Nadabujme Epes!

#1
Ahoj,

ked som zacal hrat Epes III a robil prve questy, velmi sa mi pacilo ze niektori bossovia maju okrem unikatneho skinu aj vlastne hlasky ktore hovoria. Napriklad taky hrdlorezovia (No pockej ty uvidis!, Au to boli! Ted z tebe vymlatime dusi!....) a Pozirac dusi vo Vetrove (Poslete je do temnoty!). Bolo by super keby mali taketo hlasky aj dalsi bossovia (najma worldbossovia) a keby ich nemusel vsetky dabovat Epes (aspon budu hlasy rozmanitejsie). Preto som predlozil Epesovi navrh, ci by sa nemohli aj hraci zapojit a sami nahovorit hlasy niektorych bossov. Epes mi to schvalil a preto som vytvoril tento topic.

Ako na to?

Pokus sa nadabovat nejaku z hernych postav a nahraj to. Odporucam nasledne upravit, ked mas naozaj talent na dabovanie a dokazes to aj bez upravovania, tak aspon odstran sum a zostrihaj to. Odporucam bezplatny program Audacity (stiahni tu), je na toto idealny. Nahravky posielaj vo formate mp3. Svoje nahravky nahraj na nejaky cloud (ja pouzivam vocaroo.com) a daj sem link.
POZOR: nedabuj postavy ktorym nie je mozne priradit cez resourcepack zvuk - NPC atd.
Zapojit sa samozrejme mozu aj hraci zo Slovenska, je vsak nutne dabovat v cestine (ak nieco nevies, cesky kolegovia urcite radi poradia ;) )

Co dabovat?

Nabovat mozes hlasku, zvuk alebo nejaku inu zvukovu informaciu ktorejkolvek postavy, ktorej je mozne zvuk priradit. Co bude postava hovorit mozes bud sam vymysliet, alebo mozes nadabovat je hlasku pri utoku - napriklad Orci valecnik sa pri urcitom ubratom HP rozbehne a zacne revat, alebo niekedy do chatu povie: Jsi muj! - tieto hlasky mozes nadabovat a potom sa bude sucasne s chatovou formou prehravat.
Ak mas nejaky napad, ktore postavy dabovat, napad na ich text alebo uz rovno nahravku, napis ju do tohoto topicu a ja ju pripisem do zoznamu.
Zaroven by som bol rad, keby AT pri vytvoreni novej postavy napisal sem jej meno a co ma hovorit, pripisem ju rovno na zoznam adeptov :D


Na zaciatok som skusil nadabovat Orcieho berserkra, nie je to uplne podla mojich predstav no je to skor na ukazku. Nemam teraz vela volneho casu ale aj tak sa pokusim pridat dalsie nahravky co najskor. Budem rad ak to ohodnotite a skusite nahrat lepsie!

Zoznam postav, ktore treba nadabovat:
(Sem mozes prispiet nahravkou, alebo len textom pre postavu a menom postavy, ktora nie je nadabovana)

Demonicky prizrak (minion Pozirace dusi vo Vetrove):
Hahahahaha! _________ - Vector_SVK
Tvá duše bude má! ___ - Vector_SVK

Orci valecnik:
Rozsekám tě!
Budeš litovat, že se ty narodit!
He he he he, jídlo přišlo!

Orci berserker
Rozpářu tě! _________ Vector_SVK 1.0
Jsi muj!
Ha ha ha ha!

Divoky clovek
Bááác!
Divoky clovek se chystá k ráně!
Divoky clovek se ohnal svou loučí a podpálil tě!
Jsi můj! _________________ Jacko (hlaska)
Vykuchám tě! ___._______ Jacko (hlaska)
To měla být rána? ______ Jacko (hlaska)

Divoký Střelec:
Zastřelím tě! __________PAVLiTKO
Tohle nepřežiješ! * ___ PAVLiTKO
* Keď vystrelí otrávený šíp

Demon:
Shoř v pekle! ______ PAVLiTKO
Upálím tě zaživa! __ PAVLiTKO

Dufam ze pribudne co najviac dobrych nahravok a zelam vela stastia pri dabovani :lol: !
Naposledy upravil(a) Vector_SVK dne 30 led 2018 22:20, celkem upraveno 7 x.

Re: Nadabujme Epes!

#7
No nevím jak vy, ale mě to přijde jako skvělý nápad. Dalo by to serveru originalitu a různorodost.
Také mě napadl dabing divokého člověka:
Jsi můj
Vykuchám tě
To měla být rána ?

Re: Nadabujme Epes!

#9
Určitě zajímavý návrh, celkem se mi to líbí :D Třeba mě to donutí zapojit se a koupit si konečně nový a kvalitní mikrofon, než ten za stovku s Tesca, který ti každou chvilku sám od sebe změní hlas :D

Re: Nadabujme Epes!

#10
kaemon_ píše:
22 led 2018 15:52
Určitě zajímavý návrh, celkem se mi to líbí :D Třeba mě to donutí zapojit se a koupit si konečně nový a kvalitní mikrofon, než ten za stovku s Tesca, který ti každou chvilku sám od sebe změní hlas :D
kímon ten hlas bude puberta 8)