Re: Zrušení Black Listu

#32
Musím povedať že väčšiu blbosť som už dlho nepočul Destrix. Nechceš tu náhodou povoliť hlasovať iba ženám nad 22 rokov?

Re: Zrušení Black Listu

#35
negjo píše:
06 črc 2018 09:03
Se zrušením blacklistu nevím nevím, někteří hráči na něm tam jsou za fakt velký prasárny, ale rozhodně jsem pro celkovou amnestii všech, co na tom blacklistu nejsou(možná i pekař lidí, co tam jsou). Tím by se v podstatě vrátila nějaká část starý dobrý komunity a většina banů je i tak za totální blbosri.
Pokud je ban za nějakou menší událost, pak není problém získat unban. U dost věcí jsem dokonce udělil unban zdarma, jak jste si mohli povšimnout. Tak to není o prachách, spíš že plošné odpouštění vede do pekel. Věřím, že není zas takový problém napsat si o unban.
I u jiných prohřešků jsme dokonce měli období, kdy si mohli o ten unban požádat bez placení.

Jako taky vím, že jsme dělili chyby, resp taky že na té verzi ani nebyly systémy, kterými bychom mohli automaticky řešit určité věci bez trestání. A tak to podle toho usoudíme a nebudeme nikomu házet klacky pod nohy. Ale nechtějte po nás unban všech. Víš jak funguje lidský chování, když něco jen tak dostaneš.

Re: Zrušení Black Listu

#36
DesTrixPlayer píše:
06 črc 2018 12:23
Jak je vidno, hráči z E3 netuší, to, co dělali na E2. (Bavím se o hráčích co hráli jen na E3)
Ale super odpíchnout jen část toho co jsem psal. :smirk:
Halo? A k čomu inému sa tam mám vyjadriť keď sa ma tam nič iné netýka? K príspevku bigmika ktorého cituješ?
Prosím používaj občas to čo máš v hlave...
Ja nie som PRO zrušenie celého BL kedže neviem ako sa chovali...
Som PRO zrušenie BL hráčov s ktorý dostali trest za PSC...
Kedže ich pár poznám a viem čo sú zač a ako sa chovajú...

Re: Zrušení Black Listu

#38
ChrisC07 píše:
06 črc 2018 12:36
negjo píše:
06 črc 2018 09:03
Se zrušením blacklistu nevím nevím, někteří hráči na něm tam jsou za fakt velký prasárny, ale rozhodně jsem pro celkovou amnestii všech, co na tom blacklistu nejsou(možná i pekař lidí, co tam jsou). Tím by se v podstatě vrátila nějaká část starý dobrý komunity a většina banů je i tak za totální blbosri.
Pokud je ban za nějakou menší událost, pak není problém získat unban. U dost věcí jsem dokonce udělil unban zdarma, jak jste si mohli povšimnout. Tak to není o prachách, spíš že plošné odpouštění vede do pekel. Věřím, že není zas takový problém napsat si o unban.
I u jiných prohřešků jsme dokonce měli období, kdy si mohli o ten unban požádat bez placení.

Jako taky vím, že jsme dělili chyby, resp taky že na té verzi ani nebyly systémy, kterými bychom mohli automaticky řešit určité věci bez trestání. A tak to podle toho usoudíme a nebudeme nikomu házet klacky pod nohy. Ale nechtějte po nás unban všech. Víš jak funguje lidský chování, když něco jen tak dostaneš.
Tady nejde o to, Že byste někomu házeli klacky pod nohy, to vůbec ne, spíš jde o to, že když by se udělala amnestie, tak by to zkrátka přilákalo dost starých hráčů. I kdybyste schvalovali úplně každou žádost o unban, tak by to nemělo zkrátka takovej efekt.

Spousta lidí by si řekla: "Hele, amnestie, tak to bych to mohl omrknout, třeba to bude dobrý." Ale zase už né tak moc lidí si řekne: "Hele, novej Epes, tak to strávím hodinu psaním žádosti a ještě si zaplatím, abych zjistil, jestli to vůbec stojí za to."(samozřejmě, že i pár takových se najde, ale to je opravdu menšina a server to nenaplní, kdežto pres 4k potencionálních hráčů by mohlo)

Re: Zrušení Black Listu

#40
MarioL píše:
Som PRO zrušenie BL hráčov s ktorý dostali trest za PSC...
Kedže ich pár poznám a viem čo sú zač a ako sa chovajú...
To vysvětluje vše :D Já ty lidi znám taky a nemyslím si že se většina z nich změnila :P Změnit chování člověka co se tak chová měsíce/roky je někdy těžší než vše ostatní..

Upřímně ani ty PSC bych možná nepovoloval.. Ti lidi si tu většinou nahrabali tísíce kč a vůbec je to netrápí a nemyslím si že by to neudělali znovu :P Jediněj trochu "normalní" mi přijde Wal.. který se snaží aspoň trochu komunikovat na urovni a snaží se udobřit.. I co takhle vidím podle psaní mi přijde že si uvědomil co udělal.. (nehledě na to že se sám přiznal za PSC když byl Helper :P většina by to ani neudělala ) Chování po tom co mu sebrali Helpera taky nebylo moc hezké a jak jsem říkal může to trvat a nemusí se to ani nikdy podařit mu změnit myšlení.. U něj si myslím že se mu to povedlo a chce si znovu zahrát a jít odznovu.. (toť můj názor.. dont hate me)

Jinak mi přijde trochu divná jedna věc..
phiwings99 píše:
05 črc 2018 23:39
Tak aspoň ty za PSC... Když už ne ty ostatní.
borko369 píše:
06 črc 2018 00:53
phiwings99 píše:
05 črc 2018 23:39
Tak aspoň ty za PSC... Když už ne ty ostatní.
Razing_ píše:
06 črc 2018 09:43
souhlasím s wingsem aspoň za ty psc bych jim dal unban myslím si že by mohli dostat ještě jednu šanci.
MarioL píše:
06 črc 2018 09:43
phiwings99 píše:
05 črc 2018 23:39
Tak aspoň ty za PSC... Když už ne ty ostatní.
MarekD píše:
06 črc 2018 09:57
phiwings99 píše:
05 črc 2018 23:39
Tak aspoň ty za PSC... Když už ne ty ostatní.
mutak055 píše:
06 črc 2018 10:21
Souhlasím s psc
Nic ve zlém ale tihle lidi (pro ty co nehrajou) Jsou v DarkGods a uprímně chování některých není zrovna moc svaté.. z vaší strany to vypadá tak, že chce aby se sem vrátli lidi jako je Bio a Netra aby tu bylo víc lidí s váma na pevnostech :P (btw potom obviňujte někoho z nestrannosti když tu samy jste jako frakce a né jedinci)
PS: Neberte to jako nějaký hate ale spíš jako fakt..
cron