Re: Propustka

#11
sirojezkin píše:
22 bře 2018 18:59
Zagur píše:
19 bře 2018 20:50
sirojezkin píše:
19 bře 2018 19:21
Přesně tak je to PVP dungeon a navíc nemáš žádné screeny tak nevím co tu řešíš
Co bych tu měl jako řešit? :-) Si přečti co jsem tu psal, pak by jsi nenapsal toto...
Řešíš tady to že tě někdo sakra killý před vstupem do dungu tak si uvědom co píšeš drahoušku
Si tě zítra podám ve škole koblížku :--)

Re: Propustka

#17
sirojezkin píše:
24 bře 2018 07:47
Zagur píše:
19 bře 2018 20:50
sirojezkin píše:
19 bře 2018 19:21
Přesně tak je to PVP dungeon a navíc nemáš žádné screeny tak nevím co tu řešíš
Co bych tu měl jako řešit? :-) Si přečti co jsem tu psal, pak by jsi nenapsal toto...
A co je jako tohle ???? 😂🤣😀
Co by to bylo, jestli máš omezenou kapacitu mozku maximálně na takových 67 IQ tak mi tě je líto. Je to vyvrácení tvé ubohé snahy dokázat něco, co tu je každýmu jasný (kromě tebe drahoušku) :--) .

Re: Propustka

#19
phiwings99 píše:
24 bře 2018 09:01
Zagur jenze ty tady resis neco co ani nejde resit...Toto bych bral uz od zacatku jako uplne zbytecne tema ktere je k nicemu...Fakt jinsi vyznam toto tema nema.
Já bych to ani sem nedával. Ale naštvalo mě to. Jako, zeptal jsem se tě ať toho necháš, to nemůžeš popřít. No, nenechal jsi toho tak jsem to dal už sem :/ . Zbytečný ani tak moc není, dobře se tady stírá sirojezkin a když projedeš celé forum tak tu najdeš minimálně dalších 5 zbytečných témat.

Re: Propustka

#20
No jenze to ze te zabijim v pvp dungu je vic nez normlani vec a je to musim rict proste Banan to davat na forum ze te proste nekdo zabije v pvp dungu....A to ze se tady dobre stira sirojezkin tak si to kaorat zhorsujes ze tu vyvolavas hadky..A to co je jinde na foru me nezajima.