Co se mě na serveru líbí/líbilo nejvíc

Questy
Celkem hlasů: 22 (21%)
Hledání pokladů
Celkem hlasů: 14 (13%)
Atmosféra a prostředí
Celkem hlasů: 13 (12%)
PVP
Celkem hlasů: 8 (8%)
Levelování
Celkem hlasů: 6 (6%)
Boj proti bossům
Celkem hlasů: 15 (14%)
Stavění + stavění pro soutěže
Celkem hlasů: 6 (6%)
Denní eventy (arighol, pekelná brána atd.)
Celkem hlasů: 3 (3%)
Vládce světa
Celkem hlasů: 5 (5%)
Klanové války
Celkem hlasů: 13 (12%)
Celkem hlasů: 105

Co mě baví/bavilo nejvíc

#1
Teď si dáme takovou tu nostalgii, zavzpomínáme na to, co nás na serveru nejvíce bavilo, čím nám přišel jedinečný, co se nám líbilo. Prosím aby jste nám napsali věci, které se vám na serveru líbí, nebo líbily, děkuji. Zahlasujte a prosím ideálně i vašimi slovy popište vaše dojmy. Můžete zvolit až 5 věcí. Děkujeme

Re: Co mě baví/bavilo nejvíc

#2
Epes píše:
10 říj 2017 10:52
\nTeď si dáme takovou tu nostalgii, zavzpomínáme na to, co nás na serveru nejvíce bavilo, čím nám přišel jedinečný, co se nám líbilo. Prosím aby jste nám napsali věci, které se vám na serveru líbí, nebo líbily, děkuji. Zahlasujte a prosím ideálně i vašimi slovy popište vaše dojmy. Můžete zvolit až 5 věcí. Děkujeme\n
\n\nNejvíce co mě tu asi bavilo: PvP, levelování, bossové, klanovky, vládce
\n
\nPvP - Staré PvP která tu bylo před 2-3 lety.. Kdy nikdo neznal slovo "Counter" a nikdo ani nepomyslel na to že by použil meč v boji..
\n
\nLevelování - Jako na každém RPG mě levelování hrozně bavilo a epes není vyjímkou :D ted je maximum 60 a já si už nemužu užívat zabíjené bossů a WB :/ (Momentalně mám lvl 60 a asi -609k xp :D)
\n
\nBossové - Dny kdy gerie nebyla omezena levelem.. Dny kdy neexistoval roak, Sion, Alakay, lynx, Wilfred.. Nebo dny kdy se WB spawnovali náhodně.. Zlaté časy :D (byl jsem novaček v té době btw)
\n
\nKlanovky - Dny kdy bylo na servero 90/80 :D :D doted z toho nemohu jak to server mohl zvládnout.. Ale v těch dobách byli ty nejlepší CW.. Neexistovali gatry, Counter a lidi nebyli sv*ně.. Tohle zůstane už jenom v moji mysli :/
\n
\nVládce - Starý vládce na kterém fungovalo mcmno :D Na toho snad nikdy nezapomenu..
\n
\n
\nDál co bych ještě napsal ohledně Denních eventů
\nByl jsem jeden z prvních který prošel arighol a starý arighol kdy jste vzali lizardovi 2k na 5s :D No řekněme si na rovinu že to bylo dosti OP :D
\nOhledně pekelky jeden z dungeonu který mě doted baví procházet... Občas se tam najde něco co není lehké ale vždy se to dá ;)
\nA Asiana.. Dungeon jenom pro vládce který je na stylu arigholu ale v jedné místnosti.. Jako vládce se dá dát solo + se tam pěkně expí mcmno.. :D

