Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#42
Takhle... Před nějakým tím rokem mi psal jeden člověk s tím, že dostal ban a že si bude žádat o unban. Bavil jsem se s ním v chatu na Discordu a Plugu, a on mi psal, jestli bych mu dal PRO. Říkal že je to dobrej hráč, a že ban už má dlouho atd.. A já se nechal překecat a PRO mu dal. Ten hráč unban dostal, ale na serveru nevydržel ani den, a už byl na BlackListu. A tak jsem začal být k unbanům, zvlášť u hráčů s vážnějšíma trestama obezřetnej. Ale zpět k tobě. PSC tady provozalovalo spoustu lidí, a pokud vím, většina z nich se trestu tak nějak vyhnula. Ale o tom by se dalo debatovat. Navíc jsem se s tebou párkrát bavil na Discordu a znám tě ze hry. Což mě přivádí zpět k tomu hráči, protože toho jsem ve hře nikdy neviděl, a osobně jsem s ním nemluvil. A ještě jeden faktor je tu. Ten hráč co jsem mu dal pro mi psal, že se změnil. Potom jsem pochopil, že změna je velice složitá, když jde o unban.
\n
\n Ale abych to tady nezdržoval. Moji podporu máš. A abych se naposledy vrátil k tomu hráči, rozdíl mezi ním a tebou je ten, že tebe znám, a tobě věřím :)

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#46
Co to zase meleš pro boha? Záleží z jakého důvodu na BL jsi, jak moc velký prohřešek.. A tak dále... Jak ti podle toho tvého "snadno" připadá X tisíc slov a snaha kopec... Ono záleží na AT jestli to chtějí projednávat a nebo tě budou ignorovat.. U mě prostě nesouhlasili ačkoliv nevím proč... Dementnejsi otázky mít vázne v tomhle příspěvků nemůžeš. Snažíš se provokovat? Asi to je na tvé úrovni.. Nechapes pointu tohoto příspěvku, tak se nadále nevyjadřuj..

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#48
Walrock_123 píše:
05 pro 2017 19:51
\nSentimentální kecy.. Jop.. Kecy.. Spamuji jednoho člověka o tom samém, píšu dlouhé příspěvky na forum.. Vyjadřují se k ostatním.. Ale Sherlock zjistil,ze neumí pořádně číst a mele blbosti.. Yy kk jak myslis.\n
\n\n
Walrock_123 píše:\nCo to zase meleš pro boha? Záleží z jakého důvodu na BL jsi, jak moc velký prohřešek.. A tak dále... Jak ti podle toho tvého "snadno" připadá X tisíc slov a snaha kopec... Ono záleží na AT jestli to chtějí projednávat a nebo tě budou ignorovat.. U mě prostě nesouhlasili ačkoliv nevím proč... Dementnejsi otázky mít vázne v tomhle příspěvků nemůžeš. Snažíš se provokovat? Asi to je na tvé úrovni.. Nechapes pointu tohoto příspěvku, tak se nadále nevyjadřuj..\n
\n\nČíst umím dost dobře a jediný co o tebe čtu jsou právě ty tísíce slov sentimentálních blábolů, kterýma se jen snažíš vlézt do zadku AT.... Stále se mi nechce věřit že by to někdo v tvým věku mohl opravdu myslet vážně.. prostě ne

Re: Moje cesta... Poslední šance? Poslední možnost prokáznění

#50
Nebudu se tady hádat s někým, jako jsi ty, nemá to cenu, řeknu ti něco ale jasně.. Lézt AT do zadku prostými slovy? To nedokážu, na to mám jiné způsoby. Jestli ti to nedocvaklo už konečně, tenhle příspěvek je o vyjádření k dané situaci a o názoru ze strany hráčů. AT to řešit nechce, proč to teda sem tahás?? Je to hezký názor ale úplně mimo. Věř nebo nevěř.. Tvoji podporu jsem tak i tak nečekal.
\n
\nEdit: btw co má s tímhle věk společného? Věk je jen číslo :D 40ti letý dědula se může chovat jako 15ti lety klucina.. A zase naopak.. Prožil jsem si tady toho dost a myslím, ze mám právo to hrotit z mé strany...