Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#81
Wale, máš můj obdiv za snahu dostat se z toho "legálně," to opravdu jo.
Okomentoval bych toho hodně, ale myslím že rozhodnutí bylo, je a bude na AT. Ono, není to jen o PSC, cítím z toho, že ses vůbec nepokusil podívat na to ze strany AT během konce E2.
To že třeba vyobchoduješ s každým člověkem na serveru například pár věcí za 1000, jasný už máš směšně velkej obnos peněz, ale pořád jsi na tom serveru strávil XXXX hodin, narval do toho svoje peníze a pak si to jen ''vykompenzoval''


Většina AT do toho vrazila taky své peníze, ať už za vip během hraní nebo podobně. Přesto tvoříme kontent pro hráče bez nároku na odměnu. Často díky hráčům v příšerných podmínkách, někteří z nás unavení z práce, jiní ze školy. Řešíme vlastní problémy a pracujeme kolikrát v době, kdy vy si užíváte luxusu se pořádně vyspat. Přesto necítíme potřebu si tento čas jakkoliv kompenzovat, byť jsme na serveru strávili stovky, ne-li tisíce hodin. I přesto že nám stále hráči hází klacky pod nohy, i přes pichlavé poznámky a kdo ví co ještě. Nevím proč cítíš potřebu si jakkoliv kompenzovat čas strávený HRANÍM s přáteli.

Když jsme to řešili, zvažoval jsem že u tebe povolím. Ale posledních pár příspěvků a úvah mi nepřipadá úplně vpohodě. Viz citace, nejen že to na mě působí nemorálně, ale až paraziticky. Obdiv neobdiv, pokud máš pocit že ti server něco dluží a tento postoj zastáváš, nejspíš potřebuješ víc než jen čas. Nechci z tebe dělat hrozného padoucha, rád bych ti věřil, ale momentálně mě nepřesvědčuješ.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#82
Drae píše:
17 led 2019 00:12
Wale, máš můj obdiv za snahu dostat se z toho "legálně," to opravdu jo.
Okomentoval bych toho hodně, ale myslím že rozhodnutí bylo, je a bude na AT. Ono, není to jen o PSC, cítím z toho, že ses vůbec nepokusil podívat na to ze strany AT během konce E2.
To že třeba vyobchoduješ s každým člověkem na serveru například pár věcí za 1000, jasný už máš směšně velkej obnos peněz, ale pořád jsi na tom serveru strávil XXXX hodin, narval do toho svoje peníze a pak si to jen ''vykompenzoval''


Většina AT do toho vrazila taky své peníze, ať už za vip během hraní nebo podobně. Přesto tvoříme kontent pro hráče bez nároku na odměnu. Často díky hráčům v příšerných podmínkách, někteří z nás unavení z práce, jiní ze školy. Řešíme vlastní problémy a pracujeme kolikrát v době, kdy vy si užíváte luxusu se pořádně vyspat. Přesto necítíme potřebu si tento čas jakkoliv kompenzovat, byť jsme na serveru strávili stovky, ne-li tisíce hodin. I přesto že nám stále hráči hází klacky pod nohy, i přes pichlavé poznámky a kdo ví co ještě. Nevím proč cítíš potřebu si jakkoliv kompenzovat čas strávený HRANÍM s přáteli.

Když jsme to řešili, zvažoval jsem že u tebe povolím. Ale posledních pár příspěvků a úvah mi nepřipadá úplně vpohodě. Viz citace, nejen že to na mě působí nemorálně, ale až paraziticky. Obdiv neobdiv, pokud máš pocit že ti server něco dluží a tento postoj zastáváš, nejspíš potřebuješ víc než jen čas. Nechci z tebe dělat hrozného padoucha, rád bych ti věřil, ale momentálně mě nepřesvědčuješ.
Víš Drae, tady je problém, ty jsi asi moc nepochopil, co jsem tímto ''kompenzováním'' myslel, ale abych to uvedl na pravou míru, myslel jsem to tak, jak to bylo před těmi 2-3mi lety kdy mi bylo by oko 14-15 let a já měl tuto potřebu, jelikož jsem se cítil, že marním svůj čas pro nic za nic, na základku jsem kašlal, neměl nejlepší známky a sotva prošel díky hodným učitelům/učitelkám. Měl jsem tu potřebu, si to nějak tedy vykompenzovat, teď když mi táhne na 18 a mám před sebou závěrečky cobydup, už takový nejsem, marním sice čas hraním her ale ve škole mám tak 10x lepší průměr a daří se mi 10x víc po straně pracovní/praxe, než předtím, a to jen kvůli tomu, že jsem měl přestávku a tudíž byl na Blacklistu, neměl jsem potřebu furt něco na Epesu dělat nonstop. Jakmile jsem starší a starší uvědomuji si víc a víc věcí, co jsem v minulosti dělal špatně, jak tady na Epesu, tak v realitě. Možná tě tímhle vysvětlením nějak přesvědčím, to je na tobě jak to příjmeš, jen já jsem to tak trochu nevysvětlil, ale známe snad jak dopadají moje bezhlavé příspěvky.Teďka trávím dosti času na CS:GO, ale to byla vždy moje fav. hra už od cs 1.6, kdy jsem byl dost dobrý v AWP a knife. Mám nahráno přes asi 3k hodin a zatím jsem neviděl nějakou potřebnou kompenzaci, ba li naopak jsem spíše investoval dost hezkou sumu peněz do této hry.

