Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#151
1. Nick na serveru: OhmySam

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!):28

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Full temnu zbroj,sekera sirenina lítost meče ani luky nepouživam ale nemal by som problem zacat :)

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Sekery 41, Hornictvi 45, Vampirismus 2

5. Co nabízíš frakci: Pomoc a čas

6. Co od frakce očekáváš: Rešpekt a trochu pomoci kedže by sa mi otvorili nove veci ako su (Wb na ktorych som nechodil,skupinaky ethan a tak..)

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Cca pol roka

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Niesom v ziadnej

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: 3+hodiny denne hlavne cez vikendy

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Nevlastním ani som nemal

11. Tvůj věk: 17

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Okrem MC ma bavia akčne hry Cez CSgo až po Mafiu XD..Chodim na stednú hotelovu školu,hrávam futbal a rád spoznavam novych friends v hrach

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#153
1. Nick na serveru: eFary48

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 41

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Silveria, Silverion, Hp helma,Temný chest a leggy, živel botky

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Aktuálně expím sekery (62lvl) a meče (47lvl)

5. Co nabízíš frakci: Pravidelnou aktivitu na serveru, zejména na WB

6. Co od frakce očekáváš: Kamarádský přístup a Loot

7. Jak dlouho hraješ na serveru: už asi 4.5měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Z frakce PinkHorses

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: skoro každý den min 4 hodiny

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 16let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: z PinkHorses odcházím z důvodu rozpadu Frakce :(

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#154
Fary48 píše:
28 bře 2020 20:30
1. Nick na serveru: eFary48

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 41

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Silveria, Silverion, Hp helma,Temný chest a leggy, živel botky

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Aktuálně expím sekery (62lvl) a meče (47lvl)

5. Co nabízíš frakci: Pravidelnou aktivitu na serveru, zejména na WB

6. Co od frakce očekáváš: Kamarádský přístup a Loot

7. Jak dlouho hraješ na serveru: už asi 4.5měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Z frakce PinkHorses

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: skoro každý den min 4 hodiny

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 16let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: z PinkHorses odcházím z důvodu rozpadu Frakce :(
Nedoporučuji brát tohoto hráče, po 1 dni leavnul anocru, před tím zradil DG teď leavl PinkHorses :)

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#155
TheDarkLord173 píše:
29 bře 2020 11:17
Fary48 píše:
28 bře 2020 20:30
1. Nick na serveru: eFary48

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 41

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Silveria, Silverion, Hp helma,Temný chest a leggy, živel botky

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Aktuálně expím sekery (62lvl) a meče (47lvl)

5. Co nabízíš frakci: Pravidelnou aktivitu na serveru, zejména na WB

6. Co od frakce očekáváš: Kamarádský přístup a Loot

7. Jak dlouho hraješ na serveru: už asi 4.5měsíce

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Z frakce PinkHorses

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: skoro každý den min 4 hodiny

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano

11. Tvůj věk: 16let

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: z PinkHorses odcházím z důvodu rozpadu Frakce :(
Nedoporučuji brát tohoto hráče, po 1 dni leavnul anocru, před tím zradil DG teď leavl PinkHorses :)
Týjo ten zradil všechny strany na epesu rychleji než já :D

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#156
1. Nick na serveru: Ice_Vortex

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 43

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Halloween sekeru / Kladiva: Nenávist, Kladivo z černého kamene, Silvirg, Ohnivé kladivo / Meč stínů / Živel boty, Arth. chestplate, Malachit. kalhoty custom helmu

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Expím si teď sekery abych měl na nich aspoň ten lvl 100, zatím mám na nich lvl 89, a následně si budu expit meče které mám zatím jen na lvlu 36, jinak jsem víceméně Kladivář, mám kladiva lvl 150

5. Co nabízíš frakci: Svou aktivitu a pomoc na WB, skupiňáku, pevnostech a podobných poloWB

6. Co od frakce očekáváš: Aktivitu a kdyžtak někdy výpomoc při bojích nebo farmení

7. Jak dlouho hraješ na serveru: +- 2 roky

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Byl jsem asi všude no.. :D

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Každý den +- 6-8 hodin, někdy víc

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano Tandeen#9093

11. Tvůj věk: 15

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Kdyžtak bych řekl přímo v callu

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#158
1. Nick na serveru: Filipes

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 35

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: temna zboroj boty, chest a leggy ohnive, helma ztracenych rytiru zachvilu mrtva helma

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Momentálne lvlím meče na ktorých však mám len lvl 34 som však schopný vylvliť to, lvlim aj fishing na ktorom mám zatial lvl 32. okrem toho mám asi lvl 21 na hornictvi.

5. Co nabízíš frakci: Frakcii ponúkam velkú aktivitu najmenej 7 hodín denne (nepočítam výnimočné udalosti), pravidelné chodenie WB, skupinákov a všetko iné čo sa odomňa očakáva

6. Co od frakce očekáváš: od frakcie očakávam pomoc pri lvlení a prípadne právo si po určitom čase členstva prípadne zabrať menší loot z WB

7. Jak dlouho hraješ na serveru: na EPESE celkovo hrám už cca 7 rokov a zažil som epes 1, 2 aj 3

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: vo frakciach som bol mnohých ale momentálne sa hlásim zo snailarmy čo sa ani nedá poriadne nazvať frakcia ale oficiálne je jednou z nich :D

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: minimálne 7 hodín denne (nepočítam výnimočné udalosti samozrejme)

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: áno Discord vlastním a som schopný naňho chodiť

11. Tvůj věk: 16 rokov momentálne

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Aj keď ma niektorí z warchiefs nemajú radi kvoli potičke v pekle :D tak si myslím že by som ajtak mohol byť niaka ta posila pre warchiefs. Som schopný plniť všetky príkazy od frakcie a myslím si že nemá význam byť nepriatelský kvoli jednomu nedorozumeniu :D okrem toho musím oznámiť že môj hlas znie katastrofálne to však dúfam nebude problém.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#159
1. Nick na serveru: Edernix

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 35

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Helma:zbroj mrtvých Chest: Arthur zbroj Legy: Arthur zbroj, botky: orci valečná zbroj Sekera:Malachitová sekera, meč-Silverion luk:demonický

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: momentalně sekery 52 level planuje je expit pak okrajově meče 28 level a Likantopii-7 level a také kovářství 14 level

5. Co nabízíš frakci: asi hlavně podpora při WB

6. Co od frakce očekáváš: přátelský přístup a možná nějaký drop s WB

7. Jak dlouho hraješ na serveru: 1,5 roku (s pauzami)

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: dříve jsem byl v samotě v té Achillově (když hrál ještě aktivně)

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: záleží jak kdy ale co se momentalně děje v realném světě tak určitě 2-3 hodky určitě

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano discord vlastním ale nevím jestli budu schopen volat

11. Tvůj věk:18

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Tak v realném životě studiji obráběče kovu a jsem ve 3 ročníku jsem vášnivý hráč virtualního fotbalu i toho skutečného a donedávna i lolkař to je tak vše co mě s fleku napadlo když tak se mě zeptáte přímo ve f pokud budu přijat :)
cron