Můj dojem na PVP update:

Anketa končí za 16 říj 2017 18:01 Můžete vybrat 1 možnost

Skvělý, oživující PVP
Celkem hlasů: 2 (10%)
Líbí se mi, ale ještě to chce vylepšit
Celkem hlasů: 8 (40%)
Myšlenka dobrá, provedení nic moc
Celkem hlasů: 4 (20%)
Moc mě to nepřesvědčilo (Žádná hlasování)
Epesi udělal si krok vedle
Celkem hlasů: 6 (30%)
Celkem hlasů: 20

Re: Dojmy z PVP updatu

#12
Thoudead píše:
06 říj 2017 19:23
\nTen “koth” je na stejném místě kde byl dříve ?\n
\n\nAno stejné jako při testu, ale rádi bychom je ještě nechali projít celkovou obměnou, toto je ještě pořád takové provizorium.

Re: Dojmy z PVP updatu

#13
Skoro vše je super ale ty fragy, to byl opravdu přešlap vedle... Je to prostě, nevím nesedí to a frag byl fakt skvělý a každý se na něj těšil ale tohle prostě... nevím ale kdybych měl vyměnit starý frag za tenhle update tak bych přemýšlel pro ano...
\nMé doporučení : Vrátit frag tak jak byl a pro bouři vymyslet něco nového, zajímavého. :) Oboje je dobré ale ta bouře se na frag nehodí.
\nJinak +1, dobrá (až na frag) práce :)

Re: Dojmy z PVP updatu

#15
Fakt super, a ešte keď je ajsilnejšia zbraň Otravená sekera tak by sa mohla zvýšiť cen a Ulomku temnej duse... Lebo teraz ma cenu 80k a pred tým mala 180k ak sa nemylim

Re: Dojmy z PVP updatu

#16
ty fragy to me mrzi no :/ jinak counter co sem testoval tak furt vyjde vyhodneji takze counter nedavat zpatky to ne,k tem dobyvani fragu tak bych tam nejradsi videl bez ega a trosku to misto nejak upravit+nerf gatrovek je asi dobry ale nevim teda esi to sedi ty secko gatrovky ale j update dobry

Re: Dojmy z PVP updatu

#17
Jak píšou ostatní s tím fragem to je blbost...
\nSice mají šanci získat frag i ostatní ale k čemu to je když se tam pere 5 lidí pořád dokola.. Minule na fragu bylo 'Zemřeš a už nemůžeš jít zpět' teď tam může každý milionkrát..
\n
\nCo se týče luků a gatrovek tak super :D jenom bych možná zvýšil cenu výměny DDL + 60 SDV (svitky) protože ze sluhy máte 5 těch svitku...
\n+ mám asi buglou gatrovku :D nedává debuffy a nejspíš ani DMG co jsem viděl :/ kdyžtak se někoho potom zeptám aby se mi na to kouknul :D
\n
\nShrnu to: nový způsob získání fragu -blbost, Gatry a meče zatím v pohodě, luky - zvýšit cenu výměny DDL na DDL II

Re: Dojmy z PVP updatu

#18
Frakcni Bouře kde se dá frag získat teď nejsou moc promyšlený 1.) Hráči se tam mohou vracet i když třeba 5x zemřou. 2) Pořád tam jdou ega takže je to spíš minihra Sumo kterou jsem viděl na pár serverech.
\nNo snížení dmg asian zbraní a vylepšení DDL II je podle mě OK. Snížení counteru (zase) ten jsem zatím moc netestoval takže nemohu posoudit. Zlepšení skillu na luku super věc.
\nAle jak psali i ostatní zrušení starého fragu byl krok vedle. Hráči kteří umřeli se tam již nemohli vrátit. Frakce spolupracovali a nešli tam ega. Takže já bych navrátil fragment a s frakcni bouře bych dal jiný drop. Nebo bych dal 2 druhy fragu. 1 který by se získával starým stylem a byli potřeba jen 2 . A 2. který by se dal získat ve frakcni bouři a bylo jich potřeba 7 .

Re: Dojmy z PVP updatu

#19
U vesničana ve Spektře a to konkrétně u Magického Kováře který prodává SLD, Otrávenku a další gatra zbraně se pořád dají koupit staré verze těchto zbraní.

Re: Dojmy z PVP updatu

#20
Ahoj, chce to vylepšit chiméru ve smyslu dobývání frakcí a zapojení frakcí do průběhu serveru. Tato frakční bouře je sice fajn, ale správný název by měl být jiný, než frakční bouře, protože to s frakcemi nemá moc společného. Nevím, proč se tolik bráníte tomu udělat z chiméry pořádný frakční svět, kde budou bitvy a dobývání frakcí, jak to bylo od počátku serveru. Myslím, že PVE už je na serveru dost a chiméra by si zasloužila po takovém čase nějakou pozornost :).
\n
\nDržím vám palce a jsem zvědavý, co pro nás máte nachystané v další etapě updatu.
\n
\nS pozdravem Deimo
cron