Stránka 1 z 1

Pomôžme aj my

Napsal: 18 lis 2017 19:21
od rabaj
Po prečítaní príspevku : " Niektoré stavby z Epesu 2 budu aj na ep 3 ale nie tie hráčske. " som sa zamyslel a napadlo ma že by ste mohli písať rôzne resky ktoré sa vám páčia a myslíte si že by tie napr. domy mohli použiť aj na epese 3 . Zakryť prázdne miesta v krajine a pod. Neviem ako to funguje. Či sa dajú tie stavby kopírovať alebo nie ale verím že sa to nejako dá :D . Myslím si že v hráčskom svete je veľa pekných stavieb tak píšte čo viete ! Začnem. Reska Debury. Stačí z toho skladu vyjsť na hor a je tam domček. Ten by sa podľa mna dal použiť ( nie je z YT). Ak sa to aj nedá... Myslím nejako ich kopírovať tie stavby tak aj tak píšte :D aspoň sa budeme môcť pochváliť iným a popozerať si naposledy krásy epesu 2 :D

Re: Pomôžme aj my

Napsal: 18 lis 2017 20:06
od kaemon_
Hezký příspěvek. Jen se rozepiště a házejte sem resku za reskou, Epes si toho určitě všimne a podívá se na to.
\nPřidávám - Resky hráče alfasystem a Yodi3

Re: Pomôžme aj my

Napsal: 18 lis 2017 20:44
od Walrock_123
A já myslím, ze si jdu pro minimálně 2L ředidla.
\n
\n(Wave) <3

Re: Pomôžme aj my

Napsal: 18 lis 2017 21:08
od Frowdex
/res tp Frowdex,je to obrovský hrad který stavěl Craftmanek,myslím,že na E3 by se hodil.

Re: Pomôžme aj my

Napsal: 18 lis 2017 23:47
od l3x
Celkem lituji toho, že tu hraji tak dlouho a přitom jsem postavil velký h*vno.

Re: Pomôžme aj my

Napsal: 19 lis 2017 13:03
od !Nemenovaný!
Výborný nápad ... :) /res tp ElvenTown ... moje dielo ... obrovský fantasy brána s hradbami

Re: Pomôžme aj my

Napsal: 19 lis 2017 15:52
od marecekm
Bossyk píše:\nCelkem lituji toho, že tu hraji tak dlouho a přitom jsem postavil velký h*vno.\n
\ni já nikdy nic nepostavil ty tesař 8) xd

Re: Pomôžme aj my

Napsal: 19 lis 2017 19:38
od Plejmen
Pokud jsem pochopil situaci dobře, tak dodam muj PlayShop, je možné ze neco by k užitku bylo, u všeho jsem se inspiroval z YT, některé jsou mírně upravené podle mě, jiné zcela zkopirovane.