Propustka

#1
Opět zdravím,
Datum píšu jen tak, ale třeba bude důležité. Dne 17.03.2018, den po spuštění Pekelného updatu se otevřel i nový PVP dungeon s dvěma částmi. Abych to uvedl na pravou míru, spawnete se v dungeonu a je zde safe zona. Pak už normálně PVP. Hráč s nickem phiwings99 čeká hned za safezonou a zabíjí mně. Čeká na stromě s lukem který má veliké odhození. Poté co jsem ho poprosil o nezabíjení mi napsal, že toho nechá pouze pokud mu dám 5 Pekelného kamene. Jako propustku, tak chci někoho z AT poprosit aby to s ním vyřídil, popřípadě dát mu trest. Protože takto kazí tento dungeon nejen mně, ale i ostatním hráčům. Předem děkuji za zpětnou vazbu.

Re: Propustka

#4
No a co sis jako myslel? Je to pvp dungeon? Ano, je. Sis myslel, že to bude fungovat ve stylu:
"Hele prosím nemohl bys mě přestat zabíjet wingísku?"
"Ale ano, samozřejmě. To pvp tu je jen tak na okrasu, já bych tu nikdy nikomu neblížil."
Takhle to ale naštěstí nefunguje.... Ty bys mu měl ještě být vděčnej za to, že ti dal nějakou možnost v tom dungu za malej poplatek v klidu bejt... On ti ten dung mohl blokvat klidně i pořád jen tak pro zábavu, ale on se obětuje a za malej poplatek se o tu zábavu připraví... Měl by ses za sebe stydět... Nevděčníku jeden.

Re: Propustka

#5
negjo píše:
19 bře 2018 17:47
No a co sis jako myslel? Je to pvp dungeon? Ano, je. Sis myslel, že to bude fungovat ve stylu:
"Hele prosím nemohl bys mě přestat zabíjet wingísku?"
"Ale ano, samozřejmě. To pvp tu je jen tak na okrasu, já bych tu nikdy nikomu neblížil."
Takhle to ale naštěstí nefunguje.... Ty bys mu měl ještě být vděčnej za to, že ti dal nějakou možnost v tom dungu za malej poplatek v klidu bejt... On ti ten dung mohl blokvat klidně i pořád jen tak pro zábavu, ale on se obětuje a za malej poplatek se o tu zábavu připraví... Měl by ses za sebe stydět... Nevděčníku jeden.
Malý poplatek to pro mě rozhodně není, to zaprvé. A zadruhé, plně chápu, že to je PVP dungeon, nevadí mi když tam se mnou budou fightovat (jinak bych tam nelezl), ale toto "blokování" výstupu ze safezony a následného plnění questu, popřípadě sbírání bradavic je opravdu sviňské. (Pokud to nechápeš jde to krásně přirovnat ke kauci, když jsi ve vězení, což je v tomto případě právě ta safezona.)

Re: Propustka

#9
Můžeš mi ve hře, až se tam potkáme, ukázat o jaký "strom" se jednalo? Dungeon jsem upravoval a nemělo by už být možné se na "mrtvá místa" žádným standartním způsobem dostat.
Je to nehezká taktika, ale pokud vás nějakým způsobem nezraňuje v zóně bez PVP, je vaše práce se bránit. Pokud by využíval nějakou z chyb hry, to je jiná a trest by po poskytnutí důkazů udělen byl. Pokud vám vyjádření stačí a nehodláte se odvolávat na "designera," děkuju za pozornost.

Re: Propustka

#10
Zagur píše:
19 bře 2018 20:50
sirojezkin píše:
19 bře 2018 19:21
Přesně tak je to PVP dungeon a navíc nemáš žádné screeny tak nevím co tu řešíš
Co bych tu měl jako řešit? :-) Si přečti co jsem tu psal, pak by jsi nenapsal toto...
Řešíš tady to že tě někdo sakra killý před vstupem do dungu tak si uvědom co píšeš drahoušku