Jaké PVP mi vyhovuje víc?

Klasické 1.9
Celkem hlasů: 18 (28%)
Upravené 1.9 bez cooldownu (podobné 1.8)
Celkem hlasů: 43 (66%)
Je mi to jedno baví baví mě obojí
Celkem hlasů: 4 (6%)
Celkem hlasů: 65

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#13
Taaakže, pojďme si schrnout výhody a nevýhody 1.9 a EPES pvp

EPES pvp:

Výhody: Je rychlejší...

Nevýhody:
Může se snadno použít AC ( ta ochrana je nastavená na určitý údaj CPS a člověk, který chce použít AC tak si tu hodnotu mže nastavit aniž by to ta ochrana nepoznala)
Bude záležet spíš na myši a né na skillu v mc takže čím dražší a lepší myš tím lépe! Také bude záležet na tom jak člověk rychle kliká a né jak je na tom v mc. ( takže člověk se bude muset naučit jak rychle klikat myší a né jak se např. naučit mířit atd. ). Takže to bude pay2win.
Některé věci budou broken a nebude to docela dávat smysl, potřebuje to mezi věcmi nějakou rovnováhu a skoro každý by používal tu broken věc, takže na starý dobrý meč by se zapomnělo a to snad Epes nechce nebo ne?

1.9 pvp:
Výhody:
Bylo by jedno jaká myš by byla
Bylo by to víc o mc skillu a né o klikání
AC by byl nanic
Věci by nebyly tak broken
Nevýhody:
Je to pomalejší...

Takže, zkoušel jsem oba 2 pvp a nesoudil jsem to od toho jestli vyhrávám, nebo prohrávám, když se to testovalo tak jsem spíš s frakcí prohrával i když se testovalo 1.9 pvp. Bohužel ta komunika je taková, že bude dávat hlas tomu, čemu víc vyhrávají a je jim jedno, že někteří lidi nechtějí kupovat drahou myš nebo používat AC, takže už nejde o mc skill, ale o myš.
Takže jsem raději pro 1.9 pvp.
A co třeba 1.8 pvp? :)

-MysticManCZ

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#16
MysticManCZ píše:
15 kvě 2018 18:02
Taaakže, pojďme si schrnout výhody a nevýhody 1.9 a EPES pvp

EPES pvp:

Výhody: Je rychlejší...

Nevýhody:
Může se snadno použít AC ( ta ochrana je nastavená na určitý údaj CPS a člověk, který chce použít AC tak si tu hodnotu mže nastavit aniž by to ta ochrana nepoznala)
Bude záležet spíš na myši a né na skillu v mc takže čím dražší a lepší myš tím lépe! Také bude záležet na tom jak člověk rychle kliká a né jak je na tom v mc. ( takže člověk se bude muset naučit jak rychle klikat myší a né jak se např. naučit mířit atd. ). Takže to bude pay2win.
Některé věci budou broken a nebude to docela dávat smysl, potřebuje to mezi věcmi nějakou rovnováhu a skoro každý by používal tu broken věc, takže na starý dobrý meč by se zapomnělo a to snad Epes nechce nebo ne?

1.9 pvp:
Výhody:
Bylo by jedno jaká myš by byla
Bylo by to víc o mc skillu a né o klikání
AC by byl nanic
Věci by nebyly tak broken
Nevýhody:
Je to pomalejší...

Takže, zkoušel jsem oba 2 pvp a nesoudil jsem to od toho jestli vyhrávám, nebo prohrávám, když se to testovalo tak jsem spíš s frakcí prohrával i když se testovalo 1.9 pvp. Bohužel ta komunika je taková, že bude dávat hlas tomu, čemu víc vyhrávají a je jim jedno, že někteří lidi nechtějí kupovat drahou myš nebo používat AC, takže už nejde o mc skill, ale o myš.
Takže jsem raději pro 1.9 pvp.
A co třeba 1.8 pvp? :)

