Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#21
negjo píše:
10 kvě 2018 19:19
Legend sekery tu teď jsou sice jen 2, ale to neznamená, že už se nikdy žádný další sekery přidávat nebudou a že by se měla celá třída zbraní zavrhnout. To kladivo se sice teď použivalo ze zvědavosti, ale stejně nemá žádnou reálnou budoucnost, protože má dmg ještě menší než sekery a ani se sekery se nemůžou dpskem a použitelností v boji rovnat mečům.
To kladivo se dá dost dobře používat však ti dává občas slepotu a zpomalení :-)

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#23
Upřímně řečeno, nepřijde mi špatné ani to upravené 1.8 PvP, neboť se tam nemůže stát ta blbost jako při normálním 1.8. Mluvím o tom, že když vám to dobře vyjde/máte vysoké CPS/máte trojklik, tak můžete nepřítele hitovat tak, že on vás nemůže. Což se mi zdá, že u toho upraveného je dost těžké docílit. Jinak 1.9 pvp za mě rozhodně ne a to z několika důvodů. Ale jinak určitě to 1.8 PvP i kdybych měl od někoho dostat na držku jen proto, že umí líp klikat.
1. Boje jsou zdlouhavé a nudné, není tam žádná akce
2. Stačí skill na meči, dobré jídlo a na 1v1 se zabít při stejných podmínkách nelze
3. Jak psal Destrix, s resistem se dá přežít až mnoho, ale rozhodně není řešení ho zrušit. Stačí mít healky/ega a přežije člověk i tak dost a rozhodně ještě víc, než v tom upraveném.
4. Hraju minecraft, ve kterém bylo PvP vždy jen o tom, jak umí člověk klikat a mačkat WASD. Přijde mi jako naprostá blbost, že najednou tu mám čarovat a vymýšlet, kdy kliknout můžu a kdy ne. Tohle už prostě k MC nepatří.

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#24
Ale chápeš dává to dobrý a výhodný buff enemy takže bych se nebál říct že by se ve Frakci mohla nejaká část lidí orientovat jen na kladiva což by Frakci pomohlo, ale je jasné že by to nebyla celá Frakce. Sekery se používaly z jediného důvody a to byl dmg naopak se tam zase používal heal u meče, ale málokdo používal meč když šel např. 1v1 a nebo rovnou na pevnost proti celé Frakci tam to bylo přímo na heal.A podle mě kdyby bylo upravené PvP nikdo by nepoužíval skoro nic jiného než kladiva.

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#25
Já jsem používal hlavně meč v obyčejných fightech a ty meče měli něco do sebe, to že většina lidí hned vzala do ruky sekeru a na nic jinýho nemyslela, je už jiná věc. To, že se ti teď kladiva zdaj bejt dobrý, nezmení nic na tom, že vždy bude preferovanější vyšší rychlost útoku, už jen kvůli větší šanci na hit a možnýmu kombení. To, že by při normálním hitování mohli bejt kladiva top je dost možný, ale je lehčí nerfnout kladiva na úroveň mečů a seker je snazší než při současným systému adekvátně buffnout sekery a kladiva.

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#27
Čím víc názorů, které obhájíte, a vysvětlíte proč si myslíte, že by tam mělo být takové, nebo jiné pvp, tím líp. To testování různých druhů pvp děláme právě proto abyste měli v živé paměti dojmy, a probíhající bitvy. Zatím nikdo netuší jaké pvp na serveru nakonec bude, a vyhodnocení budeme dělat z mnoha vašich názorů, osobních dojmů a pokusíme se vybrat to co nám na konci bude připadat jako nejvhodnější volba. Bohužel jsem zatím nestihl vidět až tolik bitev v tomto 1.9 pvp, ale věřím, že to zítra napravím :)

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#28
Pavlitko píše:
10 kvě 2018 20:58
negjo píše:
10 kvě 2018 20:52
To, že se ti teď kladiva zdaj bejt dobrý, nezmení nic na tom, že vždy bude preferovanější vyšší rychlost útoku
Znovu se dostáváme k tomu že v budoucnu třeba bude nějaký drahokam který dáš na kladivo/sekeru který ti zmenší cooldown :-)
A nebo si ho dáš na meč a budeš ten cooldown mít ještě menší ? :O

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#29
negjo píše:
10 kvě 2018 21:10
Pavlitko píše:
10 kvě 2018 20:58
negjo píše:
10 kvě 2018 20:52
To, že se ti teď kladiva zdaj bejt dobrý, nezmení nic na tom, že vždy bude preferovanější vyšší rychlost útoku
Znovu se dostáváme k tomu že v budoucnu třeba bude nějaký drahokam který dáš na kladivo/sekeru který ti zmenší cooldown :-)
A nebo si ho dáš na meč a budeš ten cooldown mít ještě menší ? :O
To je taky možnost :DD

Re: Dojmy z PvP update, faktologicky. Zde není prostor pro to kdo má skill.

#30
Jako já bych možná používal nějakou lepší sekeru, ale proč bych používal Lovkyni (což je jediná lehce dostupná legendární sekera) místo meče na který si můžu dát více ench.. Možná kdyby se dal dát na sekery fire,knock,.. tak bych si udělal PvP sekeru, ale kdo by bojoval se sekerou která má jen sharp.. IV? :D Podle mě není zatím ani žádná sekera určená na PvP když nepočítám Silnou pohromu. A podle mě by ji ten člověk který by ji dostal z měsíční bedny používal.