Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#271
- 1. Nick: Zenkury
- 2. RPG Level: 29
- 3. EPMMO: meče 26, sekery 29,
- 4. VIP: nemám, ale plánuji kupovat
- 5.Gear: zatím orčí válečná. Čekám na level 30 ať mohu získat mrtvou.
- 6. Aktivita: dle času. Nepravidelně chodím do práce. Ale mimo to nemám problém věnovat hraní několik hodin .
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Nemám frakční historii. Frakce WarChiefs mě zajímá už delší dobu. Nemám bohužel určitý důvod.
- 8. Discord: DenineD9#8724
- 9. Něco navíc:
Jmenuji se Honza a je mi 19 let. Jsem v pohodě týpek který by se rád zapojil jak do PvP, tak WB. Na serveru hraji od doby E2, takže bych se považoval za takového menšího veterána :D . Na E3 hraji od roku 2020, ale v pauzách. Sice se plně nevyznám v chodu serveru, avšak se rád naučím všemu, co je třeba k tomu, aby jsem byl užitečným členem frakce.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#273
-1. Nick: radioImpuls
- 2. RPG Level: 52
- 3. EPMMO: meče lvl 50, sekery lvl 82, kosy lvl 58, kladiva lvl 31
- 4. VIP: Nemám
- 5.Gear: krvavá helma, arthuriánská zbroj, malach leggy, podvod. zbroj (bory), vecerni cepel, hnilobny nicitel, kosa rozkladu, pulnocni sekera
- 6. Aktivita: 4-5 zaleží kdy mohu a kdy nemohu.. , ale na WB si vždy čas udělám, i skupiňáky a pod.
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: byl jsem párkrát DG, ale opustil jsem tuto frakci z důvodu neaktivita, a chtěl zkusit něco jiného, tehdy jsem neměl na epes tolik času...
- 8. Discord: radioImpuls#4009
- 9. Něco navíc: Rád sportuji, můj koníček je pracovaní na polu :D trošku divnej koníček, Pocházím z olomouc kraje, jmenuji se štěpa. a to je asi všechno víc mě nenapadá

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#275
- 1. Nick: Ice_Vortex
- 2. RPG Level: 46
- 3. EPMMO: Sekery: 105 , Meče: 47 , Kladiva: 167 , Kosy: 56
- 4. VIP: Zatím základní
- 5.Gear: Full arth brnko, kladivo z katakomb, meč z katakomb, víc nic bo mě okradli.
- 6. Aktivita: cca 3-6h
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Byl jsem tu dřív, pak jsem začal být neaktivní jelikož mě to nebavilo, pár dnů jsem byl v anocre. Ze všech frakcí mi tato připadá nejvíc fajn, navíc jsem tu strávil nejvíc času a myslim že bych mohl dosti pomoct při boji, wb, skupiňácích atp.
- 8. Discord: Dr. Oggs#9093
- 9. Něco navíc: Nevim co tu napsat, info kdyžtak další o sobě dodám pak.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#276
1. Nick : Pospor
2. RPG level : 30
3. Epmmo: Meče nějak 40, Sekery 22
4. VIP : Mám i sponzora po dobu jednoho měsíce.
5. Gear: PP přilba Protection 5, Arthuriansky chest, Vodní živel leggy, Utopené boty, Silverion a silverie a obyč křídla.
6. Aktivita : 5-7 h denně
7. Frakční historie: Žádná do teď jsem pomalu nevěděl na co ty frakce jsou než mi to někdo vysvětlil z epesu, jen vím, že se uskutečňují worldbossove v 19:30.
8. Discord nemám, ale pokud bude to nutné, tak si to i stáhnu :D.
9. : Asi není třeba, mám rád zábavu a chození ven.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs

#277
- 1. Nick: KingMasterMC
- 2. RPG Level: 32
- 3. EPMMO: sekery 27, meče 17, Kladivo 6 nehraju ho, Luky 19
- 4. VIP: nor VIP
- 5.Gear: temna zbroj/ vodni živel, lovkyne lebek, kap zhouba, kridla 2x vodní živel na nich, prokleta sekera, temna kosa, a nejaký vlastný ench luk
- 6. Aktivita: každý den podle nálady a času ale tak cca 3-4h
- 7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Frakční historie AnocraLSD asi rok a pul back potom som mal prestávku od Epesu a znovu sa to sanžím rozjet. Proč zrovna k vám znám hodne člennú od vás chodím snima do Dungu alebo spoločne na WB
- 8. Discord: NeuTroX#8161
- 9. Něco navíc: mam 18 yo nejsem toxic a hrám to pro zábavu ne pro tryhard samozrejme niekedy tryhardim aj ja
cron