EDIT: Napadla mě ještě taková úvaha na to, co jsi psal v posledním odstavci. Nevím co tím myslíš, těmi ''posledními příspěvky'' když jsem se teď po dlouhé době ukázal, ale jestli myslíš třeba co se dělo na DC, jasně, trošku jsem tam rozjel blbost a dostal tím nesmyslný ban (z mý strany) jen kvůli tomu, že jsme se přátelsky škádlili, ale ten daný člověk to vůbec nepochopil. Co se týče forumově, musíš to brát tak, že nemám jiný prosazení se nějak veřejně vyjádřit, než li přes forum a tak nemůžu zkorektovat svoje činy ihned.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#83
Když máme teď aktuálně 4 nové příspěvky na BL, tak bych to rád porovnal s tímhle.
epesuj.cz píše: Dámy a pánové, bohužel se našlo několik dárečků, dokonce dlouhodobě hrajících hráčů, kteří nám všem podrazili nohy a kvůli svému osobnímu prospěchu narušili ekonomiku serveru a zneužili bugu, který objevili. Tento bug se týkal diamantových a zlatých truhel. Velmi suverénně ho začali používat a to v nemalém měřítku. Nebýt odhalení, byli by schopní úplně zničit ceny předmětů a nenávratně poškodit ekonomiku serveru. Protože tento jejich čin předčil závažností a nebezpečností většinu prohřešků, které jsme museli na serveru E3 řešit, si tito hráči vysloužili vstup na BLACKLIST! Jsou také první, kteří dostanou ban hardwarový.

