Zrušení Black Listu

#1
Dobrý den,
Přemýšlel jsem o tom jaké to bylo na E2. Kolik tam bylo hráču ta komunita byla úplně ale úplně jiná. Dnes na serveru není moc "starých hráčů". Co něco prožili ty začátky serveru kdy to nebylo úplně ono. Hodně lidí bylo v mém případě "malých" a žrali vše co starý Epes měl. Ty frakci se starými lidmi byli moc super a hlavně ty klanové války. Už od AT po hráče zmizelo strašně moc super lidí. Rád bych přinesl vše novým hráčům stejný pocit co jsem měl na E2. Hodně frakcí hodně lidí ale vždycky to nejde. Prosil bych o zrušení Black listu. Už je to celkem doba co byli Hráči zabanováni. Myslím si že by mohli mít ještě jednu šanci. Doufám že se poučili ze svých chyb. Bez těchto hráčů mi server připadá "prázdný". Rád bych zase prožil tu srandu s nimi. Poslední dobou nemám tu chuť tu hrát, jelikož tu není sranda jaká byla. Chce to zpět ty známé frakce z E2. Hrači by si mohli zažádat o unban.

Re: Zrušení Black Listu

#2
No pardon, ale cože?

Myslím, že jediné co je na tom blacklistu zvážitelné jsou bany za PSC. Tam jsme ochotni po čase couvnout.

Ale to ostatní? Víš vůbec co je tam za lidi? Zneuzity učet admina a nasledne givovani veci, opakovane bugovani zavazneho charakteru, lide kterym jsme porad dokola říkali, že nemůžou tohle a tohle dělat a mělo kvadrilion banů.

Blacklist vzniknul právě proto, abychom zas po čase jak troubové neřekli no to už je dlouho, to už jim odpustíme. Neodpustíme. Zkušenost ukázala, že daný hráč pak provede to samé, ne li horší.

Re: Zrušení Black Listu

#4
phiwings99 píše:
05 črc 2018 23:39
Tak aspoň ty za PSC... Když už ne ty ostatní.
Jo, tomu se nebraním. To už jsme trochu řešili.

K těm ostatním mohu zveřejnit seznam za co to mají. Musíte uznat, že někde musí být nějaká hranice, kdy už to fakt nejde odpouštět.

Re: Zrušení Black Listu

#6
ChrisC07 píše:
05 črc 2018 23:36
No pardon, ale cože?

Myslím, že jediné co je na tom blacklistu zvážitelné jsou bany za PSC. Tam jsme ochotni po čase couvnout.

Ale to ostatní? Víš vůbec co je tam za lidi? Zneuzity učet admina a nasledne givovani veci, opakovane bugovani zavazneho charakteru, lide kterym jsme porad dokola říkali, že nemůžou tohle a tohle dělat a mělo kvadrilion banů.

Blacklist vzniknul právě proto, abychom zas po čase jak troubové neřekli no to už je dlouho, to už jim odpustíme. Neodpustíme. Zkušenost ukázala, že daný hráč pak provede to samé, ne li horší.
Souhlasím, ať v tom blacklistu zčernaj, tací hráči by zde už hrát neměli, ani s PSC nesouhlasím, většinou to byli právě problémoví hráči. Vůbec, proč to navrhuješ?

Re: Zrušení Black Listu

#7
Já jakožto součástí blacklistu ti děkuji za tvoji podporu, ale víc říct nemůžu, jelikož by to bylo nevhodné proti ostatním, když si vezmeš, ze BL je děleno na 2-3 tábory. Ale díky.

Re: Zrušení Black Listu

#9
Udělali to jednou, jsou toho schopni znovu. Také si nemyslím, že by vážnější činy měli být prominuty. Za ty PSC bych byl pro, ale jinak ne. Jednou BL vznikl a dostat se na něj asi nebylo jen tak.

Krom PSC s touto amnestii nesouhlasím.

Ten seznam bych také rád viděl, Chrisi.