, myslím sï že topdmg na normální bosse v dungeonu/soloWB je dobrý, ale na WB a poloWB je to špatný systém. Chtělo by to přidat jiné mechaniky, samozřejmě ne, aby to spadlo rovnou na zem... nikdo to nechce na seen. Je tedy pár alternativ: 1) Aby se to objevilo na náhodné místo na zemi jako to je u fragmentu
2) Aby se ten loot po dropu rozprsknul jako když vyprší ochrana, všechny to odhodí a loot se rozletí po místnosti.
(Samozřejmě také beru to, že základní itemy budou padat z lastu WB, jako to bylo na E2, proto se tehdy vyplatilo je lastovat :D )

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#19
Tvé herní jméno: BoB4N3K

Jak dlouho už náš server hraješ? Od půlky E2, na E3 jsem začal hrát asi 2dny po startu

Jak jsi ho odhalil? (od kámoše, přes czech-craft, video?) E2, někde random na netu, a poté když končila E2 tak jsem o tom věděl že bude novej server

Co tě tenkrát zaujalo, že jsi tu začal hrát? Nudil jsem se, a hledal jsem něco originálního protože už mě nebavilo hrát Bedwars a další otřepané minihry pořád dokola, hledal jsem něco originálního

Co myslíš, že ti hraní na serveru dalo? (např. seznámil jsem se s kámošema atd.)
1. Rozhodně spoustu nových přátel a odreagovaní od škol, práce atd...
2. Server mi dal rozhodně rozhled, jak se dá daleko a kvalitně vést minecraftový server.

Co se vám na serveru nejvíce líbí? (napiš alespoň 5 věcí)
1. Propracovanost questů
2. Mobové například kraken, ignis atd...
3. Dabing postav lapků atd..
4. A největší + za mě má to, že se na serveru děje přes den spoustů věci, world bossove, ethan, rybaření atd.. + že se dělají eventy o Velikonovích Vánocích, že server se snaží být neustálé aktivní i přes to že někteří lidé z AT, mají i osobní život a i přes to všechno dokážou server udržovat v tom stavu, že vychází nové updaty, upravovaní nefrovaní bufovaní, 2x víc XP atd..... prostě jednoduše řečeno server se snaží být živej a živější pořád se něco děje :)

Napiš v čem si myslíš, že jsme jiní než jiné servery (napiš alespoň 5 věcí př. máme zde vlastní Resourcepack):
Rozhodně v resourcepacku, poté že snad na žadném českém serveru jsem neviděl dabované NPCčka a zvukové efekty které jsou zde, poté propracovanost zbraní se mi líbí buffy, a nejvíc cool z těchto věci je to že máte za vampíra a vlkodlaka možnost dělat zuřivost, krvelačnost, proměnovat se, že nemusíte bejt jenom obyčejná minecraftová postavička, poté mi přijde dost cool helmy a křídla .), takové zpestření vašeho skinu a taky si to můžete různě kombinovat což může bejt taky pěkný a rozohdně za mě velké +
Co na našem serveru není a jinde většinou je? (např. chybí možnost redstone atd.)
je jenom dobře že tam není redstone, protože by mohl přijít velice inteligentní jedinec, který by udělal několik set opakovačů a server by se jenom lagoval, takže je to lepší že tam redstone není.

Co si myslíš, že je nejunikátnější věc na našem serveru, která stojí za zmínku?
Worldbossové a denní eventy, v tom slova smyslu že na serveru je pořád co dělat, ať už levlovat se v dungeonech nebo zabíjet worldbosse v pod večer nebo dělat questy, rozohdně v tomto je server unikátní.

Proč bys doporučil hrát jiným lidem na našem serveru?
Rozohdně se tu zabaví na desítku hodin, jestli jsou alone jak já, tak si najdou nové přátelé a postup času se můžou stát jednim z nejlepších, či vládcem světa, nebo zkusit například nábor. kdo ví co by ho bavilo, ale myslim si že 99% lidí si dokáže na serveru najít svoje

Co bys řekl kamarádovi, kdybys ho chtěl přesvědčit, aby se připojil na náš server? (slušně prosím :D)
Asi ve směs to samé co jsem psal v otázce nad touto.

Je něco co si myslíš, že by pomohlo nováčkům se lépe zapojit do hry? (např. větší tutorial zona ?)
Možná předělat tutorial a udělat ho takový kde se jim velice jednoduše, ale stručně vysvětlí o co tu jde aby pak zbytečně a-team nebyl zatěžován velice primitivními otázky

Co si myslíš, že bysme měli zlepšit?
Možná interakci ve městěch, více využít npcka, například že by prodávali nějáké blbůstky, typu meče atd... aby nováčci mohli lépe získat věci do začátku.