Nové přírůstky na BLACKLIST:
Emerikn
Mango112
fre3style
MrLaky
Tato 4 hovada svým jednáním skoro zlikvidovala celou ekonomiku Epesu 3, který běží rok a něco. Opravdu se dá porovnávat zničení serveru s tím, že někdo prodal ingame itemy za real peníze, kdy z toho server neměl postih ani bonus? Ano, taky to není v pořádku, ale nepřijde mi adekvátní házet někoho, kdo svým jednáním nijak neohrozil sever s někým, kdo server skoro zlikvidoval, do jedné krabice. Podle mě ti, co se tam dostali teď si tam opravdu zaslouží být. V obou případech jedinec myslel na sebe a svůj osobní prospěch, ale Wal tím alespoň nezlikvidoval celej server. Dělal to takovou víc "neškodnou" cestou. PSC bych určitě trestal taky tvrdě, ale podle mě by se to mělo přehodnotit a vyjmout PSC z BL, neboť to je dle mého pohledu poloviční zlo.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#84
ChrisC07 píše:
07 pro 2017 11:29
Je to způsob, jak si přes hráče uprosit vyčlenění z blacklistu. Který však funguje tak, że přidání/odebrání hráče iniciuje člen AT a ostatní to pak schválí, nebo neschválí. Nelži že to neřešíme. Tvé zprávy a logy jsem odeslal na stránku AT a tam ke schválení nějaké změny nedošlo. Resp hlasy, krom jednoho takového "možná" byly proti. To můžeš mít 1890 topiců, psát mi tisíc zpráv, ale to není o mmě, nebo o tom, že když vyhučíš epesovi díru do hlavy, že ti couvne. Takové rozhodnutí nestojí na jednotlivci, ale týmu. Tak pokud se objevi pri hlasovani vice pro unban, dá se o tom diskutovat, jinak moc ne. Právě proto jsme takovou věc vytvořili, jelikož jste někteří tací řecníci, že byste uprosili člověka i ledvinu darovat. A hold je třeba definovat nějaké jednání, nebo rozhodovat týmově o případech jednání, která jsou pro nás nepřijatelná. V životě mají věci následky a jak zde jiż bylo zmíněno asi jsme byli příliš mírní, protože jinak byste si takové skutky a chování nedovolili, případně měli dostatek sebeúcty na to, abyste pak nešli žádat o unban. Sám ses do této situace dostal, kdyby ses choval normálně a nefrajeřil tam(v tve interpretaci odpovidal na otazky) jak moc jsi poškodil server a že jsi za to rád a že bys rád udělal něco aby byl wipe, tak se nediv, že jsi proti sobě poštval jak některé hráče, kteri jeste pojali ppdezreni, ze jsi zase neco vyobchodoval, tak některé z AT, kteří jen čumí na to, co jsi to tam jako všechno psal a jak ses choval. Což by bez driny na priprave epesu 3.0 spolu s dalsimi takivymi lidmi prispelo k postupnemu celkovemu rozdroleni cele komunity a celeho projektu na nanočástice.
Pořád platí to samé, děkuji za pochopení.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#85
Tady je fakt těžké se o něco snažit, když je v AT Chris, že? :roll:
Jak můžeš repostnout tvůj starý příspěvek, když se za tu dobu změnilo X věcí. Kdyby jsi tak otevřel oči a nebyl tak slepý jako já dříve, něčeho by jsi si všimnul. Ale co už, chápu, že vy si ty pravidla tvoříte a že vy rozhodujete, ale opravdu mi chceš říct, že jsou tu pořád lidi, který si myslí, že bych po tom všem rozbíjel komunitu? Kde to jsme, halo Chrisi, 80% lidí z e2 proti mě nic nemá a vůbec jsou li semnou, jak je vidět v tomto příspěvku. 10% je max. AT, které se teda rozpadá. A tech zbylích 10% lidi, který mě prostě neznaj nebo si me neoblíbili. Měl by jsi otevřít oči také v tom, že hráči tvoří komunitu, bez komunity není server, bez serveru není zábava a zkušenosti. Když nehodláte naslouchat k hráčům, tak si nepřilepšíte. To znám z vlastní zkušenosti, tenkrát jsem vedl server se 100 aktivnímy hráči na 1.2.5 cca. Nenaslouchal nikdo k hráčům a server se za pár let rozpadl, to já Epesovi nepřeji. Děláte chybu, jelikož ta hratelná báze na e3 moc velkej úspěch nemá. :roll:

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#86
Upřímně tohle mě zklamalo.. on se opravdu snaží a změnil se. Kdyby byl na BL za bugování apd. tak to chápu, ale on je tam za takovou "banalitu" (jelikož i cheating je dle mého větší prohřešek) a to ještě z E2. Navíc se k tomu sám přiznal a nectí ho to snad ? Vážně to v tom "AT" zkuste zvážit.. a nebo tomu klučinovi aspoň dejte šanci v amnestii.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#87
Tady je fakt těžké se o něco snažit, když je v AT Chris, že?
To jsem nějak nepochopil :D Starý příspěvek sem postnul, protože stále platí, i kdyby chtěl a byl toho názoru, že tě z BL odebere, nemůže to udělat bez rozhodnutí ostatních členů...
80% lidí z e2 proti mě nic nemá a vůbec jsou li semnou, jak je vidět v tomto příspěvku. 10% je max. AT, tech zbylích 10% lidi, který mě prostě neznaj nebo si me neoblíbili
Jenže to, že 80% je z hráčů... já k tomu mám prostě ten názor, že nemůžeme dát šanci jenom tobě z BL, tato šance by měla být pro každého, kdo na BL je. Kdybychom pustili (například) jen tebe a ostatním řekli, že o ně nemáme zájem. Tak nám to v budoucnu těch 80% hráčů začne vyčítat, že jsme v minulosti udělali vyjímku a že teď to bude zase pro někoho jiného nespravedlivé apd...
Když nehodláte naslouchat k hráčům, tak si nepřilepšíte.
Ono toto je složité, někteří hráči si myslí, že jim AT nenaslouchá, ale když to jsou názory typu že ti by měli mít někteří hráči z místa ban, že ten a ten je stranný apd., tak se těžko "naslouchá"
Jinak si myslím, že hráčům nasloucháme jak ve hře, facebooku, pm, tak i tady na forku, viz. sekce návrhy.
Osobně si myslím, že není problém si popovídat, nebo sdělit své názory komukoliv z AT (pokud zrovna něco nedělá..)
AT, které se teda rozpadá
Tady je krásně vidět, jak se šíří řeči některých hráčů. - 2 helpeři a AT se rozpadá, hádají se a všechno přestává fungovat. Už od mé doby co jsem začínal být helper, dost helperů odpadlo (to bys mohl vedět sám) a z pohledu hráče i helpera jsem si tehdy také myslel, že vyšší AT je minimálně aktivní. Teď za moda to vidím ale jinak, vidím kdo co dělá a kdy... a oproti mému názoru za doby hráče / helpera to je jakoby AT úplně ožilo, né že se rozpadá.

