Frakční stránky bez příspěvků během 3 měsíců jsou mazány.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & Ravenholdt

#241
1. Nick na serveru: AlfaAvenge

2. Tvůj RPG Level: 23

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Moje zbroj: helmet - Vodní živel, chestplate - Vodní živel, leggings - Vodní živel, boots - Arthurianska zbroj a co se týče zbraně tak teď používám Kapitánovu zhoubu

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Nejvíce leveluju meč na kterém mám teď level 24 a do budoucna plánuju levelit primárně meč a sekundárně bych chtěl zvýšit level na sekeře.

5. Co nabízíš frakci: Frakci nabízím vysokou aktivitu a pomoc lidem z frakce v dungeonech nebo při zabíjení bossů.

6. Co od frakce očekáváš: Od frakce očekávám pomoc protože jak jsem psal, jsem schopný pomoc v dungeonech nebo při zabíjení bossů takže od lidí z frakce čekám že mi také budou pomáhat zabíjet v dungeonech a také zabíjet bosse a pomáhat mi abych se zlepšoval.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Na epesu jsem hrál už dřív (1-2 roky zpět) na serveru jsem přestal hrát z důvodů že jsem nevěděl o co tam pořádně jde a neměl jsem na hraní moc času ale teď mě epes zase chytl a začalo mě to na něm hodně bavit a aktivně hraju zase takové 2 týdny a neplánuju přestat.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: V jiné frakci jsem zatím nebyl takže to zkouším rovnou k vám do frakce.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Jelikož mě to na serveru hodně baví tak nemám problém s aktivitou klidně 5-8h za den možná někdy když nemám čas tak trochu méně ale jinak se pohybuju mezi těmito hodinami.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Discord vlastním a nevidím problém v tom na něj chodit.

11. Tvůj věk: 14 let.

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Tady asi nic, nevím co bych sem napsal.

S pozdravem
- AlfaAvenge
Naposledy upravil(a) AlfaAvenge dne 16 črc 2021 09:22, celkem upraveno 2 x.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & Ravenholdt

#242
AlfaAvenge píše:
15 črc 2021 21:03
1. Nick na serveru: AlfaAvenge

2. Tvůj RPG Level: 23

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Moje zbroj: helmet - Vodní živel, chestplate - Výcviková zbroj, leggings - Orčí válečná zbroj, boots - Arthurianska zbroj a co se týče zbraně tak teď používám Kapitánovu zhoubu

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Nejvíce leveluju meč na kterém mám teď level 24 a do budoucna plánuju levelit primárně meč a sekundárně bych chtěl zvýšit level na sekeře.

5. Co nabízíš frakci: Frakci nabízím vysokou aktivitu a pomoc lidem z frakce v dungeonech nebo při zabíjení bossů.

6. Co od frakce očekáváš: Od frakce očekávám pomoc protože jak jsem psal, jsem schopný pomoc v dungeonech nebo při zabíjení bossů takže od lidí z frakce čekám že mi také budou pomáhat zabíjet v dungeonech a také zabíjet bosse a pomáhat mi abych se zlepšoval.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Na epesu jsem hrál už dřív (1-2 roky zpět) na serveru jsem přestal hrát z důvodů že jsem nevěděl o co tam pořádně jde a neměl jsem na hraní moc času ale teď mě epes zase chytl a začalo mě to na něm hodně bavit a aktivně hraju zase takové 2 týdny a neplánuju přestat.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: V jiné frakci jsem zatím nebyl takže to zkouším rovnou k vám do frakce.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Jelikož mě to na serveru hodně baví tak nemám problém s aktivitou klidně 5-8h za den možná někdy když nemám čas tak trochu méně ale jinak se pohybuju mezi těmito hodinami.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit:<e>[/b]</e></B> Discord vlastním a nevidím problém v tom na něj chodit.

11. Tvůj věk: 14 let.

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Tady asi nic, nevím co bych sem napsal.

