Re: Zrušení Black Listu

#52
negjo píše:
06 črc 2018 16:53
ChrisC07 píše:
06 črc 2018 16:49
Tomu nerozumím, takže napsat amnestii je snažší, než napsat žádost o unban?
Možná pro ty spisovatele, kteří napíší miliardu slov a pak ta realita :D

Amnestie je docela špatnej koncept vzhledem k tomu, že se tam dá navymýšlet cokoliv o čem nevíme.
Nee, já nemyslím takovou amnestii, já mám na mysli amnestii, při které dostanou všichni unban :D
Do jistý míry tvůj názor chápu. ale jak říkám, ozkoušeli jsme si to při přechodu na epes 2.0 (bany se rušily) a opravdu mi to nepřišlo, že by to mělo nějaký boží efekt. Ba naopak, to je přesně to ono. Že jakmile dostaneš něco jen tak, ten přístup je k tomu trošku jinej, než když jsi pro to něco udělal. Tak to je.
Jak jsem říkal, nemám problém udělit někomu ten unban zadarmo, pokud je to za kravinu. v případě opravdu banalit typu spawner bych to opravdu i udělil hned.
Ale pořád myslím, že poslat žádost o unban je opravdu minimální překážka. Chápu jak naznačuješ, že se na to spoustu lidí vyprdne. No jo no, tak myslím, že to je akceptovatelné. Zase naše role není taková, že bychom měli chtít za každou cenu aby se ti lidé vratili a případně jim k tomu ještě natáhnout červenej koberec.Nějakej průšvih hold uědlali, tak si myslím, že to, co po nich chceme je akceptovatelny a že to není tak moc.

Re: Zrušení Black Listu

#53
A nebo vy nechcete další konkurenci? 😂🤔 Nevím proč by znova riskovali ty obchody s PSC když už za to jednou potrestání byli.
Rád bych se k tomuto tématu vyjádřil. Většina hlasů, která mají PRO jsou od hráčů, kteří jsou v DarkGods a spíš to vypadá tak , že hráče, kteří by dostali unban tak by chtěli zneužít kvůli prospěchu frakce, ale vůbec by to nemělo prospěch vůči serveru. Nyní se chci vyjádřit k nestrannosti, to, co chce DG s hráči udělat kdyby dostali unban je jasné, protože většina těch hráčů byla v DG a to je fakt, takže mi prosím nepište, že nejsem nestranný. Jo a myslím si, že nám temná strana komunity na Epesu v podobě
nynější DG stačí (Možná se v DG najde nějaký hráč, který je v pohodě, ale zřídka.), takže PROTI.

Re: Zrušení Black Listu

#54
ChrisC07 píše:
06 črc 2018 16:59
negjo píše:
06 črc 2018 16:53
ChrisC07 píše:
06 črc 2018 16:49
Tomu nerozumím, takže napsat amnestii je snažší, než napsat žádost o unban?
Možná pro ty spisovatele, kteří napíší miliardu slov a pak ta realita :D

Amnestie je docela špatnej koncept vzhledem k tomu, že se tam dá navymýšlet cokoliv o čem nevíme.
Nee, já nemyslím takovou amnestii, já mám na mysli amnestii, při které dostanou všichni unban :D
Do jistý míry tvůj názor chápu. ale jak říkám, ozkoušeli jsme si to při přechodu na epes 2.0 (bany se rušily) a opravdu mi to nepřišlo, že by to mělo nějaký boží efekt. Ba naopak, to je přesně to ono. Že jakmile dostaneš něco jen tak, ten přístup je k tomu trošku jinej, než když jsi pro to něco udělal. Tak to je.
Jak jsem říkal, nemám problém udělit někomu ten unban zadarmo, pokud je to za kravinu. v případě opravdu banalit typu spawner bych to opravdu i udělil hned.
Ale pořád myslím, že poslat žádost o unban je opravdu minimální překážka. Chápu jak naznačuješ, že se na to spoustu lidí vyprdne. No jo no, tak myslím, že to je akceptovatelné. Zase naše role není taková, že bychom měli chtít za každou cenu aby se ti lidé vratili a případně jim k tomu ještě natáhnout červenej koberec.Nějakej průšvih hold uědlali, tak si myslím, že to, co po nich chceme je akceptovatelny a že to není tak moc.
Dal bych ti upvote, kdyby tady byl.
(Y) :P

Re: Zrušení Black Listu

#55
ja nechapem ako mozete vase frakcne konflikty zatahovat medzi nas...

ja s frakciou DG som odveky nepriatel, to aj s FB, Anocra apod.

nerieste si tu tie vase frakcne srandy, zajdite na tsko ponadavajte na seba a bude dobre ako plakat tuna ze jedna je silnejsia a druha slabsia...

