Jak to máte s mody? Co používáte?

Klasický minecraft client (vanilla)
Celkem hlasů: 10 (22%)
Používám maximálně 5 modů ( Liteloader)
Celkem hlasů: 3 (7%)
Používám maximálně 5 modů (forge)
Celkem hlasů: 7 (16%)
Používám více než 5 modů (liteloader)
Celkem hlasů: 10 (22%)
Pouzívám více než 5 modů (forge)
Celkem hlasů: 15 (33%)
Celkem hlasů: 45

Vanilla vs Forge vs Liteloader průzkum

#1
Ahoj,
\n dlouho se zabýváme otázkou co vlastně naši hráči používají nejčastěji, jsou to mody přes forge, nebo liteloader a nebo prostě jedete klasickou vanillu ? Prosím zahlasujte a dejte nám vědět :) Také by bylo fajn kdyby jste nám pokud používáte nějaké mody, napsali vaše nejpoužívanější a nejoblíbenější. I třeba jestli máte vždy nějaký resource pack. Děkuji :)

Re: Vanilla vs Forge vs Liteloader průzkum

#2
Epes píše:
10 říj 2017 10:44
\nAhoj,
\n dlouho se zabýváme otázkou co vlastně naši hráči používají nejčastěji, jsou to mody přes forge, nebo liteloader a nebo prostě jedete klasickou vanillu ? Prosím zahlasujte a dejte nám vědět :) Také by bylo fajn kdyby jste nám pokud používáte nějaké mody, napsali vaše nejpoužívanější a nejoblíbenější. I třeba jestli máte vždy nějaký resource pack. Děkuji :)\n
\n\nNo on je u mě tak trošku problém :D LiteLoader a forge se dají skombinovat takže já používá mody jak na forge tak i na liteloader :D
\n
\nJinak nejpoužívanější:
\nDamageIndicator
\nStatusEffect
\nZan's minimap (LiteLoader)
\nAutoreplacer
\nMineMenu
\n
\nCo se týče RS používám upravený Dragondance :D (V obecných je v topicu odemě jak mám modpack ;) )

Re: Vanilla vs Forge vs Liteloader průzkum

#7
Plejmen píše:
10 říj 2017 15:12
\nJa používám craftmankuv modpack, mě osobně to bohatě stačí s tím co potřebuji.
\n
\n-minimap
\n-zobrazeni hranic chunku
\n-optifine
\n-zobrazeni info o hraci/moba (brnko, hp, apd.)
\n
\nTed me jinak nenapada co je pro mě ještě podstatný,\n
\n\nSe divím, že ho ještě někdo krom mě používá. Samozřejmě většina povolených modu na čistém forge (konkrétně 11 modu + forge)