Re: Co mě baví/bavilo nejvíc

#3
Zhodnotíme :D
\n
\nQuesty - rozhodně originální a zábavné
\n
\nHledání pokladů - Jo, taky celkem zábavné, ale pouze pokud je v pokladu "o co stát"
\n
\nAtmosféra a prostředí - Nic moc, toto mě moc nebere
\n
\nPVP - PvP na Epesu? Ne, 50% rng, 50% Gatrovky + Thorns
\n
\nLevelování - Šíleně nudné, špatně vymyšlené
\n
\nBoj proti bossům - Jak proti kterému, jsou zde výborně nadesignovaní bossové ( Azach, Nenávist, Max.. ), tak taky dle mě špatně ( Pekelná brána, Goblin, Sion, Vláďa.. )
\n
\nStavění - Nic pro mě, asi bych na to nevyhledával RPG server, ale creative
\n
\nDenní eventy - Už moc ohrané, myslím si, že by bylo vhodné je omezit, ať se z toho nestane klasickej stereotyp
\n
\nVládce - Nic pro mě
\n
\nKlanovky - Rád nasírám DesTrixe a Eskarona, protože mě už nemůžou degradovat... Just kidding, byla by to sranda, kdybych nebyl noob

Re: Co mě baví/bavilo nejvíc

#4
Epes píše:
10 říj 2017 10:52
\nTeď si dáme takovou tu nostalgii, zavzpomínáme na to, co nás na serveru nejvíce bavilo, čím nám přišel jedinečný, co se nám líbilo. Prosím aby jste nám napsali věci, které se vám na serveru líbí, nebo líbily, děkuji. Zahlasujte a prosím ideálně i vašimi slovy popište vaše dojmy. Můžete zvolit až 5 věcí. Děkujeme\n
\n\nTak je samozřejmě proč tu hraji je komunita, pamatuji na dobu po wipu kdy tu ta komunita byla neuvěřitelná, bomba. Časem to bohužel upadalo protože ti staří hráči kteří tvořili vrchol té dobré komunity končili a přicházeli noví hráči kteří už takovou komunitu nedokázali vytvořit. Ten začátek byl dle mého nejlepší questy tu byly supr, pvp taktéž tu ještě žilo (myslím frakce). Komunitu samozřejmě tvořili velké frakce jako Predators,ZNK(Forsaken),PootisArmy a poté i Gondor a ToughGuys. Aspoň si pamatuji takové ty vetší frakce :). Poté jsem zažil hodně dobrých komunit ve frakcích ale tu nejlepší v TheLadies kdy jí ještě vedla aktivně Inter. Ta atmosféra v té frakcsi, té doby byla něco neuvěřitelného. Hráči si rozuměli a nikdy jsem neviděl tak dobrou komunitu. Škoda že hodně hráčů přestalo hrát a jak dnes vidíte v TheLadies je nás pouhých 6 členů.Bohužel dnes už není komunita co bývala a byl bych rád za tu starou dobrou komunitu. Abych na plnou hubu, komunita je ve "sračkách" v tomhle čase.
\n
\nNikdy jsem moc nebyl na pvpčko tak preferuji stavění než pvpčko ale i to mě baví. Určitě ti co mě znají a viděli mě nějaké stavby v poslední době tak ví že to je 1 ze 2 věcí proč hraji ještě stále na epesu :). A proto taky jsem šel do TheLadies kde to stavbami žilo, bohužel v posledním půl roku to už moc nežije :(, proto se taky tuhle frakci snažím oživit jenže hráčům se zde moc nechce ale myslím že pokud tahle frakce přežije váš mega update, myslím že by se mohla opět oživit ale patrně ne s tou perfektní komunitou jako bývala :). Stavěním na epesu úplně žiji. Pokaždé se snažím vymyslet neuvěřitelné mega stavby ale ne že bych nebyl zapálený ale občas od těch staveb potřebuji odpočinek. Proto, tam sem trvá než nějakou tu stavbu dostavím :). V nedávných stavbách co stavím, snažím se aby byly nejvíc mega stavby a které jednou budou "zářit" ve světe Epesu.
