Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do frakce Fallacy a Nightmare Druhá přihláška do fallacy

#112
•Herní nick :Torl
•RPG level (min. 10) :10
•Zbroj & zbraň :meč straceních rytířů full set lepší orčí zbroji krom helmy ta mi rupla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
•Tvoje frakční minulost :žádná
•Něco o sobě :jsem funny, nejsem toxic a jsem dobrý
•Proč zrovna Fallacy: protože jste best ( ͡° ͜ʖ ͡°)
•Tvá aktivita : můj pvp skill není zas tak chabý
•Jak bys přispěl k chodu frakce : vaření eliků(otrok) za peníze
•Tvůj věk :11
•Vlastníš vip :ne a nebude se to měnit
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord :ano ale jinom poslouchat(nemám mikrofon)

Re: Nábor do frakce Fallacy

#113
•Herní nick : MysticManCZ
•RPG level (min. 10) : 20
•Zbroj & zbraň : Full Arthur kromě helmy, ta je rytířská.
•Tvoje frakční minulost : Na začátku E3 jsem byl v Anocře, ale členové začali být v té době neaktivní a tak jsem přestoupil k FW. FW sice byla frakce, kde jsi měl pevnosti zabrané celý den, ale co se mi nelíbilo na frakci bylo chování některých hráčů a tak jsem odešel. Nyní jsem ve Sparks a snažím se pomáhat Fallacy na pevnostech.
•Něco o sobě : Jak jsem již psal u prvního bodu, tak na Epesu se jmenuji MysticManCZ. Jsem člověk, který se snaží řešit věci rozumně a bez hádek, takže si myslím, že se mnou se na něčem dohodnout nebude problém. Nemám rád primitivní komentáře, protože z nich číst neumím. Rád se učím novým věcem a rád se ve věcech zlepšuji.
•Proč zrovna Fallacy: Fallacy je pro mě frakce, kde nejsou lidi vyvolávající konflikt v chatu nebo na DC a "nebrečí" do chatu, když něco prohráli. Taky mi Fallacy přijde jako frakce, jejíž členové jsou spravedliví a nechovají se jako děti.
•Tvá aktivita : Na Epesu se snažím hrát co nejčastěji, ale chci si i trochu užívat prázdnin, takže no-lifer nejsem, ale pár hodin denně na Epesu určitě zahraji.
•Jak bys přispěl k chodu frakce : Myslím si, že mam dobrý skill v pvp, takže bych se hodil na pevnosti a také bych mohl pomoct na WB.
•Tvůj věk : Je mi 13 let, ale na konci srpna mi bude 14.
•Vlastníš vip : Ne a nemám v plánu si ho v budoucnu kupovat.
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Ano
•Nepovinné - něco navíc : Mám rád jídlo, mezi má oblíbená jídla patří pizza, burger a sushi. Moje hobby je chování mravenců a hraji basketbal.

Re: Nábor do frakce Fallacy

#114
•Herní nick : MrLaky
•RPG level (min. 10) : 21
•Zbroj & zbraň : Protect IV (Full enchant helma i boty, Arthur Chest a Legy), Sekera (Sh4,Unb3,), Meč (Sh4, Unb3, Fire2, SweepEdg. 3)
•Tvoje frakční minulost : Začal jsem hrát celkem nedávno, avšak má první frakce byla SnailArmy, do které jsem byl pozván starým známým z Epesu 2.0. Z této frakce jsem se na chvíli podíval do frakce Salamandra, která mi však nesedla a rychle jsem ji opustil do frakce AnocraLSD, ve které jsem do teď.
•Něco o sobě : Hraji hlavně pro zábavu, nejlepší požitek ze hry a abych trošku zabil čas. Jsem kolektivní hráč a rád pomůžu, když je něco potřeba. Jsem nekonfliktní typ člověka, snažím se řešit vše s klidem. Jen za předpokladu, že to druhá strana řeší stejným způsobem.
•Proč zrovna Fallacy : I když na serveru nehraji dlouhou dobu, stačil jsem si všimnout, že Vaše frakce patří mezi nejlepší, ne-li úplně na vrchol. Chtěl jsem si tedy vyzkoušet, jaké to je, být jedním z Vás a podat Vám pomocnou ruku ve všech směrech.
•Tvá aktivita : Každým dnem je to jinak, ale jelikož teď chodím na brigády, mám čas od 15 hodin až do večera. Prozatím nehraji žádnou jinou hru, takže se plně soustředím na Epes.
•Jak bys přispěl k chodu frakce : Určitě bych se zapojoval do bojů o pevnosti, ať už vařil elíky nebo bojoval po boku spoluhráče. Každodenní účast na WB taky můžu zaručit.
•Tvůj věk : 18
•Vlastníš vip : Ano, momentálně vlastním rank Sponzor.
•Byl/a bys schopný/a chodit na discord : Určitě, není problém.
•Nepovinné - něco navíc : Říkají mi Laky, jsem z malé vesnice poblíž Ostravy. Sporty jsem vyzkoušel snad úplně všechny, ale zůstal jsem u fotbalu a florbalu, jelikož mi jsou nejdostupnější. V tomto období prázdnin dělám řidičák, takže všem, kteří se zdržují kolem Ostravy, doporučuji na pár dnů nevylízat z domovů, můžu být nebezpečný :D Umím hrát na klavír a mým největším koníčkem je poslech hudby. Můj nejoblíbenější hudební žánr je Electro House (Interpr. Headhunterz, KSHMR)

Re: Nábor do frakce Fallacy

#116
Z3ROPORFIX
RPG 12
Meč dobrodružstva Aragonu, Orčí kladivo, full dia armor prot2-3 ( od lv. 15 sharp 4, ostrý zub )
Byl jsem ve Frakci GodsOfWar, ale DeniXCZE podváděl hráče v této frakci, už se tam nechci být, sháním novou frakci
Mám rád bitvy, jsem trpělivý a rád stavím :D
Přijde mi to jako dobrá frakce, zbytek: stejné jako ve frakční minulosti
8-12h denně :D ( někdy jsem tak týden pryč max. )
Přispěl bych penězmi :D
14 let
Ano, ale pouze na 5dní¨
Ano, stáhl jsem si Discord, moc ho neumím používat, ale s tím mi kamoš pomůže :D

Re: Nábor do frakce Fallacy

#118
Z3ROPORFIX
Level 12 je opravdu málo, bude lepší, když nám napíšeš až budeš mít min. level 15, který odemyká možnost enchant. IV (Protection, Sharp, Smite...)
Zplaxi
nevím jestli si děláš srandu ale tohle nesplňuje ani ten nejzákladnější požadavek, napsání žádosti dle přihlášky, z toho co jsi napsal nevíme nic, nepřijat.
cron