Jen vyjadreni ke strongmanovemu unbanu

#1
Epes uz je jak si mimo me a asi bych tam ani hrat nechtel a i vim ze vy mi to nepovolite ale jak si jsem sem zasel a videl jsem tu zadost od strongmana tak jen vam chci rict ze jsme v tom jeli ja Strongman,Xbox a dalsi asi 4 hraci jak si nikdo nehral podctive maximalne na tech prvnich uctech a vsichni jsem proste delali bordel ale za to se omlouvam a jen chci aby jste si to precetli

Re: Jen vyjadreni ke strongmanovemu unbanu

#2
To se ví moc dobře, že to dělalo hlavně to vaše trio. Strongman se to snažil sice zakecat jako pravej kus hajzla, ale bez úspěchu. Ani jeden z vás s hraním nepočítejte - Když už budete hrát, jakákoliv zmíňka a spojení nicku hráče s vámi se bude prověřovat a banovat, takže tak.

Re: Jen vyjadreni ke strongmanovemu unbanu

#3
Ok ja jen rikam co je pravda :D a ani tam hrat nechci myslim si ze ja si na vasem serveru uzil dost dobrych i spatnych veci a vim ze me tam nechcete a nebylo to trio akorad mi 3 jsme nesly nasledky ja i jednoho pokryl ale bylo nas asi 7

Re: Jen vyjadreni ke strongmanovemu unbanu

#5
sverrirCZ píše:
20 pro 2017 18:52
\nSe mi líbí jak se tu huntí cheateři ale když tu někdo obchoduje s itemama tak AT neřeší :DDDDD\n
\nPsal jsem ti to 30x, psát ti to znova už nebudu. Každej tyhle tvoje jebnutý poznámky už viděl, tak toho už nech. Tím že budeš psát na forko tyto "chyby at" tak se asi hovno změní, nemyslíš? Neodpovídej, dík.

Re: Jen vyjadreni ke strongmanovemu unbanu

#6
kaemon_ píše:
20 pro 2017 19:00
\n
sverrirCZ píše:
20 pro 2017 18:52
\nSe mi líbí jak se tu huntí cheateři ale když tu někdo obchoduje s itemama tak AT neřeší :DDDDD\n
\nPsal jsem ti to 30x, psát ti to znova už nebudu. Každej tyhle tvoje jebnutý poznámky už viděl, tak toho už nech. Tím že budeš psát na forko tyto "chyby at" tak se asi hovno změní, nemyslíš? Neodpovídej, dík.\n

Re: Jen vyjadreni ke strongmanovemu unbanu

#8
Tyhle provokace si fakt strčte za klobouk. Bud někoho můžete nahlásit a podíváme se na to. Nebo pokud máte důkazy poslat a vyřešíme.
\nNa tohle řeření vod neni nikdo zvědavej. Uděleno varovani na foru.
cron