Re: Zrušení Black Listu

#23
přitom jsem do tech obchodů dal svůj čas a úsilí ty věci - to myslíš jak si šlohl ty věci ve kterých mimo jiné byla i moje gatrovka a prodal si je?

Re: Zrušení Black Listu

#24
Wooow, takže ty tu budeš vytahovat tohle? :DD ty věci jsem jak ty řikáš ''štohl'' Amorovi, za to jeho chování ke mě. Nemohl jsem tušit, že to bylo někoho jiného, když to měl v osobní bedně lol. Prosím tě, víš úplný prd, vždycky jen vytahuješ něco, co ti řeknou ostatní. A btw ty věci jsem neprodal, měl jsem je zakopaný pod barákem :)) Takže je pěkný, že všemu věříš Sverire, ale nehraj si tu na otce Epesu, aspoň né v tomhle příspěvku. Díky.
EDIT: Btw a zapomněl jsem zmínit to, že jsem byl jeden z mála, co z Pekelného Obra měl několik ohnivých setů o kterých si můžeš pomyslet, co jsem s nima udělal.
Sice tohle není můj topic, ale rád bych se držel témata, ještě něco na mě vytáhneš a bude se to řešit.

Re: Zrušení Black Listu

#26
Ano chápu že jsem vás všechny zmátl nadpisem "Zrušení Black Listu". Jasně že byl nechtěl zpátky IceSherWood a další jeho acc. Pro ty PSC bych byl pro

Re: Zrušení Black Listu

#27
Hele borci osobní spory běžte řešit na jiný hřiště ať se dohrabeme výsledku.

Moje představa je taková, že ač admin tým pro tohle moc není, v těch PSC jsme ochotni couvnout. Ale: U blacklistu je to tak, že když se někdo přidává na BL nebo odebírá, musí rozhodnout celé vyšší AT. Tak když ne, tak pokud to tady bude vypadat, že jste víceméně pro spustím ještě hlasování a pokud by to dopadlo kladně budou muset napsat normálně veřejnou žádost, ne žádnou pohádku pouze do našich rukou to už znám.

Psovine moc ti děkuju za příspěvek. Hodně rozumný názor.

Re: Zrušení Black Listu

#29
Psovin píše:
06 črc 2018 09:49
Hloupější návrh už jsem dlouho neviděl! Rušit BL na kterém jsou ti nejhorší lidé z celého serveru? Proboha proč? Píšeš, že ti tu chybí ti "staří hráči" - uvědomuješ si vůbec kolik z těch, kteří tu dříve hráli, skončilo často právě kvůli chování hráčů na BL? Kolik práce a starostí přidělávali tihle lidé admin teamu?
bigmike4life píše:
05 črc 2018 23:06
Myslím si že by mohli mít ještě jednu šanci. Doufám že se poučili ze svých chyb
Hahaha! Ty asi nevíš kolik šancí dostával takový Amor než byl zaveden BL. A kolik jich dostávali i ti ostatní! Je projevem nesmírné naivity myslet si, že teď po své 10,15,20 poslední šanci už se poučili.
bigmike4life píše:
05 črc 2018 23:06
Rád bych přinesl vše novým hráčům stejný pocit co jsem měl na E2.
A co mají jako lidé z BL přinést za pocit novým hráčům? Pocit z ekonomiky zničené bugováním věcí? Pocit ze zneužívání cizích účtů? Pocit z komunity ničené nevídaně ohavným chováním? Tak to je tedy o co stát!
bigmike4life píše:
05 črc 2018 23:06
Už od AT po hráče zmizelo strašně moc super lidí.
A nenapadá tě třeba, že mnozí členové AT skončili, protože už byli otrávení chováním právě těch chytráků z BL? Že je třeba nebavilo trávit hodiny a hodiny opravováním, jimi způsobených, problémů?

Víš, narozdíl od tebe, má AT určitou zodpovědnost. Takže zatímco ty chceš zrušit BL s tím, že to bude sranda a když to nevyjde tak ty lidi prostě zase zmizí, pro AT to bude znamenat znovu vyšetřovat, odhalovat a napravovat případné důsledky jejich chování. Věřím, že kdyby to byl tvůj server a někdo ti ho poškodil, moc dobře bys zvažoval, jestli ho tam znovu pustíš. Ale jelikož tady bude všechny případné problémy řešit AT, tak to se nebojíš riskovat. Příště by ses měl trochu zamyslet, než podáš návrh.

Jinak, já jsem samozřejmě PROTI zrušení BL. Maximálně tak co se týká lidí zabanovaných za PSC, tam by se o určité formě amnestie dalo uvažovat.
Tohle je krásně řečeno. (btw Mutak má tři příspěvky a na fórum absolutně nechodí, nyní si ale kvůli tomuhle návrh potrpěl přijít, velice zajímavé, já bych právo hlasovat radši dal jen hráčům co hráli na E2 :smirk: )

Re: Zrušení Black Listu

#30
bigmike4life píše:
05 črc 2018 23:06
Dobrý den,
Přemýšlel jsem o tom jaké to bylo na E2. Kolik tam bylo hráču ta komunita byla úplně ale úplně jiná. Dnes na serveru není moc "starých hráčů". Co něco prožili ty začátky serveru kdy to nebylo úplně ono. Hodně lidí bylo v mém případě "malých" a žrali vše co starý Epes měl. Ty frakci se starými lidmi byli moc super a hlavně ty klanové války. Už od AT po hráče zmizelo strašně moc super lidí. Rád bych přinesl vše novým hráčům stejný pocit co jsem měl na E2. Hodně frakcí hodně lidí ale vždycky to nejde. Prosil bych o zrušení Black listu. Už je to celkem doba co byli Hráči zabanováni. Myslím si že by mohli mít ještě jednu šanci. Doufám že se poučili ze svých chyb. Bez těchto hráčů mi server připadá "prázdný". Rád bych zase prožil tu srandu s nimi. Poslední dobou nemám tu chuť tu hrát, jelikož tu není sranda jaká byla. Chce to zpět ty známé frakce z E2. Hrači by si mohli zažádat o unban.
Lidi pochopte to tohle není E2 je to uplně jiný server je to E3 a prostě lidi a frakce jako byly na E2 nebudou. Nic nebude tak jako to bylo třeba před 5 lety a to myslím v osobním životě prostě čas nejde vrátit. To stejne i u všech návrhů. Např: udělejte tohleto bylo to na E2 a bylo to super atd.. Prostě tohle je E3 ne E2 takže už to pochopte :D