Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#371
yackdothe píše:
27 bře 2021 20:13
1. yackdothe, iný nick nemám
2. 14
3. minecraft hrám od roku 2019, ale videá od minecraft youtuberov som pozeral od mojich 8 rokov, lebo mi rodicia nechceli kúpit mc. Na epes som sa pripojil pred mesiacom
4. lvl 26
5. vsetko arthurianska zbroj, iba boty mám orčí valecnu zbroj. Sekera Lovkyne lebek, demonicky luk
6. nemám sponzora ani vip
7. chcel by som sa pripojit do tejto frakcie lebo myslim ze uz mám lvl aj veci na to aby som sa pripojil do slinejsej frakcie, a nechcem ist do DG ani BloodLust lebo su mi proste nesympatické.
8. fu na tuto otazku neviem odpovedat v com by som prispel k chodu ale co viem povedat je ze som casto aktivny na tomto serveri a myslim si ze mam celkom dobre PVP
9. ano prestupujem z WinxSchool lebo je to zacinajuca frakcia kde ludia nevedia co a ako
10 na epesu momentalne travim cas od 14 po skole, hodku pred WB si oddychnem a idem WB. To moze byt nejakych 5 hodin denne
11. doplmujuce info ze som slovak aa nechcem byt na nikoho toxic na serveri ale naozaj niekedy nejaky ludia ma vedia pekne vytocit.
Přijat, kontaktuj mě prosím ve hře a vyřešíme pozvánku a role na dc.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#372
1. SVKMartin na discorde som Excelko7
2. 15
3. minecraft hram uz 4 roky a na epese som od minulého roka
4 Môj RPG level je 21
5 meč-Demonuv uchvatitel, helma a botky su podvodna zbroj a chestplate a kalhoty su Orci valečna zbroj
6. nemam
7.Tuto frakciu som si vybral preto lebo oprosti ostatným frakciam mi je sympatickejšia a ma este ktomu aj dobry nazov
8.som pomerne dobry v PVP a myslím že už mam dostatočne dobre veci k môjmu na to aby som mohol aj fightit s bossmy a po vládcom boku
9.Nie toto je moja prva frakcia
10. Zalezi od dna ale min 2-4 hodinky
11. Som chalan ktory ma 15 rad sportuje. Mam rad hry tipu survival RPGMMo a FPS . Ohladne sportu hram basketball florball ja jazdim na zjazdovom bicykli

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#373
SVKMartin píše:
06 dub 2021 09:05
1. SVKMartin na discorde som Excelko7
2. 15
3. minecraft hram uz 4 roky a na epese som od minulého roka
4 Môj RPG level je 21
5 meč-Demonuv uchvatitel, helma a botky su podvodna zbroj a chestplate a kalhoty su Orci valečna zbroj
6. nemam
7.Tuto frakciu som si vybral preto lebo oprosti ostatným frakciam mi je sympatickejšia a ma este ktomu aj dobry nazov
8.som pomerne dobry v PVP a myslím že už mam dostatočne dobre veci k môjmu na to aby som mohol aj fightit s bossmy a po vládcom boku
9.Nie toto je moja prva frakcia
10. Zalezi od dna ale min 2-4 hodinky
11. Som chalan ktory ma 15 rad sportuje. Mam rad hry tipu survival RPGMMo a FPS . Ohladne sportu hram basketball florball ja jazdim na zjazdovom bicykli
Omlouváme se za opožděnou reakci, pokud tvůj zájem stále trvá, dáme ti u nás šanci.
Kontaktuj hráče manoit aby ti dal invite (pozvánku do frakce).

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#374
1. Můj nick na Epesu je radioImpuls
2. Je mi 15 let za 2 měsíce mi bude 16 let
3. Minecraft už hraju bezmála 5 let na Epes 0.3 jsem přivítal před 1 rokem (čas si nepamatuji :D)
4. Můj daný RPG Lvl je 38
5. Helma - Mrtvá zbroj, Chestplate - Arthur., Kalhoty - Temná zbroj, boty - též temná zbroj, meč večerní čepel, večerní sekera, stará elgrimska kosa

6. Omlouvám se ale nemám VIP/Sponzora ale někdy v budoucnu si hodlám koupit alespoň to VIP
7. Vybral jsem si tuhle frakci, protože mi přijde jiná než ostatní není moc toxic, a dál nevím.
8. Já bych mohl přispět tím že mohu pomoct s WB, a jinými věci (např... Skupiňáky)
9. Nepřestupuji, ale vyhodili mě z ní (důvod: Neaktivita), jméno frakce: DarkGods
10. Na Epesu strávím tak 2 - 5 hodin, záleží i jestli něco musím dělat ten den nebo ne. Mám i svoje vlastní povinnosti ne jenom hry :)
11. Jmenuji se Štěpán. Bydlím ve Štěpánove kousek od Olomouce (Olomoucký kraj), jinak hraji Fotbal s bratrem, Rád se věnuji Bájným věcem. Dál nevím co mám napsat

Doufám že mě přijmete :)
S pozdravem radioImpuls !

