denne výzvy

#1
Zdravím mám jednu vec na srdiečku na spawnu su denné a týždené ukoly a to hlavné Výzvy. Prečo nemôže mať každý jeden hráč svoju výzvu a splniť ju ja nehovorím že zabi 20 lapiek a dostaneš 20 bodov, ale každý bude mať svoju výzvu pre svoj rpg level lebo každý kto hrá na epesu tak chce získať niejaké tie body a chce splniť dennu výzvu . napríklad "Bandikos zabi 230 mrtvých valečniku. Toto čo som napísal je len moj osobný názor na tu výzvu. A sorry za gramatické chyby :D, toto je všetko zdar.

🖤Bandikos 🖤

Re: denne výzvy

#2
Ty nemrtví válečníci se pak právě objevují v týdenních a denních úkolech, výzva je o tom, že se ti hráči mezi sebou překonávají a nemohou si být nikdy úplně jistí, že jim třeba 300 mobek bude stačit.

Re: denne výzvy

#3
Ale ja to chápem ale v týždenom queste to robíš 1x za týžden a vo výzve to robíš každý den a takto može viac ludí ziskať body. To že sa pretekaju to je pekné ale aj ten kdo nemá tolko času traviť na epesuj tak by mohol ziskať tie body... Ešte raz to opakujem toto je len moj názor xddd

Re: denne výzvy

#5
Bandikos píše:
25 kvě 2021 18:08
Ale ja to chápem ale v týždenom queste to robíš 1x za týžden a vo výzve to robíš každý den a takto može viac ludí ziskať body. To že sa pretekaju to je pekné ale aj ten kdo nemá tolko času traviť na epesuj tak by mohol ziskať tie body... Ešte raz to opakujem toto je len moj názor xddd
Ten kdo nemá tolik času si ty body nezaslouží tolik jako ten, co čas má. Ta denní výzva je od toho aby se hráči předháněli o něco a snažili se být lepší než protivníci, neslouží k farmení bodů ;).
cron