Můj dojem na PVP update:

Anketa končí za 16 říj 2017 18:01 Můžete vybrat 1 možnost

Skvělý, oživující PVP
Celkem hlasů: 2 (10%)
Líbí se mi, ale ještě to chce vylepšit
Celkem hlasů: 8 (40%)
Myšlenka dobrá, provedení nic moc
Celkem hlasů: 4 (20%)
Moc mě to nepřesvědčilo (Žádná hlasování)
Epesi udělal si krok vedle
Celkem hlasů: 6 (30%)
Celkem hlasů: 20

Dojmy z PVP updatu

#1
Jak se vám zdá nový PVP update?
\nJe vám líto, že skončili envet Vládcův fragment ?
\nCo si myslíte o rebalancu Magických zbraní ?
\nZdají se vám Luky dostatečně posíleny?
\nTyto a mnoho jiné otázky můžeme řešit v tomto vlákně :)

Re: Dojmy z PVP updatu

#2
A když zahlasujete napište prosím trochu konkrétnější důvod :) proč si to myslíte. Neb nejsme věštci, netušíme co se vám honí hlavou a rádi bychom se to dozvěděli. Díky :)

Re: Dojmy z PVP updatu

#3
Hlasuju pro "Krok vedle"...
\nNemyslím si, že meče jsou správně nerfnuty - Teď nedávají skoro žádnej counter a damage, tak proč by je vlastně někdo používal?
\nLuky jsou stále v boji prakticky nepoužitelné, myslím, že jediná věc, která to změní, je lépe vyřešenej systém skillů.
\n
\nÚprava Gatrovek a fragu je dle mě +

Re: Dojmy z PVP updatu

#4
Myslím, že eventů je na serveru čím dál více.. Až to je pomalu tak, že každou poledni hodinu ma člověk co dělat... Zda se mi to moc... Myslím také, ze tento mini update ty frakce neozivi.. Ačkoliv se par najde.. Furt to nebude ono.. Bude to jak klasickém fragment... Mužů se mýlit ale toto jsou moje domněnky. Wal.

Re: Dojmy z PVP updatu

#5
1T0S_ píše:
06 říj 2017 18:09
\nHlasuju pro "Krok vedle"...
\nNemyslím si, že meče jsou správně nerfnuty - Teď nedávají skoro žádnej counter a damage, tak proč by je vlastně někdo používal?
\nLuky jsou stále v boji prakticky nepoužitelné, myslím, že jediná věc, která to změní, je lépe vyřešenej systém skillů.
\n
\nÚprava Gatrovek a fragu je dle mě +\n
\n\nUvidíme co ukáže praxe několika dní ale staty magických zbraní ještě nemusí být nutně finální. Bohužel moc možností se skilly nemáme. Přesto budeme přemýšlet. Děkuji za vyjádření!

Re: Dojmy z PVP updatu

#6
Walrock_123 píše:
06 říj 2017 18:14
\nMyslím, že eventů je na serveru čím dál více.. Až to je pomalu tak, že každou poledni hodinu ma člověk co dělat... Zda se mi to moc... Myslím také, ze tento mini update ty frakce neozivi.. Ačkoliv se par najde.. Furt to nebude ono.. Bude to jak klasickém fragment... Mužů se mýlit ale toto jsou moje domněnky. Wal.\n
\n\nA já bych řekl, že se hráči dost nudili navzdory eventům (skončil Fragment vládce) a v systému který máme, je způsobů jak oživit nedestruktivním způsobem Chiméru dost málo. "Furt to nebude ono", to záleží co si představuješ, jestli klasické frakční boje, které můžeš znát z jiných vyloženě frakčních serverů... takové u nás opravdu jen tak nebude možné připravit :) ale proti gustu... Děkuji za názor.
cron