Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#63
Jaj tak to ne Gamere vážně si to napsal ? XD Žumpa z toho bylo možná tak když si zde hrál ty. Jak píše Marek měl by sis dát zase 1 taneček s duchy je vidět že se vracíš do starých kolejí celkem. Po banu si taky psal že Epes nepotřebuješ GTA V je better a za měsíc nebo 2 už tam byla ta snaha se dostat z5. A díky tomu co si právě napsal se díky bohu na Epesu už nikdy nesetkáme. <3 Jo a popravdě bych neřekl že rozpustil tak moc Helper team však většina z nich už nebyla aktivní uznávám že Telefon byl v pohodě ale
za Frowdexe sem rád.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#65
Gamer píše:
13 led 2019 23:17
Ahoj wale tebe si i celkem pamatuju. Hele upřímě na E3 nechod. To co se ztoho stalo je žumpa. Chris rozpustil helper team a nechal si tam jen ty co mu lezou doprdele atd. Věř mi na tohle se vykašly a počkej si na hytale kam pujde většina tich chytrejch. Gamer
Ty seš kus trotla bez mozku, nic víc a nic míň. Pardon za vulgaritu. :D

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#66
Gamer píše:
13 led 2019 23:17
Ahoj wale tebe si i celkem pamatuju. Hele upřímě na E3 nechod. To co se ztoho stalo je žumpa. Chris rozpustil helper team a nechal si tam jen ty co mu lezou doprdele atd. Věř mi na tohle se vykašly a počkej si na hytale kam pujde většina tich chytrejch. Gamer
Jestli někdo patří na blacklist a měli by mu odpojit internet, tak tady tenhle.

No jinak, ač neznám Wala tolik z Epesu, znám ho i z jiného serveru a vždy jsem s ním vycházel v pohodě, nikdy mi nepřišel jako egoista nebo jakkoliv špatnej člověk. Co se stalo, stalo se. Řekl bych, že mu o to dostat se tou legální cestou na server hodně jde a nevidím důvod proč mu to neodpustit. Je to dlouho a on se vytrvale snaží. Nikdo z nás není svatej a každej má zasebou nějaký ty prohřešky. Určitě i sverrir, kterej tu jen vytáhl dávno zametenou špínu.

Za mě máš support🧡
cron