Re: Prosba k AT

#21
1. Sverire, měl být lock, tak tu přestaň vyvolávat hádku
\n
\n2. Pokud už chceš napsat něco tak chytrýho, bystrýho, bezchybnýho... no prostě sverirovskýho tak mi odpověz na otázku: Zaslouží si člověk, kterej všechny sere, vyžírá, kazí hru ostatním hráčům, úmyslně si na nich zvyšuje EGO, provokuje, ALE přímo neporušuje pravidla.... zaslouží si PB ? či jiný trest ?

Re: Prosba k AT

#24
Radši se jdi smát nad něčí smrtí a dělat si z toho srandu :) to vám jde lépe než shazovat na mě špínu kterou ve finále vůbec nedělám :)

Re: Prosba k AT

#26
Prosím lock. Nemá to cenu komentovat. Nikomu jsem se nesmál. Matese znám 3 roky. Víš o tom prd. Táhni z mého života.

Re: Prosba k AT

#27
Sverire, neznal si ho, vlastně to tu jen provokuješ další hádku, tak přestaň rozhádávat další forum ty malej egohoniči, připomínat něčí smrt neni hezký (a slyšel jsem intonaci ve Walově hlase když o tom mluvil..... ten se tomu nemoh smát, tak tu přestaň lhát atd jak máš ve zvyku a ani neodpovídej na mojí otázku....
\n/lock prosím, než tu bude dál provokovat.

Re: Prosba k AT

#28
Eskaron píše:
02 led 2018 14:43
\nSverire, neznal si ho, vlastně to tu jen provokuješ další hádku, tak přestaň rozhádávat další forum ty malej egohoniči, připomínat něčí smrt neni hezký (a slyšel jsem intonaci ve Walově hlase když o tom mluvil..... ten se tomu nemoh smát, tak tu přestaň lhát atd jak máš ve zvyku a ani neodpovídej na mojí otázku....
\n/lock prosím, než tu bude dál provokovat.\n
\n\nJop Warlo ho poznal dlhu dobu... Aj ja som ho poznal ale co sa stalo to sa stalo
\n
\nNa tvoje komenty nie je nikto zvedavy sverrirko :) rozputavas hadku a potom sa tvaris ako neviniatko :) tvoje reci omrzeli kazdeho, tiahni odkial si prisiel a chod sa hrat na nieco ine lebo na to co sa hras teraz nemas
\n
\nAko hovori eskaron dajte tu // lock

Re: Prosba k AT

#29
Ano neznal jsem ho proto jsem věděl z jaké rodiny pochází a co právě prožívá, mluvte o tom o čem víc nevíte, radši jděte napsat na discord o tom jak moc bral fet když o tom víte píču. bye

Re: Prosba k AT

#30
Znal jsem ho 3 roky a znal ho i v reálu. Řešili jsme spolu jeho problémy. Meles si do huby. Znechutil jsi se me .. Doufám, ze ti zakážou přistup na forum za toto chování. Už to někdo locknete... Trhá mi nervy.