Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#11
Když mohl dostat UB Xbox tak nechápu proč by jsi ho nedostal ty.Jinak s tebou jsem problém nikdy neměl,i když si tě nepamatuji ještě na serveru 2013-14 tak mi přijdeš v pohodě kluk.Navíc každý by měl dostat druhou šanci.Když Xbox dostal tolik šancí tak proč nemůžeš dostat ty druhou?S těmi PSC,když někdo začne obchodovat s PSC tak mu to začerní mysl.Vidí v tom ty peníze a zbytek neřeší.+ u tebe je pro mě,že jsi se přiznal,že jsi obchodoval a ne jako Xbox.(Jo beru si furt do huby Xboxe,jelikož je to člověk kterého z celého svého srdce z kamene velmi nesnáším.).Snad ten UB dostatneš,jelikož pokud ho mohl dostat Xbox a další tak proč né ty.Pokud tu šanci nedostaneš ty tak jí už nemůže dostat nikdo.Jelikož člověk jako ty,kterého jsem zatím neviděl dělat problémy ji nedostaneš tak by to bylo už opravdu na hlavu..Tak snad tě na E3 ještě uvidím.
\n-Frowdex
\n(PS:Na tebe jsem ještě žádnou spešl špínu nenašel a to že hledám dost,tak dofám,že to tak i zůstane :D).

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#13
1T0S_ píše:
03 pro 2017 21:02
\nNázor někoho z AT by se hodil... Někoho...\n
\nOd koho jineho nez Chris, ale kolikrat to ma chris resit porad a porad dokola. Chapu wala ale i Chrise. Ale ve vsech příspěvecich od wala najdes vetu kde pise "ja to nevzdam" apd. A i ted psal wal na dc ze chce aby se ma to podival Chris. Meli by si to resit sami. Wal se nazi ziskat takto podporu hráčů. Muj nazor

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#14
Plejmen píše:
03 pro 2017 21:59
\n
1T0S_ píše:
03 pro 2017 21:02
\nNázor někoho z AT by se hodil... Někoho...\n
\nOd koho jineho nez Chris, ale kolikrat to ma chris resit porad a porad dokola. Chapu wala ale i Chrise. Ale ve vsech příspěvecich od wala najdes vetu kde pise "ja to nevzdam" apd. A i ted psal wal na dc ze chce aby se ma to podival Chris. Meli by si to resit sami. Wal se nazi ziskat takto podporu hráčů. Muj nazor\n
\n\n
\nJasně, že se snaží :D
\nPřiznal se Chrisovi, takže se ani nedivím, že se tu podporu snaží získat. Sám si to posral, tak se sám snaží to odčinit.
\nKaždopádně myslím, že by bylo fajn, kdyby se tomu Chris nevyhýbal a vyjádřil se naprosto jasně / to s Walem probral.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#16
Walrock_123 píše:\nWell.. Chris toto téma prostě ignoruje. X krát jsem mu napsal... Fakt nevím, co si o tom mám myslet.\n
\nAbych byl pro jednou za hovado a trochu se otevřel -
\nMyslet si o tom můžeš zřejmě co chceš, protože to je lhostejné. Víš, s tebou se ta situace opakuje a opakuje, Chrise se snažíš přesvědčit tím čím jsi ho přesvědčoval posledně, ale i něco drobně jiným či zapomenutým, ale znovu vytaženým. Točí se to s tebou jak v časové smyčce. Myslím, že před tím, než Chris zveřejnil kompletní blacklist hráčů (viewtopic.php?f=4&t=254) tak by se záležitost s tebou dala označit spíše za "zapomenutou" nebo "ne zcela vyřešenou" či dokonce "matoucí", ale podle jeho chování je očividně vidět, že s tebou nechce ztrácet více času a jeho rozhodnutí mi příjde definitivní. Když bych měl možnost nahlédnout do konverzace mezi ním a Admin Teamem, možná bych, pokud by to svolil, sem napsal, jestli se domlouval s Admin Teamem o tvém prospěchu vůči této věci nebo ne (asi domlouval s tím, jestli někoho pustíme na server jsme se domlouvali často, ne-li s tím teamem řešil celý blacklist, hráči po hráčovi).
\nPodle mě se vyjádřil dostatečně v tom blacklistu, i kdy se o tom všeobecně diskutovalo na forku a i on sám na něco z toho, ne-li ohledně tvé otázce zareagoval veřejně, ne jen na facebooku.
\nAle upřímně, co budu nalhávat, Chris jestli nemá náladu se s někým bavit tak ho prostě ignoruje a přehlíží, sám s tím nějakou zkušenost mám, Ale očekával bych od Chrise poslední, definitivní příspěvek k tvému přestupku, klidně sem -> 1 ze 2 slov - Ano nebo Ne.
\n
\nŠanci bych ti dal, mojí podporu máš. Ale 20k je 20k, sám dobře to víš a Chris taky, proto to nebere na lehkou váhu.

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#17
Víš, já tohle začal řešit už před tím, co zveřejnil ten seznam BL hráčů... Chvilku to trvalo a já to z něj musel páčit jestli se už nějak dohodli... Nedávno mi napsal, ze mě členové AT nechtějí podporit.. Ale jeden ano.. No tak ? S AT vycházím za dobře.. Kde je ten důvod toho odpálkování? Moje myšlenka je jen jedna.. Která dle me sedí ale zveřejňovat ji nebudu... Chápu, ze nemůžete vědět co se děje v našem SZ... Ale je to docela chaotické... Chris dal prostor pro to aby o tom AT informoval... Ale diskutovat o tom nechtěli a to mě trápí.. Tudíž.. Kdo byl ten jeden jediný člověk, který neměl toho tolik na práci jak ostatní a šanci na me vyjádření mi chtěl dat ?_? Štve me to, ze když je o to takový zájem, tak to řešit nechtějí. Situace se sennou neopakuje Kae.. Snažím se nějak zviditelnit, když mám jen přístup na Forum, kde se něco lehce přehledné.. Také bych byl rad za vyjádření Chrise / definitivní ano/ne.