-MysticManCZ
Na tak vzhledem k tomu, že nemáš ani ponětí o čem to píšeš tak asi ani nebude moct těžký ty tvoje "profi argumenty a výhody" vyvrátit.
1.8. pvp má výhod o mnoho víc než 1.9., ale ty už jsem tu všude vypisoval tolikrát, že už se kvůli tobě nebudu ani obtěžovat.
MysticManCZ píše:
15 kvě 2018 18:02

Nevýhody:
Může se snadno použít AC ( ta ochrana je nastavená na určitý údaj CPS a člověk, který chce použít AC tak si tu hodnotu mže nastavit aniž by to ta ochrana nepoznala)
Bude záležet spíš na myši a né na skillu v mc takže čím dražší a lepší myš tím lépe! Také bude záležet na tom jak člověk rychle kliká a né jak je na tom v mc. ( takže člověk se bude muset naučit jak rychle klikat myší a né jak se např. naučit mířit atd. ). Takže to bude pay2win.
A kde jsi prosimtě na takovou píčovinu přišel? Rychlost klikání je asi ta poslední věc, na který při boji záleží. Mnohem více záleží na pohybech a míření a pokud dokážeš naklikat aspoň těch 6-7 cps, což by měl zvládnout skoro každý, tak ti to bude bohatě stačit. Hlavně výhoda autokliku je spíše pohodlnost a lenost a každej kdo říká, že autoklik je bůhví jaké zvýhodnění při boji, si jen hledá nesmyslné výmluvy.
MysticManCZ píše:
15 kvě 2018 18:02
Některé věci budou broken a nebude to docela dávat smysl, potřebuje to mezi věcmi nějakou rovnováhu a skoro každý by používal tu broken věc, takže na starý dobrý meč by se zapomnělo a to snad Epes nechce nebo ne?
Tohle už problém trochu je, ale jsem si jist, že kdyby se rozhodlo pro 1.8. pvp, tak by proběhli ještě nějaké úpravy, aby to bylo mnohem lépe vybalancované, ale i kdyby ne, tak se fakt nemusíš bát. že by se na meč zapomělo, protože má pořád asi nejsilnější epmmo buff.

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#18
Epesi, pokud zůstane to upravené tak je potřeba totálně focusnout autoclickery... buďto to omezit třeba tu dobu útoku na 5 CPS, nebo udělat mnohem lepší auto-click detektor, ne kdo kliká rychle (to taky) ale i to, kdo kliká v perfektně pravidelných intervalech, nebo dejte klasické a zvyšte Attack Speed. Či dejte používání AC pod trestem PB jako by bylo za hacky (od nějakého dne aby celý FW nebylo vybanovaný). Nebo můžete rovnou povolit AC, protože to nekope.....

To upravené je jakože o menší rozdíly a to normální je více po Equipu.....ale zase někoho huntit s tim 1.9 a ještě když nějací Banan knockují.... to je prostě v prdeli

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#20
Eskaron píše: Epesi, pokud zůstane to upravené tak je potřeba totálně focusnout autoclickery... buďto to omezit třeba tu dobu útoku na 5 CPS, nebo udělat mnohem lepší auto-click detektor, ne kdo kliká rychle (to taky) ale i to, kdo kliká v perfektně pravidelných intervalech, nebo dejte klasické a zvyšte Attack Speed. Či dejte používání AC pod trestem PB jako by bylo za hacky (od nějakého dne aby celý FW nebylo vybanovaný). Nebo můžete rovnou povolit AC, protože to nekope.....

To upravené je jakože o menší rozdíly a to normální je více po Equipu.....ale zase někoho huntit s tim 1.9 a ještě když nějací Banan knockují.... to je prostě v prdeli
5 cps? To jako vážně? Meleš tam něco o tom, aby to nekickovalo lidi, co AC nemaj, a pak napíšeš že bys dal limit 5 cps... Ty vole 5 cps by uklikala i moje mrtvá babička...
Jako lepší ochranu proti AC by to možná že i chtělo, ale nikdy to nebude tak dokonalý, aby se na základě toho dal rozdávat perma..
cron