\n
\nTaké mě zde hodně baví questy a hledání pokladu. Pamatuji když jsem chvíli hrával na epesu 1.0 tak jsem tam nejvíc právě hledal poklady a plnil questy. Bohužel škoda že jsem tam přestal hrát, upřímně myslím si že epes 1.0 ty 2 roky serveru nebo jak dlouho existoval, byly suprovní :). Na epesu 2.0 mě nejvíc baví samozřejmě Hlavní linie Lothar/Lorkan. Ano je pravda že hodně questů je o tom, že musíte běhat tam a sem, někdy i přes celou mapu ale to se dá prominout :) :D.
\n
\nLevely jsou dobrý přínos, protože jak je známo tak na RPG vždy máte lvly. Ze začátku jsem byl rád že něco takového přišlo, poté jsem si stěžoval ale už jsem nějak s tím žil že to tu hold bude :). Ale pamatuji dobře na časy před levely, kde kdo chtěl mohl jít kamkoliv :). Ovšem ale toto levelování je příliš zdlouhavé a nudné. Sice expím ale taky že by mě to moc bavilo to zas ne. Chtělo by to nějaký vylepšení.
\n
\nNa začátku epesu když jsem ještě nevlastnil vip. Pamatuji jak jsem neohroženě běžel s PT IV do dungu i přesto že byla 110% že ty věci ztratím v té době :D. Ano v té době byla ještě PT IV celkem vzácná protože existovaly jen 2 zbroje a to Azachova a Božská, krom toho byl jen jeden dung a to elgrim. To už z vás hráčů moc nezažilo co...? ;)
\n
\nVládce světa byl něco unikátního pro mě, vždy jsem se tam chtěl dostat ale nikdy mi to nevyšlo, nevadí možná se někdy poštěstí :). Pamatuji na časy kdy z frakce třeba odešlo několik členů založily dalších xxx frakcí aby mohli na vládce. V té době bylo třeba na vládcovi 10-12 lidí. To v dnešní době už bohužel neuvidíte.
\n
\nKlanové války byly na začátku super věc, bylo tam třeba proti sobě 30 a 30 hráčů ne-li více. Dnes na klanovkách vidíte s těží 10 hráčů :). Na začátku nejvíc pamatuji jak Gorlandi přebíjeli Rebely, protože v Rebelech nebyl nikdo moc zkušený ani vybavený jak členové Gorlands. Absolvoval jsem několik klanových válek na začátku i tu první :). Poté jsem více jak 2 roky na klanovkách pořádně nebyl. Už to nic pro mě. Dnes jsou ve věcech hráčů velké rozdíly a můj skill, který nikdy nebyl dobrý ale ani špatný tak zmizel úplně. A na klanovkách v dnešní době byl dostal ledatak na zadek :D.

Re: Co mě baví/bavilo nejvíc

#5
Tak me tu asi nejvice bavilo ziskavat lepsi zbroje a postupne se ze dne dostavat na vrchol hracu.Ze zacatku to bylo treba 1 hp brnko postupem vic a vic.Dneska tomu je tka ze mam nekolik setu,gater atd atd...To me hodne bavilo a aj bavi.
\n
\nPak me bavi CW protoze tam mozu poradne vysmazit gorlandy jindy to moc nejde.A aspon trochu sem tam da este zabojovat no.
\n
\nPak vladce to se ukaze kdo ten skill vlastne ma kdyz je ted bez mcmoo a de celkem hezky videt kdo jo a kdo ne :D Protoze tam neni counter...
\nPak me bavily stare fragy ale ty ted nejsou tak nwm no :/ CHtelo by je to vratit :(
\n
\nBavilo me chodit na WB nebo spis u me ot hozeni na WB vypadalo trosicku jinak ale bavilo me jic hzabijet a uzivat si to aj kdyz na me hraci nadavali :D
\n
\nLevlovani neni zdlouhave s tema hornickyma questama to je za 2 tydny z lvl 0 na 60 b pohode takze tak no.