Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#1
Zdravím, spousta z vás mě už zná a tohle co zde napíšu je hlavně pro ně... Předem se omlouvam za chyby či nesmyslné věty, píšu to na mobilu..
\n
\nMoje cesta na Epesu začala na přelomu 2013/2014.. Začínal jsem jako prostý hráč, který nevěděl o čem na serveru šlo.. Svojí adventuru jsem začal se svým přítelem, který už neúcinkuje na Epesu.. Byl jsem na serveru tichá myška, která si pomalu vyhlížela někoho s kým se začít bavit.. Byl jsem bezproblémový hráč.. Začal se bavit s Takalem a po nějaký době s Mambou.. V roce 2014 to šlo z kopce a začínal mít potyčky s A-T kvůli tvrdohlavosti.. Nejdříve to bylo slovníkem.. Bugovani bloky pod sebe.. A něco na Eventech.. Byl jsem v pokročilé fázi PVP hráče, což v te době moc oblíbené nebylo.. Poznal jsem dalších spoustu lidí a viděl jsem jak se vyvíjí postupem času.. Chris.. Kamča.. A Interka o té nemluvně.. Ta už účinkovala na E1.. 2015 jsem se moc také nezměnil... Problémy jsem měl ale né tak hrozné.. Na serveru jsem se začal projevovat ve velkém měřítku.. Byl to rok, kdy to PVP ožilo.. Bylo bojování o frakce... Chiméra žila... A tak to nejspíše začalo.. Poznal jsem dalších spoustu hráčů a už jsem byl ve fázi starších hráčů... 2016 no.. Co si budem povídat.. Nejproblemovejsi rok zatím... Připojil jsem se k TheLadies a poznal spoustu dobrých lidí... Začínal jsem se zapojovat do CW ... Začínal jsem velit Rebelům.. Našel spoustu bugů... Zabil spoustu bossů.. Udělal si reputaci TOP X hráče na serveru co se PVP týče.. Poté jsem se snažil pomáhat ostatním a PVP se už moc nevenovat a tam vznikl ten zkrat... Začal jsem prodávat svojí výzbroj za PSC.. Tolik se to nehrozilo a tak jsem pokračoval... Každej den jsem se snažil zabíjet draky,obra pro nové věci co prodat.. Mel jsem na tyto veliký stesti, tak si me lidi kupovali... Dokázal jsem se dostat na post Helpera a snažil jsem se dostat na Optimalizera ale něco což bylo PSC mě totálně podelalo a táhlo mě to zpátky.. Dobrovolne jsem se priznal Chrisovi.. Přišel jsem o důvěru u A-T a o samotného Helpera...
\n2017 rok, kdy moje cesta skončila... Nevím co se semnou stalo ale měl jsem nervy a potřebu BEZDUVODNE nadávat na serveru a urážet server... Dostal jsem IPBan a dostal na Backlist, čehož se snažím zbavit... Nedokázal jsem AT přesvědčit o mé chybě, zklamání a lítosti.. Nedokážu to dat najevo jen slovy.. Rád bych to dal na jevo činy.. Ale neznám způsob jak, beztoho aniž bych na E3 přišel za jiný nick a IP a dělat jako že nic... K Epesu mám velký a X lety vztah... Moje snaha nikdy neskončí tím, že mě AT odpálkuje.. V dnešní době se v mém životě stalo hodně na to abych si přiznal, ze jsem byl hrozným člověkem a to nemyslím jen ve virtuální realitě.. Ale v tom reálném.. Na Epesu jsem neprováděl jen spatne a negativní věci... Pomáhal jsem Ateamu s čím jsem mohl.. Od bugu az k nerfum... Pomáhal hráčům, když bylo potřeba a když bylo potřeba tak jsem rozdával i radost.. Říkáte si, ze jsem možná falešný a ze si hrají na city ale všechno co tu píšu myslím vážně a pravdivě.. 2018 se blíží a rád bych na E3 vystupoval jako ten co byl v roce 2013/2014 ... Snažím se prokázat mé chování skrz Forum či jiné platformy ale nevychází to...
\nČili vyzývám né jen hráče ale hlavně A-Team o názor na mě.. Verite mi? Dali by jste mi poslední definitivní šanci? Rád ocením podporu od starých dobrých hráčů... Moje prosby a lítost může být nekonecná ale prosím AT o milost.. Nehodlám se tak lehce vzdát... Toto byl odkaz prioritně pro AT.. Už jste mě dnes odpálkovali a já si to připustit nehodlám... I když jsem vybouchl a udělal blbost, tak si myslím, že trest v podobě Blacklistu byl pro mě tvrdý zásah do srdíčka..
\nPokud jsi to docetl do konce, tak je vidět, ze jsi pravý člověk a děkuji ti za tvůj čas..
\nFarewell... Budete mi chybět, pokud mi toto nevyjde..
\nDěkuji všem hráčům,co pri me drželi.. Vazim si toho.. Vanoce 2017 nejsou pro me ty nejpříjemnější za posledních 5let..
\n-wal...

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#3
Hmmm, len tak ma chcem vedieť v akej frakciach si bol lebo si na teba trochu spomínam ale možno to bol niekto iný. A zamňa si inak nespomínam len na foru som videl tvoje príspevky a vizerali celkom v poriadku (videl som ich asi tri) ale na normálne posúdenie to je málo ale ak nemáš niaku super deštruktývnu povahu tak by si podľa mňa nevadil (a taktiež ak by si už nerobil čo so robil) a inak blaclist za to Že si spravil viacero vecí alebo len za chat?

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#5
dragoking100 píše:
03 pro 2017 16:33
\nHmmm, len tak ma chcem vedieť v akej frakciach si bol lebo si na teba trochu spomínam ale možno to bol niekto iný. A zamňa si inak nespomínam len na foru som videl tvoje príspevky a vizerali celkom v poriadku (videl som ich asi tri) ale na normálne posúdenie to je málo ale ak nemáš niaku super deštruktývnu povahu tak by si podľa mňa nevadil (a taktiež ak by si už nerobil čo so robil) a inak blaclist za to Že si spravil viacero vecí alebo len za chat?\n
\nWell moje úplně první frakce na E2 byla s fideikomisakem a to bylo "Madafaka" myslím ze 2x změnil název.. Pak jsem byl u Khazadu a po té ještě u Predátora.. A tak dal a tak dal.. Malo jich nebylo..
\n
\n
\n
\nTome... Souhlasím.. A díky..
cron