Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#71
1. Tvůj herní nick: sipolek
2. Tvůj discord nick: doplynu#6391
3. Kolik ti je let? 15
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech) poslední dobou jsem moc aktivní nebyl, to se ale změní a nyní budu schopen dát do epesu denně 3-4 hodiny.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Jsem spolehlivý a dochvilný člověk. Mám spoustu času a hodlám se zlepšovat jak co se týče gearu, RPG levlu tak i PvP schopností.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#72
1. W4rCookie
2. Flynty#2593
3. 15
4. Aktivita je pomerne vysoká a to najmä cez wb/skupy (vidíte sami)
5. peta57 mi dal enemy teraz som heartbroken a mením frakciu. Som schopný topnúť niektoré z wbčok a taktiež nie som marný pri zabíjaní.
PS: čus Gamer100

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#73
W4rCookie píše:
27 pro 2021 21:23
1. W4rCookie
2. Flynty#2593
3. 15
4. Aktivita je pomerne vysoká a to najmä cez wb/skupy (vidíte sami)
5. peta57 mi dal enemy teraz som heartbroken a mením frakciu. Som schopný topnúť niektoré z wbčok a taktiež nie som marný pri zabíjaní.
PS: čus Gamer100
Prej když topnes artica

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#74
Thoudead píše:
28 pro 2021 12:34
W4rCookie píše:
27 pro 2021 21:23
1. W4rCookie
2. Flynty#2593
3. 15
4. Aktivita je pomerne vysoká a to najmä cez wb/skupy (vidíte sami)
5. peta57 mi dal enemy teraz som heartbroken a mením frakciu. Som schopný topnúť niektoré z wbčok a taktiež nie som marný pri zabíjaní.
PS: čus Gamer100
Prej když topnes artica
TATÍNEK VÁM VYHLÁSÍ VÁLKU !!!

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#75
1: Tvůj herní nick: MathySK
2:Tvůj discord nick: Mathy#1555
3. Kolik ti je let?: 10
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech).
zacal sem v epes 3 vite ja sem tam zacal hrat jen nedavno takze tam moc skusenosti nemam ale davam 30 cps a jsem hodne dobrej hrac

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#76
1. bagandza
2. idontblack#7051
3. 18
4. Na epes 3 hrám asi dva týždne (keď nepočítam starý warez účet), no znalosti mám určite lepšie jak nejaký Hadhod a spol... plus som na reske s najväčším profikom. Kedysi som hrával nejaký čas dvojku, takže nie som na serveri úplne nový... Som aktívny, na wb a fragoch budem vždy..
5. Neskutočný pvp pro 69cps.. šak povec ty ne.. Filda mi písal, nech sem hodím prihlášku, tak nech sa páči..

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#77
bagandza píše:
09 led 2022 20:59
1. bagandza
2. idontblack#7051
3. 18
4. Na epes 3 hrám asi dva týždne (keď nepočítam starý warez účet), no znalosti mám určite lepšie jak nejaký Hadhod a spol... plus som na reske s najväčším profikom. Kedysi som hrával nejaký čas dvojku, takže nie som na serveri úplne nový... Som aktívny, na wb a fragoch budem vždy..
5. Neskutočný pvp pro 69cps.. šak povec ty ne.. Filda mi písal, nech sem hodím prihlášku, tak nech sa páči..
Prijat, budu te kontaktovat na discordu.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#78
1. Tvůj herní nick: WillBoy2345
2. Tvůj discord nick: LilSnipi#4889
3. Kolik ti je let?: 19
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech):hraju zde 4roky +- a aktivitu mužu zaručit od 15:00 do 0:00 to jetak nejak čas kdy hraju jen pres patek a víkend to mam složítější dochazel bych jen večer ale jinak aktivita nebude problem
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?: tak hledam frakci protoze tu hraju s par chabrama a rekli jsme si že už je nejak tak ten čas najit si frakci a pomoct při wb evenech atd. Jinak v čem vynikam nejsem človek co by měl nervy kvuli hram hraju si prostě svuj chill dokažu si udělat ze sebe prdel proste normal dude a mam v planu tedka na epesu zustat takže by se ta frakce hodila a važe frakce mi přišla že bude nejlepší takže asi tak.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#79
1. Tvůj herní nick: NYwwa
2. Tvůj discord nick: NYwwa#6215
3. Kolik ti je let? 16
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech) Na Epesu hraju pár dnů, ale trávím tu docela dost času. Denně můžu hrát tak od 14 do 23.
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti? Hraju hodně na epesu a vaše frakce mi připadá jako jedna z nejlepších tak to chci zkusit.

Re: Nábor do frakce DarkGods!

#80
WillBoy2345 píše:
25 led 2022 20:24
1. Tvůj herní nick: WillBoy2345
2. Tvůj discord nick: LilSnipi#4889
3. Kolik ti je let?: 19
4. Jak dlouho hraješ na Epesu a jak to máš s aktivitou? (Jde nám hlavně o aktivitu v odpoledních a večerních hodinách z důvodu účasti na frakčních eventech):hraju zde 4roky +- a aktivitu mužu zaručit od 15:00 do 0:00 to jetak nejak čas kdy hraju jen pres patek a víkend to mam složítější dochazel bych jen večer ale jinak aktivita nebude problem
5. Napiš zde pár důvodů, proč si myslíš, že by sis zasloužil být jedním z nás. V čem vynikáš a jaké jsou tvé přednosti?: tak hledam frakci protoze tu hraju s par chabrama a rekli jsme si že už je nejak tak ten čas najit si frakci a pomoct při wb evenech atd. Jinak v čem vynikam nejsem človek co by měl nervy kvuli hram hraju si prostě svuj chill dokažu si udělat ze sebe prdel proste normal dude a mam v planu tedka na epesu zustat takže by se ta frakce hodila a važe frakce mi přišla že bude nejlepší takže asi tak.
přijat
cron