Co si myslíte o našem dojmu v celkovém světě českého minecraftu?
Myslím si že na lidi co baví RPG žánr a hrají minecraft, tak si ten server zamilují takže když na to někdo narazí stím že má rád tento žánr, tak si myslím že ho ten server začne bavit

Jak si myslíte, že je nejlepší způsob dostat server do povědomí?
Tak myslím si že originalitnou, ale tak jsou servery kde majitel dává 10tisíc korun za předražené reklamy u Youtuberů, které způsobi to že hráči co na tom serveru hraju několik hodin denně a je to taková ta známá komunita serveru, tak se stane to že se ten server zaplní lidmi, kteří tam stejnak přestanou hrát, protože je samotné to nebude bavit ale budou tam hrát jen protože jim to řekl jejich oblíbený youtuber, ale to je tak ve směs můj názor, jakoby myslím si že originalita a aktivita v tom slova smyslu že a-team by ten server měl udržovat živej a přidávat tam pořád nové a nové věci, kterými poté zaujme více lidí.

Re: V čem jsme jiní? Malá soutěž o odměnu.

#20
Tvé herní jméno: (pro jistotu, někdy máte jména, že nevíme o koho jde) :D
CvaldaValda
Jak dlouho už náš server hraješ?
Cca 2 roky
Jak jsi ho odhalil? (od kámoše, přes czech-craft, video?)
Czech-craft
Co tě tenkrát zaujalo, že jsi tu začal hrát?
Líbilo se mi úplně jiné zpracování serveru než je každý jiný.Hlavně ty questy
Co myslíš, že ti hraní na serveru dalo? (např. seznámil jsem se s kámošema atd.)
Já rád stavím a upřímně se mi moc líbí zpracování různých lokací
Co se vám na serveru nejvíce líbí? (napiš alespoň 5 věcí)
Líbí se mi jak se začíná od začátku, kdy nic nemám a nějakým způsobem se musím vylepšovat. Dále mám moc rád questy, to je také hlavní důvod proč jsem tu začal hrát. Zpracování hudby a design lokací je moc hezký, líbí se mi také ekonomika serveru a speciální předměty, které jinde nejsou
Napiš v čem si myslíš, že jsme jiní než jiné servery (napiš alespoň 5 věcí př. máme zde vlastní Resourcepack):
Resourcepack,questy,dungeony,eventy v přesné hodiny,hudba v různých lokacích,rpg
Co na našem serveru není a jinde většinou je? (např. chybí možnost redstone atd.)
Rozhodně trade plugin. Ten nesmí chybět na žádném serveru dle mého. Dále mi tu chybí možnost warpů a redstone v reskách. Fly v reskách jenom třeba. Dále bych přidal možnost anket. Hlasovací truhla, že by třeba za každých 20 hlasů byl klíč k té truhle.
Co si myslíš, že je nejunikátnější věc na našem serveru, která stojí za zmínku?
Určitě systémn rpg a questy a křídla.
Proč bys doporučil hrát jiným lidem na našem serveru?
Protože tento server má kouzelnou atmosféru a hlavně aby hrál se mnou a spolu bychom dělali questy či zabíjeli příšery je to lehčí ve více lidech.
Co bys řekl kamarádovi, kdybys ho chtěl přesvědčit, aby se připojil na náš server? (slušně prosím :D)
Že bychom dělali vše spolu a pak měli obchod a vše a možná se z nás stali jedni z nejlepších na serveru
Je něco co si myslíš, že by pomohlo nováčkům se lépe zapojit do hry? (např. větší tutorial zona ?)
Možná bych zkusil vytvořit takové úvodní video při připojení na server, že by byl pohled do dungeonů. Dále bych vytvořil mapu s lokacemi pro snažší hledání dungeonů atd. Udělal bych místnosti, na tutorialy, kde by byl chestshop,reska, chimera atd atd
Co si myslíš, že bysme měli zlepšit?
Přidal bych možná další svět/část, kde by bylo úplně něco jiné než pvp atd. Přijde mi že server je skoro celý založen na pvp, což je škoda protože bych dal i horším hráčům možnost hrát zde. Přivedlo by to více lidí a každý by si tu našel své a lidé by si mohli vybírat.
Co si myslíte o našem dojmu v celkovém světě českého minecraftu?
Velice dobrý nápad, ale v některých ohledech by to chtělo dokončit/vypilovat do detailů a zlepšit trochu hratelnost.
Jak si myslíte, že je nejlepší způsob dostat server do povědomí?
Začal bych být více aktivní na sociálních sítích a ne jen na webu. Koukám, že na webu jste hodně aktivní ale na instagramu skoro vůbec. Sociální sítě je velká možnost jak přivést další lidi. Kdyby byl zájem klidně bych spravoval ig účet a informoval o novinkách a dostal ten účet do světa jelikož znám dost lidí, kteří by mu nahnali followery. Kdyžtak se na mě obraťte zde: adam.koubek@gymtce.cz
cron