Jaké PVP mi vyhovuje víc?

Klasické 1.9
Celkem hlasů: 18 (28%)
Upravené 1.9 bez cooldownu (podobné 1.8)
Celkem hlasů: 43 (66%)
Je mi to jedno baví baví mě obojí
Celkem hlasů: 4 (6%)
Celkem hlasů: 65

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#21
[quote="_eskaron_]tu dobu útoku na 5 CPS[/quote]
doba útoku doba útoku doba útoku doba útoku doba útoku


hm.... víš negjo napsal sem to asi 5x za sebou a nevidim tam nic o kickování nebo Anti-AC, to vidím až dál jako druhou možnost, víš, to je spojka NEBO, kdyby tě to nenaučili v první třídě.... to znamená, doba útoku zbraní, takže si příště zapřemejšlej než tu začneš mlít absolutní sračky pako

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#24
Eskaron píše:
20 kvě 2018 16:18
[quote="_eskaron_]tu dobu útoku na 5 CPS
doba útoku doba útoku doba útoku doba útoku doba útoku

hm.... víš negjo napsal sem to asi 5x za sebou a nevidim tam nic o kickování nebo Anti-AC, to vidím až dál jako druhou možnost, víš, to je spojka NEBO, kdyby tě to nenaučili v první třídě.... to znamená, doba útoku zbraní, takže si příště zapřemejšlej než tu začneš mlít absolutní sračky pako
[/quote]

To ale pořád nemění nic na tom, že 5 cps je zatraceně málo, a jestli by to tobě stačilo, tak je asi něco špatně a i se dá pochopit, proč ti tak moc vadí autoklik, kterej je nastavenej na průměrný lidský klikání...

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#25
Mně je docela do breku z Eskarona nic proti, ale když si měníš názory podle toho koho máte ve frakci je to docela smutné a je vidět že ti asi vůbec nejde o zábavu, ale o výhry. I když už na epesu nehraju tak sem zkusil obě PvP myslel sem že 1.9 Upravené je hrozný shit, ale když sem zahrál 1.9 PvP nebyl to jen shit, nudný shit. :) Já jsem za 1.9 Upravené PvP a doufám že až bude na epesu nějaký nový RPG content tak v chimeře najdu 1.9 Upravené PvP, abych měl kam jít když se budu nudit u pomalého PvP v dung. +Eskarone proč jsi tak toxic :D?

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#28
Je docela smutné, že nikdo z té váší svaté čtveřice nepochopil, že sem tim myslel rychlost útoku zbraní = jakoby doba na cooldown té zbraně.... o AC - kickeru sem se zmínil až poté.
Btw Citronem, cooldown a useless sekery v 1.9 mě hodně štvou, proto sem chtěl to upravené, ale ten váš AC, který tam má minimálně polovina lidí od vás je snad ještě horší. A kdybys četl více mích příspěvků, tak bys věděl, že se celou dobu snažím prosadit kompromis těchto dvou PvP... Tak si příště zjisti fakta, díky zlato.

A Wingu..... celej tento příspěvek píšu na mobilu a i tak se snažím dodržovat gramatiku, tak jí dodržuj taky pls... z tvé současné dostanu zánět spojivek...

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#29
Eskaron píše:
21 kvě 2018 14:51
Je docela smutné, že nikdo z té váší svaté čtveřice nepochopil, že sem tim myslel rychlost útoku zbraní = jakoby doba na cooldown té zbraně.... o AC - kickeru sem se zmínil až poté.
Btw Citronem, cooldown a useless sekery v 1.9 mě hodně štvou, proto sem chtěl to upravené, ale ten váš AC, který tam má minimálně polovina lidí od vás je snad ještě horší. A kdybys četl více mích příspěvků, tak bys věděl, že se celou dobu snažím prosadit kompromis těchto dvou PvP... Tak si příště zjisti fakta, díky zlato.

A Wingu..... celej tento příspěvek píšu na mobilu a i tak se snažím dodržovat gramatiku, tak jí dodržuj taky pls... z tvé současné dostanu zánět spojivek...
Poprosim i tebe aby si se klidnil, neobvinuj 6 lidi z ac kdyz nemas jediny dukaz krome auto kicku ze serveru, ktery kickuje i vas. (Treba ale ten dukaz mas, co ja vim o.o)

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#30
Eskarone já si budu psát jak chcu protože je mě to pohodlnější a ne podle někoho jiného a přesně neobvinuj z aa bez důkazů a navíc pokud vím by ste ho v minulosti měli taky neříkám že všichni ale nekeri jo..Měl sem to aj několikrát zdokumentované ale proč tahat taku kravinu ven
cron