Re: Zrušení Black Listu

#56
Unban těch lidí, kteří sou na BL je podle mého naprosto NEPŘIJATELNÝ !

Jako pardon, ale ti lidé, kteří sou na BL z většiny udělali opravdu neodpustitelné věci, já upřímně nechápu, proč všichni chcete dát šanci těm, kteří tam sedí za PSC (jistě, možná by to obohatilo komunitu nějakou hrstkou hráčů,a nějací hráči tam jsou opravdu super.) Ale to vše pořád nemění, že tito hráči vydělávali reálné peníze na práci a úsilí AT. Některé z nich znám z dlouhých let hraní, opravdu můžu vám říci, že když jim něco dáte zadarmo, tak že tou věcí pohrdají a stejně pohrdají i s vámi. Podle mého názoru, kdyby se povolili UB těm, kteří obchodovali s PSC, tak půlka z nich dostane za tu samou věc znovu ban, protože vidina reálného zisku by je příliš silně motivovala opět porušovat pravidla.

Neříkám, že se všichni dají házet do jednoho pytle, každý z nich je jiný. Ovšem lidi, jako Bio či Netra se nezmění a dále by parazitovali na serveru, kterému několik starých hráčů, kteří třeba nedostali BAN, věnovalo tisíce hodin a spousta starých hráčů tam stále hraje. Podle mě nemá cenu udělat krok zpět jejich odstraněním z BL. Obchody za PSC je jednou z věcí, které náš AT úspěšně vyřešil a potrestal, snad nechceme vrátit zpět tyto lidi, kteří by tento problém znovu přinesli do hry.



Rychlá odpověď negjovi: Ano, vzpomínám si jak Bio byl v DG.

Re: Zrušení Black Listu

#57
Bio byl v gentlemanech leda tak pokud vim... A ja bych klidne aj ty PSC udelal legalnim. Duvody napisu dystak pozdeji. A Eskarone nebud tak zaujaty. Akorat v nic hvidis hrozbu a to preci nemuzeme dopustit ze by te nekdo ohrozoval.... A krok z5 by ot nebyl ba naopka ! Krok kupredu.

Re: Zrušení Black Listu

#58
Wingsi, pokud by to podle tebe byl krok kupředu, tak tvrdíš, že jejich banování byla chyba, že AT celou dobu banovalo za nesmyslné důvody jen tak pro pobavení.

Mimochodem, kdyby si vlastnil řekněme nějaký velký zábavní park a zjistil by si, že nějací tví zaměstnanci či návštěvníci si od tebe koupili nějaké VIP vstupy na atrakce za normální ceny a potom je prodávají zákazníkům za abnormálně velké ceny a takhle si na tom přivydělávají a ještě se tím chlubí, taky by se ti to nelíbilo.

Re: Zrušení Black Listu

#59
MysticManCZ píše:Většina hlasů, která mají PRO jsou od hráčů, kteří jsou v DarkGods
Jsem spíše pro, než proti, spíš neutral :D (nejsem z DG). Tady je problém, že některé hráče bychom zkusili znovu uvítat, ale některé ne. Nemůžeme dát šanci jen jednotlivci, jak psal Chris, bylo by to nespravedlivé.
to, co chce DG s hráči udělat kdyby dostali unban je jasné
Myslím, že je každého věc, co po unbanu bude dělat, na to mají vlastní hlavu a ne že DG s něma něco plánuje.
temná strana komunity na Epesu v podobě
nynější DG stačí (Možná se v DG najde nějaký hráč, který je v pohodě, ale zřídka.), takže PROTI.
Fallacy a spol nejsou také zrovna andílci z většiny. To tvé proti zní z toho co si napsal jako bys to daval protoze DG je pro a údajně je chtějí k sobe do frakce. :roll:

Měli by jste tu prestat řešit frakce a vaše spekulace - teorie, kdo, co a proč.

Re: Zrušení Black Listu

#60
Takže temná strana komunity?Aha :D to si už ako trochu prehnal nezdásati že to s tou hrou žačinate trochu preháňať a brat príliš vážne ?
cron