Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#71
Díky všem za support, i přes to, že hlasy hráčů jsou takové bezvýznamné pluska, já bych jen rád věděl co ve mě AT po tech 2 letech snažení vidí, 2 roky mého života je docela dost, abych si v životě prošel změnou, jak psychickou tak fyzickou, neměl jsem to jednoduchý a musím si vydělávat sám i když pořád studuji, můj otec se rozvedl s matkou a byli jsme v krizi na padnutí, co bylo to bylo, nebudu tu fňukovat kvůli něčemu takovému ale měli by jste si uvědomit, že máte na BL špatného člověka a nehodláte to nějak řešit, jen nad tím mávnete rukou. That's it.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#72
já bych jen rád věděl co ve mě AT po tech 2 letech snažení vidí
I kdyby jsme te rádi pustili z BL, není to tak jednoduché. Není to o tom to povolit jen tobě. Pokud by se něco takového mělo konat tak by museli mít i tuto šanci ostatní z BL, né jen ty. A to prostě jen tak nejde. Pokud se někdy v budoucnu bude konat nějaká šance pro hráče s BL, tak o tom nevím a stejně tam je pravděpodobnost že by ti to odebrání z BL ani povoleno nebylo. Navíc členové AT se snaží pracovat na updatech co byli ohlášeny, že budou. A tvoření akce pro lidi z BL, posuzování jestli ano ne, názory apd. Prostě to není snadné. Přece jenom ten BL je konečná ať už je za co je...

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#73
Plejmen píše:
já bych jen rád věděl co ve mě AT po tech 2 letech snažení vidí
I kdyby jsme te rádi pustili z BL, není to tak jednoduché. Není to o tom to povolit jen tobě. Pokud by se něco takového mělo konat tak by museli mít i tuto šanci ostatní z BL, né jen ty. A to prostě jen tak nejde. Pokud se někdy v budoucnu bude konat nějaká šance pro hráče s BL, tak o tom nevím a stejně tam je pravděpodobnost že by ti to odebrání z BL ani povoleno nebylo. Navíc členové AT se snaží pracovat na updatech co byli ohlášeny, že budou. A tvoření akce pro lidi z BL, posuzování jestli ano ne, názory apd. Prostě to není snadné. Přece jenom ten BL je konečná ať už je za co je...
Není to tak jednoduché.... V čem to je těžký, odpustit pár blbečkům za to, že si vyobchodovali něco přes minecraft. To je vážně těžký, po tech pár letech, já zapomněl.
''Navíc členové AT se snaží pracovat na updatech co byli ohlášeny, že budou.'' myslíš jen Epese a možná testery? :D
Ty si asi neuvědomuješ, že do doby než Sverrir začal šířit všelijaký pomluvy na ostatní a banhuntil, PSC se neřešily? je to prostě blbost, která nepatří na BL ale třeba na nějakej ten tempban na X dlouho. Server jentak neokradeš tím, že někomu prodáš za real money Ohnivou zbroj nebo gatru, to si člověk na Eshopu nekoupí, sorry jako.
Taky jsem nic neříkal o tom, že je to jen o mě, to jsem nikdy neřekl a nikdy s tím nepočítal.
Mluvím pořád za všechny co jsou na BL za PSC, i když je Bio totální kretén v poslední době, když to tak řeknu.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#74
myslíš jen Epese a možná testery?
To že ostatní členové nepracují před očima hráčů, neznamená že nic nedělají :lol: :lol:
V čem to je těžký, odpustit pár blbečkům
Tady nejde přece o to, že my nejsme schopni někomu odpustit, ale na to máme bany, pokud už se z jakýhokoli důvodu dostane někdo na BL, tak to není o tom, že bychom mu po čase nechtěli odpustit, ale z principu, že BL je BL a = konečná. A kdybychom se rozhodli najednou propouštět hráče z BL, trochu by to postrádalo smysl.
je to prostě blbost, která nepatří na BL
Pokud to tak je, tak to tak prostě je. Epes (jako celek, nemyslim jen Epese) si muže "naformátovat" pravidla jak chce v podstatě ...