Samozřejmě nějaké činy AT nejsou příliš "suprové", ale mnozí hráči si neuvědomují proč tak bylo učiněno, co se vlastně děje apd. a pak se šíří informace jak se AT rozpadá, hadá se, že se chystá něco (co reálně není vůbec pravda) apd. A pak, když jsou někteří hráči ovlivněni některýma "fake informacema" a snaží se je obhájit, je těžké jim naslouchat, když je to jak do stěny :D (Ano jsou tu tací :D) Ale píšu vám hráčům pokud je nějaký problém s nečím nebo semnou, názor apd. klidně se o tom můžeme pobavit na DC, a to není jen semnou, ale myslím si, že s většinou AT si o tom takto pobavit můžete, né je shazovat ve hře.
Tak tedy nevím co si představuješ pod tím, že hráčům nenasloucháme, nebo že se AT rozpadá apd. :/

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#88
TheDarkness píše:
17 led 2019 22:55
Upřímně tohle mě zklamalo.. on se opravdu snaží a změnil se. Kdyby byl na BL za bugování apd. tak to chápu, ale on je tam za takovou "banalitu" (jelikož i cheating je dle mého větší prohřešek) a to ještě z E2. Navíc se k tomu sám přiznal a nectí ho to snad ? Vážně to v tom "AT" zkuste zvážit.. a nebo tomu klučinovi aspoň dejte šanci v amnestii.
Promiň, ale s tim nesouhlasim. Samozřejmě v rámci samotneho porovnani PSC a něco jiného se zdá být výsledek jasný. Nicméné bylo to v době, kdy si leckdo i tito lide mysleli, ze epes skončí. Proto se rozhodli na tom co nejvic ještě vytěžit, ziskat prachy od lidi, co byli novacci a netusili v jakwm stavu to bylo z hlediska ekonomiky apod. Aneb když už se loď potápí, tak proč nevydělat, ne?

Když o tom tak přemýšlím, nechápu kde jsem vzal sílu začít novej projekt, když se vždycky objeví nějakej podrazák. Promiň za tak expresivni vyraz, ale je to tak.

Když jsme blacklist tvořili, schvalovali jednotlive hrace, rekli jsme si jasně, že to nebudeme měnit. Právě proto, abychom vám neodpustili a vy jste s náma zase nevymetli. A když, že to bude kolektivni rozhodnuti.

Jak tu rikaji ostatni, ja obdivuju, ze se jeste snazis. Ale citim to nějak podobně jak drae. A pokud mám špatný pocit z toho, co občas vypustíš za zprávy a o tom, jaký jsi... pak žádná jiná omáčka o tom, jak jsi hodný a vysvělý nehraje moc velkou roli.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#89
ChrisC07 píše:
TheDarkness píše:
17 led 2019 22:55
Upřímně tohle mě zklamalo.. on se opravdu snaží a změnil se. Kdyby byl na BL za bugování apd. tak to chápu, ale on je tam za takovou "banalitu" (jelikož i cheating je dle mého větší prohřešek) a to ještě z E2. Navíc se k tomu sám přiznal a nectí ho to snad ? Vážně to v tom "AT" zkuste zvážit.. a nebo tomu klučinovi aspoň dejte šanci v amnestii.
Promiň, ale s tim nesouhlasim. Samozřejmě v rámci samotneho porovnani PSC a něco jiného se zdá být výsledek jasný. Nicméné bylo to v době, kdy si leckdo i tito lide mysleli, ze epes skončí. Proto se rozhodli na tom co nejvic ještě vytěžit, ziskat prachy od lidi, co byli novacci a netusili v jakwm stavu to bylo z hlediska ekonomiky apod. Aneb když už se loď potápí, tak proč nevydělat, ne?

