Re: Prosba k AT

#11
No, tak to vidíte. Já si stojím taky za tím at rozhoduje jenom AT.. Hráči maji veliký vliv na toto hlasování.. Ale konflikty atd u toho dávají jen - a v tom případě je to neférové. Necháme to na AT.. :) kdyby to bylo veřejné.. Tak si myslím, ze Bio je s 0% šanci.

Re: Prosba k AT

#12
Vždyť všechny žádosti jsou na fóru, nic víc nemám.
\nZkrátka co jsou na blacklistu mají ban a nemůžou žàdat u unban, tak nevím jaké asi tajné materiály mám vytáhnout :D
\n
\nUdělali jsme určitá opatření, aby obcházení nejakych trestu nebylo úplně snadné. Ale samozrejme nic neni hold 100%, tak když někdo ví o nějakém porušování pravidel, může se ozvat, než že bude mít blbý řeči, že AT tohle a tamto ví.
\n
\nA ještě jedna věc závěrem. Zkušenosti ukazují, že nějaké veřejné hlasování o osudu toho a toho hráče vnesou do hry a na forum akorát nenávist, pritože celá řada lidí prostě ani nechce zvážit všechny stránky, nebo naopak nerespektuje názor někoho jiného, děláte si naschvály, zkrátka nefunguje to.

Re: Prosba k AT

#13
Eskaron píše:
01 led 2018 14:55
\nChrisi, ke mě se doneslo, že tu nějací hráči, kteří jsou na BL hrají, to je ten hlavní problém, jinak jde o to, že někdo (fakt nevim už kdo, sory) mi řekl (a já mu tehdy věřil), že o nich AT ví...
\na také je tu ta známá věc o tom, jak se lidi z BL snaží dostat UB, tak jestli by alespoň nemohli být jejich žádosti zveřejněný, aby to bylo veřejně známý.\n
\nMam z toho vseho pocit takovej ze vcera / predvcerejskem si se na chvili dostal na server a sel si discord, behem par hodin kecani si zaslechl wala (bez urazky,nemyslim nic ve zlem) mluvit o BL, mohl to byt kdokoliv jiný a ty si bud nepobral vsechny okolnosti nebo nevím.
\nNa serveru nema nikdo z BL pravo hrát, pokud o nekom víš/víte a tajíte to tak je chyba u vas.
\nAT nikoho z BL na server nepusti, pokud ho nekdo kryje tak je chyba jinde. A žádosti o unban tech na bl najdes v sekci zadosti o unban.
\nVsechny jsou odmítnuty, je to mozna krute ale nějaký systém / řád co byl daný by se mel dodržovat.

Re: Prosba k AT

#15
Já nevidím důvod proč tam ty lidi nenechat hrát, pokud se poučí, velice rád bych je tam nechal hrát pokud by veřejně přiznali kolik peněz z toho vytáhli a vrátili tu částku + 25% na vrch s tím že jak s nima bude jakýkoliv problém házel bych hned PB, bio je špína toho ani komentovat nebudu, ten člověk by řekl že danou věc neudělal i kdyby jsi ho přitom 10x natočil na kameru ale to tu fakt nechci rozebírat.
\n
\n
\nVždycky je jednoduší brát v tomto případě s otevřenou hubou řeknu krást a jít proti pravidlům než pomoct a nějak vylepšit server že :)

Re: Prosba k AT

#16
sverrirCZ píše:
01 led 2018 21:33
\nJá nevidím důvod proč tam ty lidi nenechat hrát, pokud se poučí, velice rád bych je tam nechal hrát pokud by veřejně přiznali kolik peněz z toho vytáhli a vrátili tu částku + 25% na vrch s tím že jak s nima bude jakýkoliv problém házel bych hned PB, bio je špína toho ani komentovat nebudu, ten člověk by řekl že danou věc neudělal i kdyby jsi ho přitom 10x natočil na kameru ale to tu fakt nechci rozebírat.
\n
\n
\nVždycky je jednoduší brát v tomto případě s otevřenou hubou řeknu krást a jít proti pravidlům než pomoct a nějak vylepšit server že :)\n
\nChris psal ze v budoucnu by se vymyslelo neco jak se z BL dostat, toto co si napsal by mohli byt případné podmínky. Ovsem to co se tu v tomto tematu resi je ze "nekdo z BL hrat muze a nekdo ne"

Re: Prosba k AT

#17
Víš o tom, ze na BL nejsou hráči jen za PSC doufám. A dále se radši vyjadřovat nebudu protože 25%...

Re: Prosba k AT

#19
Víš já server podpořil..
\nDo serveru jsem už dal pres 2k.
\nStal se helperem a pomáhal aktivně hracum.
\nPomáhal nacházet bugy a nahlasoval chybky.
\nPodával jsem pomocnou ruku.
\nDokázal jsem zlepšit náladu, když bylo třeba.
\nNebonzoval jsem každýho jak fretka.
\nKdyž omyjime ty PSC, tak jsem toho pro server možná udělal víc jak ty..
\nNeokradal jsem server.. Lidi si ohnivé věci,gatry a jad jada jada.. Pres server nekoupi.
Naposledy upravil(a) Walrock_123 dne 02 led 2018 00:43, celkem upraveno 3 x.

Re: Prosba k AT

#20
podle mě a to jsem na blacklistu by o tom měli rozhodovat admini jako jo pro mě je to asi horší ale co jako každej kdo je na black listu je tam pro něco vážnějšího nebe méně i já samozřejmě a AT musí řešit další průsery těch lidí komunita sem tam taky ale hlavně AT