Jaké PVP mi vyhovuje víc?

Klasické 1.9
Celkem hlasů: 18 (28%)
Upravené 1.9 bez cooldownu (podobné 1.8)
Celkem hlasů: 43 (66%)
Je mi to jedno baví baví mě obojí
Celkem hlasů: 4 (6%)
Celkem hlasů: 65

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#51
Eskaron píše:
23 kvě 2018 12:48
Hele, mám takový nápad..... protože to 1.9 PVP má 1 ohromnou výhodu: AC je nahovno
AC je na hovno i v 1.8
Eskaron píše: Proto bych navrhnul, vyrovnat Attack Speed Seker a mečů na stejnou úroveň, nebo stále nechat meče mít menší attack speed, ale snížit ten rozdíl... například Sekery by měli 3 Attack Speed a meč by měl 3.6 Attack Speed, nakonec je v tom jen menší rozdíl ,ale pořád mečem klikáte rychleji.
Takže místo situace, kdy je AC jen pro pohodlí a jinak k ničemu, by jsi radši situaci, kdy by byl AC nutností a velkou výhodou, protože klkikat 3.6 cps by bylo extrémně nepohodlný a nepraktický?


V základu proti menšímu zvyšování attack speedu nemám nic, ale měl by se zvýšit aspoň o těch 8-10, aby každý mohl klikat normálně a nemusel klikat polovinu z toho, co kliká běžně.

Re: PVP 1.9 klasický vs 1.9 upravený

#52
negjo... tvé názory obecně jsou: Že AC není výhoda... neříkáš to jen protože AC také používáš ? jen se ptám, tak z toho nedělejte nikdo vědu, BH, rasismus a další nesmyslný věci, díky.

A co se týče toho, že v upraveném mezi-PvP (AttackSpeed = 3.6) pokud si myslíš, že tam by AC mělo obří výhodu... musím se tě zeptat na jednu otázku: Seš padlej na hlavu ? Trošku se prosím zamysli nad tím co píšeš, díky....

A dále.... v zájmu toho vymýcení AC je nutné udělat takové PvP, které se může časovat, ne kde stačí klikat jak blázen... protože to zastane i AC