Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Nábor do frakce DarkGods!

Zdravím a vítám Vás u náboru do naší frakce DarkGods.
Abyste byli nějak v přehledu a věděli jste, do čeho vůbec vstupujete, tak tady je pár informací o nás: Momentálně jsme frakce, která se znovu zrodila na konci minulého roku, ale celkově frakce působí už od Epes 2. Od doby vzniku jsme považováni jako nejlepší frakce na serveru a to z jednoho prostého důvodu, nikdo na nás zdaleka nemá. Máme sice vysoké standarty pro přijetí, ale to je právě z toho důvodu, že zde nebereme kde koho a naopak se snažíme přebírat většinou nadějné hráče naším oponentům, protože víme, že těm talentovaným hráčům dokážeme poskytnout lepší základy pro sebe-zlepšení, více zkušeností a samozřejmě i více lootu. Takže jestli cítíš, že bys mohl být pro naší frakci přínosem a zapadl bys do našeho zajímavého kolektivu, můžeš s poklidem pokračovat dále. Přeji hodně štěstí a snad se brzy uslyšíme na našem frakčním discordu.

Co požadujeme?
Potřebujeme od každého našeho člena aktivitu, zapálení do hry, odhodlání se zlepšovat, trochu toho talentu a v neposlední řadě zodpovědnost. Bude zde hodně věcí, o které budete žádáni a chvíli Vám to bude připadat vše strašně složité, ale mohu se zaručit, že jakmile se usadíte a pochopíte základní mechaniky hry, „budete žít život na vysoké noze“.

Forma přihlášky:
1. Tvůj herní nick:
2. Tvůj discord nick:
3. Kolik ti je let?
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech)
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?

Děkujeme všem hráčům, kteří se odhodlali zvolil cestu naší frakce. Po podání přihlášky budete zařazeni do náborové místnosti a bude se o Vás přibližně 24h hlasovat. Až budeme mít rozhodnutí, budete informováni na discordu. V případě přijetí budete pozváni na náš frakční discord a zde Vám řekneme následující informace.

Ještě jednou děkujeme, elita národa, DarkGods.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

1) nick: sibabyrage
2) discord: borat#9001
3) 17
4) Začal jsem hrát na epesu května 2020 a byl jsem prakticky aktivní celej den. Na epes jsem se vrátil nedávno s kámošema a opět tu hraju každej den a jsem aktivní v odpoledních a večerních hodinách.
5) Hodně tu hru tryhardim, jsem do ni zažranej a hodně se bavím. Vynikám aktivitou, vytrvalostí a nejsem toxický hráč.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

1. Tvůj herní nick: HikiritoOnYtb
2. Tvůj discord nick: Hikirito#7467
3. Kolik ti je let? 12 hadám že už jen kvůli věku u vás nebudu :/
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech): nemám problém hrát ale taky jde o to zda mi do toho něco vleze nebo ne ale nejspíš času bude dost :)
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?:Protože jsem celkem aktivní hráč, nejsem toxic a rád bych byl lepším ve hře.Mé přednosti: nejsem toxic. jsem celkem dobrý v pvp.