Re: Nadabujme Epes!

#11
kaemon_ píše:
22 led 2018 15:52
Určitě zajímavý návrh, celkem se mi to líbí :D Třeba mě to donutí zapojit se a koupit si konečně nový a kvalitní mikrofon, než ten za stovku s Tesca, který ti každou chvilku sám od sebe změní hlas :D
Mam za stovku z teska nekolik let zaroven po bratrovy a pořad v pohodě :D (nikdo si zatím nestežoval :D)

Re: Nadabujme Epes!

#12
Jacko píše:
21 led 2018 18:34
No nevím jak vy, ale mě to přijde jako skvělý nápad. Dalo by to serveru originalitu a různorodost.
Také mě napadl dabing divokého člověka:
Jsi můj
Vykuchám tě
To měla být rána ?
Diky Jacko, konecne niekto kto sa aktivne zapaja :) ! Pridane do zoznamu.
Na svojom dabingu pracujem, a dufam ze aj ostatni sa zapoja a nebudu len komentovat ;) samozrejme podla moznosti.

Re: Nadabujme Epes!

#13
Diky Jacko, konecne niekto kto sa aktivne zapaja :) ! Pridane do zoznamu.
Na svojom dabingu pracujem, a dufam ze aj ostatni sa zapoja a nebudu len komentovat ;) samozrejme podla moznosti.
Neznám nějaky program na měnění hlasu.. nějaké tipy?

Re: Nadabujme Epes!

#14
Také mě něco amatérského napadlo :D

Divoký Střelec:
Zastřelím tě!
Tohle nepřežiješ! (Když vystřelí otrávený šíp)

Demon:
Shoř v pekle!
Upálím tě zažívá

Demonický přízrak:
Vymlátím z tebe duši!

Je to moje první dabovaní proto je to tak amatérské! :D

Re: Nadabujme Epes!

#15
Pavlitko píše:
23 led 2018 22:10
Diky Jacko, konecne niekto kto sa aktivne zapaja :) ! Pridane do zoznamu.
Na svojom dabingu pracujem, a dufam ze aj ostatni sa zapoja a nebudu len komentovat ;) samozrejme podla moznosti.
Neznám nějaky program na měnění hlasu.. nějaké tipy?

Tuším, že Voxal by šel, ale nemám s ním zkušenosti

Re: Nadabujme Epes!

#16
Pavlitko píše:
23 led 2018 22:29
Také mě něco amatérského napadlo :D

Divoký Střelec:
Zastřelím tě!
Tohle nepřežiješ! (Když vystřelí otrávený šíp)

Demon:
Shoř v pekle!
Upálím tě zažívá

Demonický přízrak:
Vymlátím z tebe duši!

Je to moje první dabovaní proto je to tak amatérské! :D
Diky, az na ten prizrak to pridavam. Prizrak nepridavam preto, lebo rovnaku hlasku maju hrdlorezovia.

Btw, vyssie som spominal audacity, vynikajuci program aj na menenie hlasu, ale vlastne na editaciu zvuku celkovo. Je to open-source (je zadarmo) a stiahnes ho tu: https://www.audacityteam.org/download/

Re: Nadabujme Epes!

#18
Také bych rád zkusil zapojit můj skrytý deep voice na nějaký z dabingu.. Třeba démona a tak... Ale nevím, jak na tom bude můj mikrofon a na kolikaty pokus to budu dělat bez voice changera. Az budu mít čas, tak něco zkusim a výsledky sem poslu.
Naposledy upravil(a) Walrock_123 dne 24 led 2018 18:22, celkem upraveno 2 x.

Re: Nadabujme Epes!

#19
Walrock_123 píše:
24 led 2018 06:59
Také bych rád zkusil zapojit můj skrytý deep vodiče na nějaký z dabingu.. Třeba démona a tak... Ale nevím, jak na tom bude můj mikrofon a na kolikaty pokus to budu dělat bez vodiče changera. Az budu mít čas, tak něco zkusim a výsledky sem poslu.
To vodiče mi tam nejak nesedi...
Vypni si na mobile autokorekciu :D