Re: Propustka

#21
Tak za prvé z matiky mám lepší známku než ty a za druhé je to i podle mě mega zbytečné téma plus za třetí si myslím že mě snad stíráš už dost ve škole takže si tímhle chceš pravděpodobně jen nahnat příspěvky abys už nemusel procházet schvalováním.

Re: Propustka

#22
sirojezkin píše:
24 bře 2018 13:25
Tak za prvé z matiky mám lepší známku než ty a za druhé je to i podle mě mega zbytečné téma plus za třetí si myslím že mě snad stíráš už dost ve škole takže si tímhle chceš pravděpodobně jen nahnat příspěvky abys už nemusel procházet schvalováním.
Už mám 22 příspěvků (i s tímhle), pak nevím proč sem taháš školu, z které jsem dostal lepší známku než ty (viz. angličtina). A ano, tím jsem si chtěl nahnat ty příspěvky abych jich měl těch 20. A mega zbytečný toto téma není, protože by tu jinak nevznikla tato debata. :) Píšu ti to samý, co jsem napsal phiwingsovi, zde na forku je minimálně dalších 5 zbytečnějších témat. :-) .

Re: Propustka

#23
Drae píše:Můžeš mi ve hře, až se tam potkáme, ukázat o jaký "strom" se jednalo? Dungeon jsem upravoval a nemělo by už být možné se na "mrtvá místa" žádným standartním způsobem dostat.
Je to nehezká taktika, ale pokud vás nějakým způsobem nezraňuje v zóně bez PVP, je vaše práce se bránit. Pokud by využíval nějakou z chyb hry, to je jiná a trest by po poskytnutí důkazů udělen byl. Pokud vám vyjádření stačí a nehodláte se odvolávat na "designera," děkuju za pozornost.
Pokud tě zabíjel a oba jste byli už v PVP zoně (i na jejím začátku) tak to není nic trestného, pokud tě zabíjel z nějakého místa, které není normálně přístupné tak napiš Draemu kde to bylo, pokud si tak neučinil. Jinak se zde nejedná o žádné porušení pravidel apd.
  • sirojezkin
Pokud se nebudete (platí pro všechny) na forum chovat slušně a normálně se vyjadřovat k příspěvkům, at jsou o čemkoliv tak vám bude forum v budoucnu nepřístupné.
To stejné platí pro
  • Zagur
Pokud napíšeš příspěvek tak se snaž v klidu odpovídat, chápu že někdy je to těžké.
Beru to jako za vyřešené, není co trestat ani na co upozornovat. Poprosím aby za mým (tímto) příspěvkem už nikdo nepsal a někdo dal Lock