Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#13
Normal PvP
Ochrana proti AC -> pointless u know - Ani bych neřekl :P Pokud pujde proti tobě člověk s AC nastaveným přesně na parametry AC tak to jde poznat :P
Musíš používat trochu mozek aby si něco zabil - mozek na to, aby člověk zautomatizoval 0,5 delay fakt hlavu nepotrápí - Pokud si myslíš ze svalová pamět nesouvisí s mozkem tak ok

Upravené PvP
Rychlejší průběh -> Ano, baví to člověka víc - To si moc nemyslím.. to je spíš na vkusu člověka..
Ochrana proti AC které ve většině případů nefunguje -> Když se člověk netrefí tak to není takový problém, AC je problém jen u bossů. Stejně, AC se dá nastavit i s delayem. - Asi si nedával moc pozor na chat v průběhu 1.9 upraveného :P (Stačilo klikat trochu rychleji a kickovalo to jako na běžícím pásu)
Není to vůbec o skillu.. stačí tam běhat jak šílenec a hitovat :P -> 1.9 Stačí mít Ledohrat, žrát mrkve a healovat :P - Pokud mi je známo tak uplně to samé můžeš mít i ty :P a to bez ledohradu.. (resist - EGA, mrkve - máš, healky - dají se uplně lehce uvařit)

PS.: Stejnou logikou můžu říkat to, že ty to hájíš protože vyhráváte :D (Viz. text je to tam napsaný, je lepší si to celé přečíst a potom mudrovat)
V tom máš pravdu.. jenže v tom by nesměl být háček.. Já to 1.9 normalní obhajuju už od začátku (narozdíl od pár jedinců)..
Jo vím že jsem chtěl prostě "1.8" ale at je aspon normalně udělané a né udělané jenom tím že je zvětšenej attackspeed

Btw barvou to je označené aby šlo poznat co jsem tam napsal :D

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#15
Na ten příspěvek jsem reagoval od spoda nahoru, tak to trochu u toho AC nedává smysl...
To že to kickovalo za AC ale je chyba pluginu.
Na EGO máš delay, Ledohrad máš i přes armagedon, instantě když se respawneš, furt prostě furt, ne jak jedno-časové EGO, navíc když ho mají obě strany tak je to jako když voda bojuje proti vodě.
---ps---
Všimli jste si jak vymizeli sekery? Ano ty sekery na které mají hromadu druhů ale nikdo je nepoužívá kvůli 1.9 PvP jsou pointless a to že zmizí kvůli tomuto jeden celý tree druhu zbraně není moc okay.

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#16
DesTrixPlayer píše:
10 kvě 2018 18:06
Na ten příspěvek jsem reagoval od spoda nahoru, tak to trochu u toho AC nedává smysl...
To že to kickovalo za AC ale je chyba pluginu.
Na EGO máš delay, Ledohrad máš i přes armagedon, instantě když se respawneš, furt prostě furt, ne jak jedno-časové EGO, navíc když ho mají obě strany tak je to jako když voda bojuje proti vodě.
---ps---
Všimli jste si jak vymizeli sekery? Ano ty sekery na které mají hromadu druhů ale nikdo je nepoužívá kvůli 1.9 PvP jsou pointless a to že zmizí kvůli tomuto jeden celý tree druhu zbraně není moc okay.
Hromadu druhů píšeš jo tak to já znám asi 1 :) která se na serveru objevuje

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#17
DesTrixPlayer píše:
10 kvě 2018 18:06
Všimli jste si jak vymizeli sekery? Ano ty sekery na které mají hromadu druhů ale nikdo je nepoužívá kvůli 1.9 PvP jsou pointless a to že zmizí kvůli tomuto jeden celý tree druhu zbraně není moc okay.
To je jeden z těch právě největších problémů.. Je fajn, že tu máme tak velkou rozmanitost zbraní s promakanýma skinama, ale když 2/3 z nich (sekery a kladiva) nikdy nikdo nepoužije, tak je asi něco špatně... Proto by bylo nejlepší, kdyby se dalo normálně klikat úplně všude.

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#19
Legend sekery tu teď jsou sice jen 2, ale to neznamená, že už se nikdy žádný další sekery přidávat nebudou a že by se měla celá třída zbraní zavrhnout. To kladivo se sice teď použivalo ze zvědavosti, ale stejně nemá žádnou reálnou budoucnost, protože má dmg ještě menší než sekery a ani se sekery se nemůžou dpskem a použitelností v boji rovnat mečům.

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#20
Pouze můj názor:

·Asi před pár týdny vznikl na forum tenhle topic: KLIK! kde se Telefon ptal jaké PvP chceme a vyhrálo 1.9 PVP a myslím že to je kvůli tomu že Fallacy a pár dalších jedinců chtěli 1.9 PVP a přijde mi že polovina lidí před tím než se nasadilo tohle 1.9 PVP všichni hejtovali to upravené PVP a teď všichni změnili názor protože začali prohrávat a v tom upraveném 1.9 PVPčku vyhrávali tak ho chtějí zpět což mi přijde nefér viz. Fallacy..

·Pokuď 1.8 PVP tak pořádně a né jen dát co nejmenší cooldown ale myslím že normální 1.8 PVP nepůjde udělat nikdy..
DesTrixPlayer píše:
10 kvě 2018 18:06
Všimli jste si jak vymizeli sekery? Ano ty sekery na které mají hromadu druhů ale nikdo je nepoužívá kvůli 1.9 PvP jsou pointless a to že zmizí kvůli tomuto jeden celý tree druhu zbraně není moc okay.
·Jak se tady píše že sekery jsou teď k ničemu tak v budoucnu si myslím že budou dobrý třeba nějaký drahokam bude přidávat menší cooldown ale to už moc předbíháme..


·Vypadá to tak že jsem asi jediný z Fallacy kdo chce to 1.9 PVP o.O