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#376
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
= Crack_kid a hrával jsem za Fanda66
2. Kolik ti je let?
= je mi 15
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
= Minecraft hraju už asi něco přes 5-6 let a na epes jsem se poprvé připojil za Fanda66 někdy v 2019
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
= 21
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
= 3/4 Orčí válečná zbroj a Ohnivá helma a zbraně mám Sršeň, Silverii (ano vím nejsem 25 ale aspon jí mám lol) a Démonův uchvatitel
6. Máš VIP nebo Sponzora?
= Mám VIP ale za chvilku mi bude končit
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
= Protože už tuto frakci znám delší dobu, a za Fanda66 jsem v ní chvilku byl než jsem udělal tu *ehm* *ehm* rupačku, ale poslední dobou jsem neměl co hrát tak jsem šel se kouknout zpátky na epes.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
= Nechci o sobě říkat jak jsem nejlepší a tak, ale myslím si že bych v budoucnu mohl pomoci třeba na wbčkách a ve všem co frakce dělá tak bych rád pomohl.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
= Nepřestupuji
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
= Kolem 5-6 hodin pokud mám čas a nebo nejsem venku s holkou
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
= Ne nemám lol, jsem nezajímavej

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#377
Crack_kid píše:
11 kvě 2021 15:35
1. Jaký je tvůj nick na serveru Epes 3.0? Hrával jsi i za jiná jména?
= Crack_kid a hrával jsem za Fanda66
2. Kolik ti je let?
= je mi 15
3. Jak dlouho hraješ Minecraft a kdy ses poprvé připojil na servery Epesu?
= Minecraft hraju už asi něco přes 5-6 let a na epes jsem se poprvé připojil za Fanda66 někdy v 2019
4. Jaký máš RPG level? (Dávej pozor, do frakce můžeš vstoupit až od levelu 10!)
= 21
5. Seznam nás s tvým vybavením, se kterým vstupuješ do dungeonů!
= 3/4 Orčí válečná zbroj a Ohnivá helma a zbraně mám Sršeň, Silverii (ano vím nejsem 25 ale aspon jí mám lol) a Démonův uchvatitel
6. Máš VIP nebo Sponzora?
= Mám VIP ale za chvilku mi bude končit
7. Rozepiš se nám o tom, proč sis zrovna vybral tuhle frakci.
= Protože už tuto frakci znám delší dobu, a za Fanda66 jsem v ní chvilku byl než jsem udělal tu *ehm* *ehm* rupačku, ale poslední dobou jsem neměl co hrát tak jsem šel se kouknout zpátky na epes.
8. Proč bychom měli přijmout právě tebe, jak bys přispěl k chodu frakce?
= Nechci o sobě říkat jak jsem nejlepší a tak, ale myslím si že bych v budoucnu mohl pomoci třeba na wbčkách a ve všem co frakce dělá tak bych rád pomohl.
9. Přestupuješ k nám z jiné frakce? Proč jsi z ní odešel?
= Nepřestupuji
10. Kolik hodin denně trávíš na Epesu?
= Kolem 5-6 hodin pokud mám čas a nebo nejsem venku s holkou
11. Máš nějaké doplňující informace o sobě?
= Ne nemám lol, jsem nezajímavej
Přijat ! Kontaktuj hráče manoit ve hře!

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#378
1. xXSlendermanXx (tuna nicku v minulosti)
2. 14
3. hodně dlouho, Epes hraju 2-3 roky ale nebyl jsem často aktivní hrál jsem taky na Epes 2 nějaký čas
4. 17
5. helma: Orčí válečná zbroj, Chestplate: orří zbroj silnější, Kalhoty a boty: orčí zbroj, Lovkyně lebek a Orčí pomsta
6. VIP
7. Chtěl jsem do nějaké frakce tak jsem si vzpoměl na vás tak jsem si řekl že to můžu zkusit (vzpomínám si na vás z youtube)
8. Pomáhal bych v dungeonech, na world bossech, atd.
9. Byl jsem vyhozen z DarkGods za neaktivitu
10. asi 3-4 hodiny někdy více nebo méně
11. ne

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#379
SL3NDERM4N píše:
26 srp 2021 14:38
1. xXSlendermanXx (tuna nicku v minulosti)
2. 14
3. hodně dlouho, Epes hraju 2-3 roky ale nebyl jsem často aktivní hrál jsem taky na Epes 2 nějaký čas
4. 17
5. helma: Orčí válečná zbroj, Chestplate: orří zbroj silnější, Kalhoty a boty: orčí zbroj, Lovkyně lebek a Orčí pomsta
6. VIP
7. Chtěl jsem do nějaké frakce tak jsem si vzpoměl na vás tak jsem si řekl že to můžu zkusit (vzpomínám si na vás z youtube)
8. Pomáhal bych v dungeonech, na world bossech, atd.
9. Byl jsem vyhozen z DarkGods za neaktivitu
10. asi 3-4 hodiny někdy více nebo méně
11. ne
Přijat, napiš hráči manoit, nebo kterémukoliv moderátorovi frakce Jezevci ve hře, aby ti hodil invite.

Re: Nábor do frakce AnocraLSD

#380
Nick:Hadhod jiný Nick Darfmon
Rok:13
Hraju minecraft tak 2roky a na epes jsem se poprvi připojil tak před půl rokem
Level:47
Zbroj:full děsivá zbroj,silverion stříbrná srsen
Vip: mám vip
Proč chci to frakce:jsou tam fajn lidi lepší komunita než v dg
Kazdy den jsem na serveru chodil bych wb a byl bych na fragu a wb každéj den
Ano byl jsem v dg dostal jsem kick za to že jsem šel za shawue na discord
Na epesu trávím tak 4 hodiny denně
Nemám
cron