Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#21
sverrirCZ píše:
04 pro 2017 20:09
\n
1T0S_ píše:
03 pro 2017 16:36
\nV Khazadu jsi byl fajn, pak to šlo s egem do sraček, myslím si, že teď to vypadá na návrat do starých kolejí, což je rozhodně fajn :)\n
\n\nJá prostě nevím, nemůžu dát Pro někomu kdo se pachtuje s někým kdo se veřejně vysmívá a provokuje člověku kterému umřel někdo blízkej, sorry.\n
\n\n
\nPřibliž mi to trochu?

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#25
1. Ukradl jsi mi gatru a prodal ji ( to se dá přejít)
\n
\n2. Jsem si dal docela velkou práci s tím abych tě dostal tam kde jsi teď ( to se dá přejít)
\n
\n3. Už mě nebaví koukat na to jak tady AT dělá ze nevidí a podporuje jednu stranu která se snaží banhuntit jak může pro svoje vlastní účely, záhadně se zrovna ty s těma lidma pachtuješ.
\n
\n
\nJá ti řeknu jak určití cleni AT fungují vůči určitým lidem.
\nEskaron se rozbrečí po prvé a sverrir je podezřelej že speedhacku a započne obrovskej banhunting na mě.
\n
\nEskaron se rozbrečí po druhé ( ostatně to dělá vždycky když prohraje) - xsicht dostane Ban.
\n
\nEskaron se rozbrečí po třetí - craftmanek kterej rozumí cheatům asi tak jako koza rovnicím začne intenzivne banovat a puf phiwings99 permanentní Ban :DDD
\n
\nDestrix vyvolá hádku na discordu (sere se do věcí kterým vůbec nerozumí) a hádej kdo dostane kick i když byl destrix 60x upozorněn na to ať nevyvolává Flame? Já protože dnešní děcka fungují tak že když ti umře někdo na kom ti záleželo tak do tebe a do té osoby začnou jebat jak se jim za chce a určití členi AT je v tom ještě podpoří.
\n
\nNevím takhle to dle logického uvažování prostě fungovat nesmí.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#26
sverrirCZ píše:
04 pro 2017 20:37
\n1. Ukradl jsi mi gatru a prodal ji ( to se dá přejít)
\n
\n2. Jsem si dal docela velkou práci s tím abych tě dostal tam kde jsi teď ( to se dá přejít)
\n
\n3. Už mě nebaví koukat na to jak tady AT dělá ze nevidí a podporuje jednu stranu která se snaží banhuntit jak může pro svoje vlastní účely, záhadně se zrovna ty s těma lidma pachtuješ.
\n
\n
\nJá ti řeknu jak určití cleni AT fungují vůči určitým lidem.
\nEskaron se rozbrečí po prvé a sverrir je podezřelej že speedhacku a započne obrovskej banhunting na mě.
\n
\nEskaron se rozbrečí po druhé ( ostatně to dělá vždycky když prohraje) - xsicht dostane Ban.
\n
\nEskaron se rozbrečí po třetí - craftmanek kterej rozumí cheatům asi tak jako koza rovnicím začne intenzivne banovat a puf phiwings99 permanentní Ban :DDD
\n
\nDestrix vyvolá hádku na discordu (sere se do věcí kterým vůbec nerozumí) a hádej kdo dostane kick i když byl destrix 60x upozorněn na to ať nevyvolává Flame? Já protože dnešní děcka fungují tak že když ti umře někdo na kom ti záleželo tak do tebe a do té osoby začnou jebat jak se jim za chce a určití členi AT je v tom ještě podpoří.
\n
\nNevím takhle to dle logického uvažování prostě fungovat nesmí.\n
\n\n
\n++++1
\nAle to nic neříká o Walovi ,_,

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#27
Wow, takže nic z toho nevypovídá o tom, ze po mě musíš takhle vyjíždět.. Jako promin.. Ale nebavím se s nikým, kdo by byl zodpovědný za to co tu povídás.. Bavím se poslední dobou jen s kamcou.. Tomasem.. Telefonem.. Destrixem... Apkicem.. Nechápu, kde jsi vytáhl, ze se pachtuju s někým, kdo se vysmíval někoho smrti... Tyto lidi si blokují.. Takže jsem totálně zmaten tvými příspěvky. Asi tak no..edit: Jestli jsem dobře pochopil, jde o Destrixe? Nevím o tom, ze by tohle udělal.. Jako sorry ale člověka jako je Destrix nejde brát nikdy vážně..
Naposledy upravil(a) Walrock_123 dne 04 pro 2017 20:50, celkem upraveno 1 x.
cron