Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#51
Je to způsob, jak si přes hráče uprosit vyčlenění z blacklistu. Který však funguje tak, że přidání/odebrání hráče iniciuje člen AT a ostatní to pak schválí, nebo neschválí. Nelži že to neřešíme. Tvé zprávy a logy jsem odeslal na stránku AT a tam ke schválení nějaké změny nedošlo. Resp hlasy, krom jednoho takového "možná" byly proti. To můžeš mít 1890 topiců, psát mi tisíc zpráv, ale to není o mmě, nebo o tom, že když vyhučíš epesovi díru do hlavy, že ti couvne. Takové rozhodnutí nestojí na jednotlivci, ale týmu. Tak pokud se objevi pri hlasovani vice pro unban, dá se o tom diskutovat, jinak moc ne. Právě proto jsme takovou věc vytvořili, jelikož jste někteří tací řecníci, že byste uprosili člověka i ledvinu darovat. A hold je třeba definovat nějaké jednání, nebo rozhodovat týmově o případech jednání, která jsou pro nás nepřijatelná. V životě mají věci následky a jak zde jiż bylo zmíněno asi jsme byli příliš mírní, protože jinak byste si takové skutky a chování nedovolili, případně měli dostatek sebeúcty na to, abyste pak nešli žádat o unban. Sám ses do této situace dostal, kdyby ses choval normálně a nefrajeřil tam(v tve interpretaci odpovidal na otazky) jak moc jsi poškodil server a že jsi za to rád a že bys rád udělal něco aby byl wipe, tak se nediv, že jsi proti sobě poštval jak některé hráče, kteri jeste pojali ppdezreni, ze jsi zase neco vyobchodoval, tak některé z AT, kteří jen čumí na to, co jsi to tam jako všechno psal a jak ses choval. Což by bez driny na priprave epesu 3.0 spolu s dalsimi takivymi lidmi prispelo k postupnemu celkovemu rozdroleni cele komunity a celeho projektu na nanočástice.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#52
Nojono, nemyslel jsem na budoucnost.. Už to ale nevrátím, což o to. A né nelžu, aktualizoval jsem stav každým jiným příspěvkem, toto téma už jsem napsal před tím, než jsem se dozvěděl, ze se to více řešilo. Ale jinak ano mas pravdu.. Nemusím vám ale dokazovat změnu na Epesu.. Jestli to s Epesem nějak deep nerozlouskame, tak se uvidíme za rok.. Dva.. A zkusim to znova , tak i tak. -wal.
cron