S pozdravem
- AlfaAvenge
Naparádu farbičky

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & Ravenholdt

#244
1. Nick na serveru: xneshaa

2. Tvůj RPG Level (Připomínáme, že do frakce se smíš přidat až od levelu 10!): 25

3. Jakou vlastníš zbroj a zbraň na PVP/PVE: Helma - Orčí válečná zbroj, Chestplate - Vodní živel, Kalhoty - Vodní živel a Boty též Vodní živel

4. Který EPMMO skill leveluješ, Tvé současné levely na něm a co plánuješ do budoucna skillovat: Nyní leveluju nejvíce meč, sekeru a i rybaření na kterých mám levely 23, 22 a 25

5. Co nabízíš frakci: Frakci nabízím vysokou aktivitu, pomoc s WB kdykoliv bude potřeba a třeba i nějaké menší práce.

6. Co od frakce očekáváš: Očekávám hlavně dobrou komunitu a fajn lidi a také tu pomoc s WB atd.

7. Jak dlouho hraješ na serveru: Hrávala jsem už na Epesu II, poté jsem skončila a nyní hraji Epes aktivně necelý měsíc.

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: Zatím jsem v žádné frakci nebyla.

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: Někdy mám více času, dokážu být na serveru klidně celý den a někdy jen pár hodin.

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit: Ano vlastním a jsem schopna na něj chodit. Můj discord - thall#2227

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě, prostor na vlastní zprávu: Jmenuji se Natálie, nic víc mě teď nenapadá. Kdyžtak mě můžete kontaktovat na discordu.

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & Ravenholdt

#246
1.Nick na serveru: skandourasik

2. Tvůj RPG Level: 26

3:Gear: helma-orčí valečná zbroj :Chest plate - Vodní živel: Kalhoty - Malachitova zbroj :Boty vodní živel Sekera -Sirénina lítost: Meč - Mořský strážce

4. Který EPMMO skill leveluješ: sekery 25 a Rybaření 29 do budoucna meče a kosy

5. Co nabízíš frakci: pomoc s Wb a skupinovými dungeony

6. Co od frakce očekáváš : pomoc s Wb

7. Jak dlouho hraješ na serveru: hrával jsem Epes 2 a ted jsem asi před měsícem začal hrát

8. Hlásíš se k nám z jiné frakce nebo jsi zatím nikde nebyl: nebyl

9. Jak jsi na tom se svou aktivitou: někdy víc někdy míň ale většinou okolo 3h denně

10. Vlastníš Discord a jsi schopen na něj chodit : ano

11. Tvůj věk: 16

12. Něco o sobě: jmenuju se Vojtěch asi nic víc

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & Ravenholdt

#248
1. Nick: hynekal

2. RPG Level: 12

3. EPMMO: meč 10, sekera 3

4. VIP: mám zatím v rámci odměn ale plánuji pravidelně kupovat

5.Gear: meč bratrstva dobrodruhu, full orčí zbroj silnější

6. Aktivita: +- 4 hodiny denně

7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Byl jsem v pár frakcích na původním epesu ale to už je nějaký ten pátek. Protože hledám nějakou stabilní komunitu se kterou bych se mohl dlouhodobě na serveru rozvíjet a zapojovat se do eventů :)

8. Discord: mamradspenat#5851

9. Něco navíc: asi jen že jsem začal znova hrát aktivně na serveru teprve nedávno takže ještě level grinduju

Re: Nábor do Frakce WarChiefs & Ravenholdt

#250
1. Nick: radioImpuls

2. RPG Level: 41

3. EPMMO: meče 37, sekery 55, kosa 42

4. VIP: Nemám, zatím nepotřebuji.

5.Gear: krev helma I, Arthur chest, děs kalhoty, podvodní boty, večer. kosa, čepel, půlnoč. sekera + vamp.

6. Aktivita: 5 - 6h denně

7. Frakční historie + proč chceš zrovna k nám: Byl jsem v nějakých Frakcích ale moc mě nebavila tam ta komunita, proto bych chtěl zkusit tuhle Frakci a pomoct s WB, a různými eventy :)

8. Discord: radioImpuls#4009

9. Něco navíc: Mé jméno je Štěpán. Většinou hraju na PC různé hry (MC, Gta SAMP) atd.. Věnuji se také sportům (fotbal), na Epesu III hraju cca 5 měsíců už ani nevím :D.

S pozdravem radioImpuls.
cron