Které PvP by jste radši viděli na fragách?

Normal 1.9 PvP
Celkem hlasů: 16 (70%)
Upravené 1.9 PvP (momentálně v chimere)
Celkem hlasů: 7 (30%)
Celkem hlasů: 23

Fragy - PvP

#1
Zdravím.
O čem je vlastně tohle téma? Většina z vás už ví že se v novem PvP updatu bude přidávat možnost jít na fragment a poté na vládce světa..
A velkou otázkou je jaké tam bude PvP.. Na výběr tu máme 2 typy PvP
Normalní 1.9 PvP
Upravené 1.9 PvP (momentálně v chimere)
Tenhle topic jsem založil z důvodu hlasování o PvP, které by jste tam měli radši..
Vyjádřit se to můžete k oboum PvP ale prosím slušně :)

PS: Pokuste se vyhnout nějakým hádkám, flamům, urážkám/narážkám atd.

Re: Fragy - PvP

#3
Osobně radši bych taky to Normal 1.9 PvP :D
1. V tom upraveném PvP jsou sekery moc OP a nedá se skoro proti tomu bojovat.
2. To PvP je stylem #ZvětšímeAttackSpeed.. Takže první hit dáš stejně větší dmg :D + s těma skillama se dá zabít na 3 rány což je nehorázně OP :D
3. Z 1.9 PvP nijak bohužel neuděláš 1.8.. Ikdyby si se snažil sebevíc mechaniku 1.8 prostě neuděláš :/
Edit: 4. v Normal PvP ti AC bude k ničemu :D jedině že by si měl 100% uspěšnost hitu :D

Toť asi vše :D

Re: Fragy - PvP

#5
Jasně že normální 1.9 PVP.

Důvody: V Upraveném 1.9 PVP jsou op sekery a skoro všichni používají AC (AutoClick) a pak to PVP je skoro o ničem..
Dále mi přijde to normální 1.9 PVP takové zábavnější a lepší :D mohla by to být docela sranda..


Jinak docela jsem si to 1.9 PVPečko zalíbil a doufám že na Fragmenty a Vládce bude normální 1.9 PVP.. :)

Re: Fragy - PvP

#6
stare pvp 100% esi zase chcete aby to bylo jen o poctu a o nicem jinem ok ok zahrabte se do te nejvetsi spiny co moze byt...+sice ty skilly su op jenze je to ve fazi testovani a potom az to se bude prechazet z face testovani tak se to vsem vyresetuje a expeni bude taky o necem jinem takze si tak nestezujte...ted ma clovek aspon nejakou sanci dat presilovku ale potom vasem nesmyslu pffff....

Re: Fragy - PvP

#9
phiwings99 píše: pfff no jasne tim ze jich budes shazovat lukama jak ve vezi nebo tim ze ty mas eliky oni ne a full max gear a oni nic..
Nene jde to i na otevřeném prostranství ;) a celkem i lehce.. jediné co potřebuješ je jídlo a elíky nic jiného a jde to jako po másle.. tady ti stačí aby na tebe naběhnuli 2 a nemáš šanci se skoro ubránit..

Re: Fragy - PvP

#10
TelefoniaRider píše:
25 dub 2018 15:35
phiwings99 píše: pfff no jasne tim ze jich budes shazovat lukama jak ve vezi nebo tim ze ty mas eliky oni ne a full max gear a oni nic..
Nene jde to i na otevřeném prostranství ;) a celkem i lehce.. jediné co potřebuješ je jídlo a elíky nic jiného a jde to jako po másle.. tady ti stačí aby na tebe naběhnuli 2 a nemáš šanci se skoro ubránit..
viz. můj případ :D