Když o tom tak přemýšlím, nechápu kde jsem vzal sílu začít novej projekt, když se vždycky objeví nějakej podrazák. Promiň za tak expresivni vyraz, ale je to tak.

Když jsme blacklist tvořili, schvalovali jednotlive hrace, rekli jsme si jasně, že to nebudeme měnit. Právě proto, abychom vám neodpustili a vy jste s náma zase nevymetli. A když, že to bude kolektivni rozhodnuti.

Jak tu rikaji ostatni, ja obdivuju, ze se jeste snazis. Ale citim to nějak podobně jak drae. A pokud mám špatný pocit z toho, co občas vypustíš za zprávy a o tom, jaký jsi... pak žádná jiná omáčka o tom, jak jsi hodný a vysvělý nehraje moc velkou roli.
Určitě jsem server nechtěl potopit, ba možná se něco našlo, že jsem možná něco sem tam kecnul, ale to maximálně ze stresu. Jak už jsem vysvětloval, já to bral jako takovou kompenzaci, která se pár lidem zdá jako totální blbost, ale bylo to tak. Nevím jak na tom byly ostatní v PSC branži, ale já to viděl totálně jinak než ostatní.

Jak říkáš, ano občas mi ujedou takové blbé zprávy, nebo někoho třeba nějak vyhrotím, ale to už je moje vedlejší stránka, která mi občas ujede, aniž bych to myslel vážně, bral to jako srandu ale zase to ta druhá strana nepochopí a všechno hrotí, já si teď procházím peklem a ujet mi může ledacos, jelikož jsem skoro každý den ve stresu z toho co bude a co nebude v budoucnu.

Jestli to vidíš tak, že si zatím stojíte, tak bych do PM ocenil zase nějakej ten screen vaší konverzace o aktuálním rozhodnutí, jestli s tím hodláte nebo nehodláte něco dělat.
Každopádně, nevidím důvod, proč bych se tady pro nic za nic snažil (i když to tak je), když vím jaký jsem, a lidi z Epesu se kterýma jsem ve styku 24/7 o mě taky změnili názor. Možná to nemyslíš přímo na mě, že bych šel zase ''POTOPIT'' po měsíci server a začal těžit nějaký ty prašule, ale je těžký, když se z toho BL snažím sám a jako jediný jsem došel k rozumu, to se potom snaží docela těžko, když tě tito ''paraziti'' jak se zmiňovalo drží pod vodou za nohy.

Každopádně well, uvidíme se zase za rok, pokud se nerozhodnete locknout tento příspěvek, který bych rád nechal otevřený.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#90
Dlouho jsem přemýšlel, zda se tu mám vyjádřit. Já osobně proti Walrockovi nic nemám, co si tak pamatuji, tak jsme spolu nikdy neměli žádný problém a ani se nijak zvlášť nebavili.
Přesto bych chtěl upozornit ty, kteří UB podporují, že AT opravdu nemůže někoho uvolnit z BL jen proto, že se říká, že se změnil. Uvědomte si všichni, co by se stalo, pokud by (a to se teď netýká konkrétně Walrocka) AT pustil na server někoho z BL a ukázalo se, že je to furt ten samý zmetek. Zatím co vy, byste jen pokrčili rameny a možná si zanadávali, AT by musel strávit mnoho a mnoho času nápravou způsobené škody. Zatímco AT nese veškeré riziko, vy nic neriskujete. Kde tedy berou někteří tady vůbec tu drzost obviňovat AT, že nenaslouchá hráčům, že je zaujatý atd.?
Co se samotného Walrocka týká, tak, já už si to moc nepamatuji, ale pokud se nemýlím, kromě těch nešťastných PSC tam tehdy bylo i nějaké špatné chování, nebo ne? Jen by mě to zajímalo, sám už si to moc nevybavuji...

P.S. Na závěr chci upozornit, že tento příspěvek jsem psal spíše jen jako námět k zamyšlení, než hlas pro nebo proti Walrockovi. Díky za přečtení!
cron