Re: Vánoční Event 2020 - Feedback

#21
peta57 píše:
16 pro 2020 15:36
Skuller píše:
15 pro 2020 16:21
Narozdíl od Halloween eventu se mi vánoční neskutečně líbí.. Poprvé si čtu příběh questů. Dělám je rád.. A shadery + krajina? Luxus.. Neskutečně povedená práce i ohledně mobek.. Za mě každý kdo se na dělání toho eventu podílel je neskutečný frajer!
Souhlas, tento event je úplně na jiné úrovni, než byl letošní Halloween.

Re: Vánoční Event 2020 - Feedback

#22
weaponTV píše:
17 pro 2020 11:15
Jen bych zde upozornil na malou chybku v questu "Taborova oprava", kde stačí Zaniovi přinést jen 50 dubového dřeva a slibovanou sekeru jsem na konci úkolu od Jakulla vůbec nedostal.
Obrázek

Budu se těšit na pokračování 3.1. :)
Na tento problém a na spoustu dalších, jsem upozorňoval v chatu na discordu s vyššími členy AT. :)

Re: Vánoční Event 2020 - Feedback

#23
weaponTV píše:
17 pro 2020 11:15
peta57 píše:
16 pro 2020 15:36
Skuller píše:
15 pro 2020 16:21
Narozdíl od Halloween eventu se mi vánoční neskutečně líbí.. Poprvé si čtu příběh questů. Dělám je rád.. A shadery + krajina? Luxus.. Neskutečně povedená práce i ohledně mobek.. Za mě každý kdo se na dělání toho eventu podílel je neskutečný frajer!
Souhlas, tento event je úplně na jiné úrovni, než byl letošní Halloween.

Jen bych zde upozornil na malou chybku v questu "Taborova oprava", kde stačí Zaniovi přinést jen 50 dubového dřeva a slibovanou sekeru jsem na konci úkolu od Jakulla vůbec nedostal.
Obrázek



Budu se těšit na pokračování 3.1. :)
Problém se sekerou nám byl nahlášen teprve včera, už ho řešíme. Ta sekera se musela přepracovat, protože původní mizela.
Co se dřeva týče, napíšu o přepsání, tam asi vznikla chyba v tu chvíli, kdy se quest s těžením dřeva předělával kvůli jiným ID.

Re: Vánoční Event 2020 - Feedback

#26
Flydam píše:
21 pro 2020 00:08
kralik159159 píše:
20 pro 2020 13:09
V parkouru je dost barrier, které nejsou nějak označené - jenom kvůli tomu jsem tak 20x spadl, mohly by se nějak označit.
Bariéry jsou to poslední, co by mi na parkouru znemožnilo postup dál podle mě. Když přijdeš na správnou cestu, tak na bariéry ani koukat nemusíš.
V části u plotů jsou ty bariéry špatné dané, poměrně dost brání v průchodu dál.
cron