Mluvím pořád za všechny co jsou na BL za PSC, i když je Bio totální kretén v poslední době, když to tak řeknu
Tak mluv za sebe, protože ty jedinej máš snahu, je jsem sotva viděl se obhajovat.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#75
Plejmen píše:
V čem to je těžký, odpustit pár blbečkům
Tady nejde přece o to, že my nejsme schopni někomu odpustit, ale na to máme bany, pokud už se z jakýhokoli důvodu dostane někdo na BL, tak to není o tom, že bychom mu po čase nechtěli odpustit, ale z principu, že BL je BL a = konečná. A kdybychom se rozhodli najednou propouštět hráče z BL, trochu by to postrádalo smysl.
Jasný, ale pořád je to tak, že se rozjela další verze Epesu (Epes3) a s tím pokračují dané pravidla, chápu, ale pořád by tu něco málo mělo být o řešení na BL, v tom případě by se BL mělo dělit na několik sekcí... Bugeři/dupleři co ničí ekonomiku,Někdo kdo se logoval/vykrádal účty adminů,Obchodníci PSC atd atd... to PSC není tak závažná věc, když v dnešní době vydělává každý jedinec a za slušný peníze. To že třeba vyobchoduješ s každým člověkem na serveru například pár věcí za 1000, jasný už máš směšně velkej obnos peněz, ale pořád jsi na tom serveru strávil XXXX hodin, narval do toho svoje peníze a pak si to jen ''vykompenzoval''.... Já nevím, jak to vysvětlit tak, jak to vidím já a pár dalších lidí...

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#77
To je asi stejný jako když někdo na serveru někomu dá třeba nějakou zbraň a ten druhý mu za to irl dá třeba rohlík s paštikou, sýrem a okurkou, jelikož tato pochutina musela stát taky nějaké peníze, tak je to vlastně stejne jako psc obchod, jen v jiném měřítku. Jako ano, je to neslušné si namastit kapsu na něčí práci, ale na blacklist bych za to lidi nedával, spíše nějaký dlouhý ban.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#79
Je vidět, že o UnBan opravdu stojíš, snažíš se ho dlouhou dobu získat legit cestou a děláš pro to hodně. Myslím si, že jsi se od té doby i změnil a snažil by ses dělat vše pro to, aby Tvá historie byla zapomenuta. Ale tu jde podle mě o ten BL. Byl založen jako konečná stanice. Jednou tam dojedeš a zpáteční vlak už odtamtud nejede. Mohou Ti dát UB, přeci jen to nebyl tak závažný prohřešek v porovnání s jinými lidmi, co na tomto listu jsou, ale jde už o ten princip. Založit něco, abys už nikdy nemusel řešit určité lidi a poté je znovu řešit. Snad někdo chápe, co tímhle myslím.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#80
ArkenThas píše: Je vidět, že o UnBan opravdu stojíš, snažíš se ho dlouhou dobu získat legit cestou a děláš pro to hodně. Myslím si, že jsi se od té doby i změnil a snažil by ses dělat vše pro to, aby Tvá historie byla zapomenuta. Ale tu jde podle mě o ten BL. Byl založen jako konečná stanice. Jednou tam dojedeš a zpáteční vlak už odtamtud nejede. Mohou Ti dát UB, přeci jen to nebyl tak závažný prohřešek v porovnání s jinými lidmi, co na tomto listu jsou, ale jde už o ten princip. Založit něco, abys už nikdy nemusel řešit určité lidi a poté je znovu řešit. Snad někdo chápe, co tímhle myslím.
That's the point.. navíc jak zde již bylo řečeno nebylo by to fér vůči ostatním na BL.. Jakožto jeden z mála lidí co se s Walem baví denně, můžu říct, že za těch pár let změnou opravdu prošel a v životě to neměl moc lehký, ale to sem nebudu tahat. Upřímně si myslím že by si zasloužil ještě tu poslední šanci, ačkoliv jich již měl dost. Vím, vím AT je skeptické vůči dávání "posledních" šancí (víme jak to dopadá), ale tenhle člověk by jí fakt dostat měl a za tím si stojím.
cron